chaty a chalupy

Ubytování Moravská Chrastová - chaty a chalupy, penziony, apartmány, levné ubytování v soukromí v Moravské Chrastové - oblast Východní Čechy

Chaty a chalupy k pronajmutí Moravská Chrastová

Ubytování Moravská Chrastová

Moravská Chrastová - Brněnec, okres Svitavy

Zobrazit ubytování v okolí Moravské Chrastové na mapě.

Okolní chaty a chalupy:

Študlov
ubytování Moravská Chrastová na chalupě k pronájmu
6 osob
Svojanov
ubytování Svojanov - Předměstí Chalupa k pronájmu
2 až 4 osoby
 
Vranová
Penzion na horách - okolí Moravské Chrastové
18 osob

Ubytování v okolí Moravské Chrastové

V okolí Moravské Chrastové byly nalezeny další možnosti levného i kvalitního ubytování ve Východních Čechách v těchto 14 obcích:

Okolní obce:

Možnosti sportu a zábavy

Dostupné skiareály a lyžařské sjezdovky: Bystré, Olešnice, Hluboké u Kunštátu, Hodonín u Kunštátu, Hořice, Peklák - ČESKÁ TŘEBOVÁ, Klínek - Předklášteří, Přívrat, Cotkytle - Gansberg.

Vodní plochy v dosahu Moravské Chrastové: koupaliště Březová nad Svitavou, přehrada Křetínka, vodní nádrž Letovice, koupaliště Letovice, koupaliště Olešnice, koupaliště Velké Opatovice, koupaliště Jevíčko, bazén a letní koupaliště Svitavy, koupaliště Šebetov, přírodní koupaliště Městečko Trnávka.

Tipy, zajímavosti, informace:

Moravská Chrastová - přidat informaci nebo Váš tip

K nabídce ubytování naleznete doplňující informace na místopisy.cz - Moravská Chrastová (Svitavy).

Přidejte svůj tip k obci Moravská Chrastová

Víte o nějaké zajímavosti v obci Moravská Chrastová nebo v okolí? Máte zde oblíbenou restauraci, hospůdku, skiareál nebo sjezdovku? Víte o zajímavém místě, možnosti koupání, tipu na výlet či atrakci v Moravské Chrastové ve Východních Čechách? Podělte se s námi a dejte tip ostatním, kteří se chystájí navštívit Východní Čechy!

Moravská Chrastová - přidat informaci nebo Váš tip

Navigace: Chaty a chalupy   Katalog 2016 / 2017   Východní Čechy   Ubytování   Moravská Chrastová
byty k pronájmu :: ubytování, penziony Východní Čechy :: chaty a chalupy k pronajmutí :: pizzerie Svitavy :: Dovolená last minute ochrana osobních údajů
Můj výběr objektů

Do 'Mého výběru' lze přidávat objekty, které Vás zaujmou. Tlačítko 'přidat do výběru', je přístupné pouze na prezentacích objektů. Objekty ve výběru zůstanou i po odchodu z katalogu až do příštího návratu.