chaty a chalupy

Ubytování Milovice u Hořic - chaty a chalupy, penziony, apartmány, levné ubytování v soukromí v Milovicích u Hořic - oblast Východní Čechy

Chaty a chalupy k pronajmutí Milovice u Hořic

Ubytování Milovice u Hořic

Milovice u Hořic, okres Jičín

Mobilní domek

ubytování Milovice u Hořic v chatkách
6 osob
3 ložnice

Nabízíme ubytování v mobildomech v klidném prostředí areálu autokempu Milovice u Hořic. Mobilní dům pro 4 osoby (+ 2 na přistýlce). Vybavení: Dvě ložnice, vlastní sprcha...

ceny ubytování (chatky/noc):
Léto: 1300 kč

Zobrazit ubytování v okolí Milovic u Hořic na mapě.

Okolní chaty a chalupy:

Doubrava
Chalupa k pronájmu - Doubrava - Hořice Český ráj
2 až 7 osob
 
Chmelovice
Penzion na horách - okolí Milovic u Hořic
15 osob
Velký Vřešťov
ubytování Milovice u Hořic na chatě k pronajmutí
2 až 7 osob

Ubytování v okolí Milovic u Hořic

V okolí Milovic u Hořic byly nalezeny další možnosti levného i kvalitního ubytování ve Východních Čechách v těchto 11 obcích:

Okolní obce:

Možnosti sportu a zábavy

Dostupné skiareály a lyžařské sjezdovky: Karas - Mezihoří, Zvičina, Severka - Dolní Brusnice, Pecka, Mostek, Máchovka, Kozinec - Jilemnice, Vrchlabí - Kněžický vrch, Černá hora - Černý Důl, Černá hora - Jánské Lázně.

Vodní plochy v dosahu Milovic u Hořic: koupaliště Milovice u Hořic, koupaliště Třebnouševes, koupaliště Dobrá Voda u Hořic, koupaliště Bílsko u Hořic, koupaliště Hořice - Dachova, koupaliště Domoslavice, koupaliště Lodín, koupaliště Lukavec u Hořic, Vřešťovský rybník, koupaliště Miletín.

Tipy, zajímavosti, informace:

Milovice u Hořic - přidat informaci nebo Váš tip

K nabídce ubytování naleznete doplňující informace na místopisy.cz - Milovice u Hořic (Hořice).

Přidejte svůj tip k obci Milovice u Hořic

Víte o nějaké zajímavosti v obci Milovice u Hořic nebo v okolí? Máte zde oblíbenou restauraci, hospůdku, skiareál nebo sjezdovku? Víte o zajímavém místě, možnosti koupání, tipu na výlet či atrakci v Milovicích u Hořic ve Východních Čechách? Podělte se s námi a dejte tip ostatním, kteří se chystájí navštívit Východní Čechy!

Milovice u Hořic - přidat informaci nebo Váš tip

Navigace: Chaty a chalupy   Katalog 2016 / 2017   Východní Čechy   Ubytování   Milovice u Hořic
byty k pronájmu :: ubytování, penziony Východní Čechy :: chaty a chalupy k pronajmutí :: pizzerie Jičín :: Dovolená last minute ochrana osobních údajů
Můj výběr objektů

Do 'Mého výběru' lze přidávat objekty, které Vás zaujmou. Tlačítko 'přidat do výběru', je přístupné pouze na prezentacích objektů. Objekty ve výběru zůstanou i po odchodu z katalogu až do příštího návratu.