chaty a chalupy

Ubytování Městečko Trnávka - chaty a chalupy, penziony, apartmány, levné ubytování v soukromí v Městečku Trnávka - oblast Východní Čechy

Ubytování Městečko Trnávka

Městečko Trnávka, okres Svitavy

Zobrazit ubytování v okolí Městečka Trnávky na mapě.

Chaty a chalupy v okolních obcích:

Mor. Třebová
ubytování Městečko Trnávka v penzionu na horách
1 až 32 osob
Svojanov
Chalupa k pronájmu - Borušov - Svojanov Východní Čechy
14 osob
 

Ubytování v okolí Městečka Trnávky

V okolí Městečka Trnávky byly nalezeny další možnosti levného i kvalitního ubytování ve Východních Čechách v těchto 13 obcích:

Okolní obce:

Možnosti sportu a zábavy

Dostupné skiareály a lyžařské sjezdovky: Kladky, Cotkytle - Gansberg, Malé Hradisko, Zborov, Heroltice, Skipark Červená Voda - Heroltická, Ovaz Výprachtice, Červená Voda - Buková hora, Bystřec, Čenkovice.

Vodní plochy v dosahu Městečka Trnávky: přírodní koupaliště Městečko Trnávka, koupaliště Chronice, aquapark Moravská Třebová , koupaliště Jevíčko, koupaliště Velké Opatovice, přehrada Dolní Bušínov - Na Jahodné, koupaliště Březová nad Svitavou, koupaliště Šebetov, koupaliště Letovice, bazén Zábřeh.

Tipy, zajímavosti, informace:

Městečko Trnávka - přidat informaci nebo Váš tip

K nabídce ubytování naleznete doplňující informace např. na mistopisy.cz/mestecko-trnavka_8264.html.

Přidejte svůj tip k obci Městečko Trnávka

Víte o nějaké zajímavosti v obci Městečko Trnávka nebo v okolí? Máte zde oblíbenou restauraci, hospůdku, skiareál nebo sjezdovku? Víte o zajímavém místě, možnosti koupání, tipu na výlet či atrakci v Městečku Trnávka ve Východních Čechách? Podělte se s námi a dejte tip ostatním, kteří se chystájí navštívit Východní Čechy!

Městečko Trnávka - přidat informaci nebo Váš tip

Navigace: Chaty a chalupy   Katalog 2018   Východní Čechy   Ubytování   Městečko Trnávka
byty k pronájmu :: ubytování, penziony Východní Čechy :: chaty a chalupy k pronajmutí :: chaty a chalupy s bazénem :: dovolená léto v ČR :: chaty a chalupy u vody :: ubytování u sjezdovky :: vánoční pobyty :: Silvestr 2018 :: chaty a chalupy přímo od majitele :: jarní prázdniny 2019 :: ochrana osobních údajů :: REGISTRACE objektu
0
Můj výběr objektů

Do 'Mého výběru' lze přidávat objekty, které Vás zaujmou. Tlačítko 'přidat do výběru', je přístupné pouze na prezentacích objektů. Objekty ve výběru zůstanou i po odchodu z katalogu až do příštího návratu.

e-chalupy.cz