chaty a chalupy

Ubytování Dolní Ředice - chaty a chalupy, penziony, apartmány, levné ubytování v soukromí v Dolních Ředicích - oblast Východní Čechy

Chaty a chalupy k pronajmutí Dolní Ředice

Ubytování Dolní Ředice

Dolní Ředice, okres Pardubice

Zobrazit ubytování v okolí Dolních Ředic na mapě.

Chaty a chalupy v okolních obcích:

Bělečko
ubytování Dolní Ředice v apartmánu na horách
2 až 5 osob

Možnosti sportu a zábavy

Dostupné skiareály a lyžařské sjezdovky: Trhová kamenice, Hluboká.

Vodní plochy v dosahu Dolních Ředic: Holice - Hluboký rybník, Moravany - Duhové jezero, koupaliště Slepotice, koupaliště Pardubice, aquapark Pardubice, rybník Biřička, koupaliště Borohrádek, pískovna Opatovický písník, Bělečský písník, rybník Oplatil.

Tipy, zajímavosti, informace:

Dolní Ředice - přidat informaci nebo Váš tip

K nabídce ubytování naleznete doplňující informace např. na mistopisy.cz/dolni-redice_5847.html.

Přidejte svůj tip k obci Dolní Ředice

Víte o nějaké zajímavosti v obci Dolní Ředice nebo v okolí? Máte zde oblíbenou restauraci, hospůdku, skiareál nebo sjezdovku? Víte o zajímavém místě, možnosti koupání, tipu na výlet či atrakci v Dolních Ředicích ve Východních Čechách? Podělte se s námi a dejte tip ostatním, kteří se chystájí navštívit Východní Čechy!

Dolní Ředice - přidat informaci nebo Váš tip

Navigace: Chaty a chalupy   Katalog 2018   Východní Čechy   Ubytování   Dolní Ředice
byty k pronájmu :: ubytování, penziony Východní Čechy :: chaty a chalupy k pronajmutí :: chaty a chalupy s bazénem :: dovolená léto v ČR :: chaty a chalupy u vody :: ubytování u sjezdovky :: vánoční pobyty :: Silvestr 2018 :: chaty a chalupy přímo od majitele :: jarní prázdniny 2018 :: ochrana osobních údajů :: REGISTRACE objektu
Můj výběr objektů

Do 'Mého výběru' lze přidávat objekty, které Vás zaujmou. Tlačítko 'přidat do výběru', je přístupné pouze na prezentacích objektů. Objekty ve výběru zůstanou i po odchodu z katalogu až do příštího návratu.