chaty a chalupy

Ubytování Městečko Trnávka - chaty a chalupy, penziony, apartmány, levné ubytování v soukromí v Městečku Trnávka - oblast Východní Čechy

Chaty a chalupy k pronajmutí Městečko Trnávka

Ubytování Městečko Trnávka

Městečko Trnávka, okres Svitavy

Zobrazit ubytování v okolí Městečka Trnávky na mapě.

Okolní chaty a chalupy:

Mor. Třebová
ubytování Městečko Trnávka v penzionu na horách
1 až 32 osob
Svojanov
Chalupa k pronájmu - Borušov - Svojanov Východní Čechy
15 osob
 

Ubytování v okolí Městečka Trnávky

V okolí Městečka Trnávky byly nalezeny další možnosti levného i kvalitního ubytování ve Východních Čechách v těchto 11 obcích:

Okolní obce:

Možnosti sportu a zábavy

Dostupné skiareály a lyžařské sjezdovky: Kladky, Cotkytle - Gansberg, Malé Hradisko, Zborov, Heroltice, Skipark Červená Voda - Heroltická, Ovaz Výprachtice, Červená Voda - Buková hora, Bystřec, Čenkovice.

Vodní plochy v dosahu Městečka Trnávky: přírodní koupaliště Městečko Trnávka, koupaliště Chronice, aquapark Moravská Třebová , koupaliště Jevíčko, koupaliště Velké Opatovice, přehrada Dolní Bušínov - Na Jahodné, koupaliště Březová nad Svitavou, koupaliště Šebetov, koupaliště Letovice, bazén Zábřeh.

Tipy, zajímavosti, informace:

Městečko Trnávka - přidat informaci nebo Váš tip

K nabídce ubytování naleznete doplňující informace na místopisy.cz - Městečko Trnávka (Moravská Třebová).

Přidejte svůj tip k obci Městečko Trnávka

Víte o nějaké zajímavosti v obci Městečko Trnávka nebo v okolí? Máte zde oblíbenou restauraci, hospůdku, skiareál nebo sjezdovku? Víte o zajímavém místě, možnosti koupání, tipu na výlet či atrakci v Městečku Trnávka ve Východních Čechách? Podělte se s námi a dejte tip ostatním, kteří se chystájí navštívit Východní Čechy!

Městečko Trnávka - přidat informaci nebo Váš tip

Navigace: Chaty a chalupy   Katalog 2016 / 2017   Východní Čechy   Ubytování   Městečko Trnávka
byty k pronájmu :: ubytování, penziony Východní Čechy :: chaty a chalupy k pronajmutí :: pizzerie Svitavy :: Dovolená last minute ochrana osobních údajů
Můj výběr objektů

Do 'Mého výběru' lze přidávat objekty, které Vás zaujmou. Tlačítko 'přidat do výběru', je přístupné pouze na prezentacích objektů. Objekty ve výběru zůstanou i po odchodu z katalogu až do příštího návratu.