chaty a chalupy

Ubytování České Heřmanice - chaty a chalupy, penziony, apartmány, levné ubytování v soukromí v Českých Heřmanicích - oblast Východní Čechy

Ubytování České Heřmanice

České Heřmanice, okres Ústí nad Orlicí

Zobrazit ubytování v okolí Českých Heřmanic na mapě.

Chaty a chalupy v okolních obcích:

Bučina
ubytování České Heřmanice na chalupě k pronájmu
18 osob
Vysoké Mýto
Rekreační dům na horách - Vysoké Mýto Východní Čechy
2 až 8 osob
Říkovice
ubytování Říkovice Rekreační dům na horách
1 až 8 osob
 

Ubytování v okolí Českých Heřmanic

V okolí Českých Heřmanic byly nalezeny další možnosti levného i kvalitního ubytování ve Východních Čechách v těchto 21 obcích:

Okolní obce:

Možnosti sportu a zábavy

Dostupné skiareály a lyžařské sjezdovky: Přívrat, Peklák - ČESKÁ TŘEBOVÁ, Sopotnice, Na Dlouhých Honech - Dlouhoňovice, Polička, Telecí, Svratka, Jimramov, Bystré, Ski centrum Zdobnice.

Vodní plochy v dosahu Českých Heřmanic: koupaliště Cerekvice nad Loučnou - Špringer, rybník Chobot, Litomyšl - rybník Velký Kosíř, bazén Vysoké Mýto, koupaliště Brandýs nad Orlicí, plovárna Vysoké Mýto, koupaliště Choceň, koupaliště Řetová - Na Mandlu, koupaliště Litomyšl, bazén Litomyšl.

Tipy, zajímavosti, informace:

České Heřmanice - přidat informaci nebo Váš tip

K nabídce ubytování naleznete doplňující informace např. na mistopisy.cz/ceske-hermanice_9260.html.

Přidejte svůj tip k obci České Heřmanice

Víte o nějaké zajímavosti v obci České Heřmanice nebo v okolí? Máte zde oblíbenou restauraci, hospůdku, skiareál nebo sjezdovku? Víte o zajímavém místě, možnosti koupání, tipu na výlet či atrakci v Českých Heřmanicích ve Východních Čechách? Podělte se s námi a dejte tip ostatním, kteří se chystájí navštívit Východní Čechy!

České Heřmanice - přidat informaci nebo Váš tip

Navigace: Chaty a chalupy   Katalog 2018   Východní Čechy   Ubytování   České Heřmanice
byty k pronájmu :: ubytování, penziony Východní Čechy :: chaty a chalupy k pronajmutí :: chaty a chalupy s bazénem :: dovolená léto v ČR :: chaty a chalupy u vody :: ubytování u sjezdovky :: vánoční pobyty :: Silvestr 2018 :: chaty a chalupy přímo od majitele :: jarní prázdniny 2019 :: ochrana osobních údajů :: REGISTRACE objektu
0
Můj výběr objektů

Do 'Mého výběru' lze přidávat objekty, které Vás zaujmou. Tlačítko 'přidat do výběru', je přístupné pouze na prezentacích objektů. Objekty ve výběru zůstanou i po odchodu z katalogu až do příštího návratu.

e-chalupy.cz