Podklad mapy:

Hamry - Východní Čechy: ubytování na mapě

Pohyb v mapě

Na mapě naleznete oranžové ikony představující různé možnosti ubytování.

Veškerý pohyb na mapě lze provádět pomocí myši. Pokud podržíte ukazatel myši nad oranžovou ikonou zobrazí se název objektu k pronájmu, při kliknutí zobrazíte podrobnější informace.

Na mapě naleznete oranžové ikony představující možnosti ubytování v Hamrech a okolí (chaty, chalupy, apartmány, penziony, levné ubytování v soukromí). Zelená ikona znázorňuje obec. Mapa zobrazuje pouze nejbližší okolí obce Hamry. UPOZORNĚNÍ: poloha některých objektů nemusí odpovídat skutečnosti! Někteří majitelé si nepřejí zveřejňovat přesné umístění svého objektu.

Pohyb v mapě

Veškerý pohyb na mapě chat, chalup a ostatních možností ubytování pro Hamry lze provádět pomocí myši. Pokud podržíte ukazatel myši nad oranžovou ikonou zobrazí se název objektu k pronájmu, při kliknutí zobrazíte podrobnější informace.

Pokud se Vám mapa nezobrazuje, zde jsou odkazy na chaty a chalupy a další ubytování v Hamrech a okolí: Roubenka Vysočina, Chata Unčín, Chalupa Jimramov, Říční 151, Prostorný dům s vířivkou a bazénem, Chalupa Velké Janovice, Chalupa u Podskalských, Ševcovský domek, Penzion pod Březinkou, Klidná osada, Chalupa Pod Lipami, Chata v pekle, Chata Unčín, Chalupa U Mačenků, Ubytování Svojanov, Chalupa Dalečín, Chalupa Svojanov - Předměstí, Penzion Vranová, roubenka, Apartmány Pohádka, chalupa U Klokana, Chalupa Sádek, Chalupa Jimramov - Benátky, Penzion Bystré, Chata Martin, Apartmán Dalečín, Guest House Blanka, Farma, Apartmán Vítějeves, Chata Unčín.

byty k pronájmu v Praze :: pizzerie :: ubytování, penziony Východní Čechy :: chaty a chalupy k pronajmutí :: chaty a chalupy s bazénem :: dovolená léto v ČR :: chaty a chalupy u vody :: ubytování u sjezdovky :: vánoční pobyty :: Silvestr 2018 :: chaty a chalupy přímo od majitele :: jarní prázdniny 2019 :: ochrana osobních údajů :: REGISTRACE objektu
0
Můj výběr objektů

Do 'Mého výběru' lze přidávat objekty, které Vás zaujmou. Tlačítko 'přidat do výběru', je přístupné pouze na prezentacích objektů. Objekty ve výběru zůstanou i po odchodu z katalogu až do příštího návratu.

e-chalupy.cz