chaty a chalupy

Ubytování Dolní Újezd - chaty a chalupy, penziony, apartmány, levné ubytování v soukromí v Dolním Újezdě - oblast Východní Čechy

Chaty a chalupy k pronajmutí Dolní Újezd

Ubytování Dolní Újezd

Dolní Újezd, okres Svitavy

Penzion Taurus

ubytování Dolní Újezd v penzionu
30 osob
9 pokojů

Nový penzion v okolí Litomyšle, Poličky, Nových Hradů. Vhodné ubytování pro dovolenou, firemní pracovní pobyty, sportovní kluby. Pronájem společenské místnosti pro školení, porady....

ceny ubytování (osoba/noc):
Léto: 300 kč / Zima: 300 kč
Mimo sezónu: 300 kč

Zobrazit ubytování v okolí Dolního Újezdu na mapě.

Okolní chaty a chalupy:

Budislav
ubytování Dolní Újezd v rodinném domě na horách
14 osob
Jarošov
Chalupa k pronájmu - Jarošov Východní Čechy
7 osob
 
Nové Hrady
ubytování Dolní Újezd na chatě k pronájmu
2 až 8 osob

Ubytování v okolí Dolního Újezdu

V okolí Dolního Újezdu byly nalezeny další možnosti levného i kvalitního ubytování ve Východních Čechách v těchto 18 obcích:

Okolní obce:

Možnosti sportu a zábavy

Dostupné skiareály a lyžařské sjezdovky: Polička, Přívrat, Peklák - ČESKÁ TŘEBOVÁ, Telecí, Jimramov, Bystré, Sopotnice, Dalečín, Na Dlouhých Honech - Dlouhoňovice, Karasín.

Vodní plochy v dosahu Dolního Újezdu: koupaliště Dolní Újezd, bazén Litomyšl, koupaliště Litomyšl, Litomyšl - rybník Velký Kosíř, koupaliště Cerekvice nad Loučnou - Špringer, koupaliště Bor u Skutče, koupaliště Zderaz, koupaliště Borová, přírodní koupaliště Borová, bazén Polička.

Tipy, zajímavosti, informace:

Dolní Újezd - přidat informaci nebo Váš tip

K nabídce ubytování naleznete doplňující informace na místopisy.cz - Dolní Újezd (Litomyšl).

Přidejte svůj tip k obci Dolní Újezd

Víte o nějaké zajímavosti v obci Dolní Újezd nebo v okolí? Máte zde oblíbenou restauraci, hospůdku, skiareál nebo sjezdovku? Víte o zajímavém místě, možnosti koupání, tipu na výlet či atrakci v Dolním Újezdě ve Východních Čechách? Podělte se s námi a dejte tip ostatním, kteří se chystájí navštívit Východní Čechy!

Dolní Újezd - přidat informaci nebo Váš tip

byty k pronájmu :: ubytování, penziony Východní Čechy :: chaty a chalupy k pronajmutí :: pizzerie Svitavy :: Dovolená last minute ochrana osobních údajů
Můj výběr objektů

Do 'Mého výběru' lze přidávat objekty, které Vás zaujmou. Tlačítko 'přidat do výběru', je přístupné pouze na prezentacích objektů. Objekty ve výběru zůstanou i po odchodu z katalogu až do příštího návratu.