chaty a chalupy

Ubytování Milovice u Hořic - chaty a chalupy, penziony, apartmány, levné ubytování v soukromí v Milovicích u Hořic - oblast Východní Čechy

Chaty a chalupy k pronajmutí Milovice u Hořic

Ubytování Milovice u Hořic

Milovice u Hořic, okres Jičín

Zobrazit ubytování v okolí Milovic u Hořic na mapě.

Chaty a chalupy v okolních obcích:

Doubrava
Chalupa k pronájmu - Doubrava - Hořice Český ráj
2 až 8 osob
 
Tereziny Dary
Chalupa k pronájmu - okolí Milovic u Hořic
2 až 8 osob
Chmelovice
ubytování Milovice u Hořic v penzionu na horách
13 osob
Velký Vřešťov
Chata k pronajmutí - Velký Vřešťov Východní Čechy
2 až 7 osob

Ubytování v okolí Milovic u Hořic

V okolí Milovic u Hořic byly nalezeny další možnosti levného i kvalitního ubytování ve Východních Čechách v těchto 17 obcích:

Okolní obce:

Možnosti sportu a zábavy

Dostupné skiareály a lyžařské sjezdovky: Karas - Mezihoří, Zvičina, Severka - Dolní Brusnice, Pecka, Mostek, Máchovka, Horní Lánov, Kozinec - Jilemnice, Vrchlabí - Kněžický vrch, Černá hora - Černý Důl.

Vodní plochy v dosahu Milovic u Hořic: koupaliště Milovice u Hořic, koupaliště Třebnouševes, koupaliště Dobrá Voda u Hořic, koupaliště Bílsko u Hořic, koupaliště Hořice - Dachova, koupaliště Domoslavice, koupaliště Lodín, koupaliště Lukavec u Hořic, Vřešťovský rybník, koupaliště Miletín.

Tipy, zajímavosti, informace:

Milovice u Hořic - přidat informaci nebo Váš tip

K nabídce ubytování naleznete doplňující informace např. na mistopisy.cz/milovice-u-horic_4435.html.

Přidejte svůj tip k obci Milovice u Hořic

Víte o nějaké zajímavosti v obci Milovice u Hořic nebo v okolí? Máte zde oblíbenou restauraci, hospůdku, skiareál nebo sjezdovku? Víte o zajímavém místě, možnosti koupání, tipu na výlet či atrakci v Milovicích u Hořic ve Východních Čechách? Podělte se s námi a dejte tip ostatním, kteří se chystájí navštívit Východní Čechy!

Milovice u Hořic - přidat informaci nebo Váš tip

Navigace: Chaty a chalupy   Katalog 2018   Východní Čechy   Ubytování   Milovice u Hořic
byty k pronájmu :: ubytování, penziony Východní Čechy :: chaty a chalupy k pronajmutí :: chaty a chalupy s bazénem :: dovolená léto v ČR :: chaty a chalupy u vody :: ubytování u sjezdovky :: vánoční pobyty :: Silvestr 2018 :: chaty a chalupy přímo od majitele :: jarní prázdniny 2019 :: ochrana osobních údajů :: REGISTRACE objektu
Můj výběr objektů

Do 'Mého výběru' lze přidávat objekty, které Vás zaujmou. Tlačítko 'přidat do výběru', je přístupné pouze na prezentacích objektů. Objekty ve výběru zůstanou i po odchodu z katalogu až do příštího návratu.