chaty a chalupy

Ubytování České Heřmanice - chaty a chalupy, penziony, apartmány, levné ubytování v soukromí v Českých Heřmanicích - oblast Východní Čechy

Chaty a chalupy k pronajmutí České Heřmanice

Ubytování České Heřmanice

České Heřmanice, okres Ústí nad Orlicí

Zobrazit ubytování v okolí Českých Heřmanic na mapě.

Okolní chaty a chalupy:

Bučina
ubytování České Heřmanice na chalupě k pronájmu
18 osob

Ubytování v okolí Českých Heřmanic

V okolí Českých Heřmanic byly nalezeny další možnosti levného i kvalitního ubytování ve Východních Čechách v těchto 17 obcích:

Okolní obce:

Možnosti sportu a zábavy

Dostupné skiareály a lyžařské sjezdovky: Přívrat, Peklák - ČESKÁ TŘEBOVÁ, Sopotnice, Na Dlouhých Honech - Dlouhoňovice, Polička, Telecí, Svratka, Jimramov, Bystré, Ski centrum Zdobnice.

Vodní plochy v dosahu Českých Heřmanic: koupaliště Cerekvice nad Loučnou - Špringer, rybník Chobot, Litomyšl - rybník Velký Kosíř, bazén Vysoké Mýto, koupaliště Brandýs nad Orlicí, plovárna Vysoké Mýto, koupaliště Choceň, koupaliště Řetová - Na Mandlu, koupaliště Litomyšl, bazén Litomyšl.

Tipy, zajímavosti, informace:

České Heřmanice - přidat informaci nebo Váš tip

K nabídce ubytování naleznete doplňující informace na místopisy.cz - České Heřmanice (Vysoké Mýto).

Přidejte svůj tip k obci České Heřmanice

Víte o nějaké zajímavosti v obci České Heřmanice nebo v okolí? Máte zde oblíbenou restauraci, hospůdku, skiareál nebo sjezdovku? Víte o zajímavém místě, možnosti koupání, tipu na výlet či atrakci v Českých Heřmanicích ve Východních Čechách? Podělte se s námi a dejte tip ostatním, kteří se chystájí navštívit Východní Čechy!

České Heřmanice - přidat informaci nebo Váš tip

Navigace: Chaty a chalupy   Katalog 2016 / 2017   Východní Čechy   Ubytování   České Heřmanice
byty k pronájmu :: ubytování, penziony Východní Čechy :: chaty a chalupy k pronajmutí :: pizzerie Ústí nad Orlicí :: Dovolená last minute ochrana osobních údajů
Můj výběr objektů

Do 'Mého výběru' lze přidávat objekty, které Vás zaujmou. Tlačítko 'přidat do výběru', je přístupné pouze na prezentacích objektů. Objekty ve výběru zůstanou i po odchodu z katalogu až do příštího návratu.