chaty a chalupy

Ubytování Březová nad Svitavou - chaty a chalupy, penziony, apartmány, levné ubytování v soukromí v Březové nad Svitavou - oblast Východní Čechy

Chaty a chalupy k pronajmutí Březová nad Svitavou

Ubytování Březová nad Svitavou

Březová nad Svitavou, okres Svitavy

Zobrazit ubytování v okolí Březové nad Svitavou na mapě.

Okolní chaty a chalupy:

Vítějeves
ubytování Březová nad Svitavou v apartmánu na horách
2 až 5 osob
Študlov
Chalupa k pronájmu - Študlov Vysočina
1 až 7 osob
Svojanov
ubytování Svojanov - Předměstí Chalupa k pronájmu
2 až 4 osoby
 
Svojanov u Poličk
Apartmán na horách - okolí Březové nad Svitavou
1 až 9 osob

Ubytování v okolí Březové nad Svitavou

V okolí Březové nad Svitavou byly nalezeny další možnosti levného i kvalitního ubytování ve Východních Čechách v těchto 17 obcích:

Okolní obce:

Možnosti sportu a zábavy

Dostupné skiareály a lyžařské sjezdovky: Bystré, Olešnice, Hodonín u Kunštátu, Hluboké u Kunštátu, Peklák - ČESKÁ TŘEBOVÁ, Přívrat, Hořice, Klínek - Předklášteří.

Vodní plochy v dosahu Březové nad Svitavou: koupaliště Březová nad Svitavou, přehrada Křetínka, vodní nádrž Letovice, koupaliště Letovice, koupaliště Olešnice, koupaliště Velké Opatovice, bazén a letní koupaliště Svitavy, koupaliště Jevíčko, Svitavy - rybník Rosnička, aquapark Moravská Třebová .

Tipy, zajímavosti, informace:

Březová nad Svitavou - přidat informaci nebo Váš tip

K nabídce ubytování naleznete doplňující informace např. na mistopisy.cz/brezova-nad-svitavou_9801.html.

Rozhledna Járy Cimrmana

Naučná stezka údolím řeky Svitavy vede i kolem tohoto poměrně nového skvostu a je z ní opravdu úchvatný pohled na okolní krajinu i samotné město Březová nad Svitavou.

Přidejte svůj tip k obci Březová nad Svitavou

Víte o nějaké zajímavosti v obci Březová nad Svitavou nebo v okolí? Máte zde oblíbenou restauraci, hospůdku, skiareál nebo sjezdovku? Víte o zajímavém místě, možnosti koupání, tipu na výlet či atrakci v Březové nad Svitavou ve Východních Čechách? Podělte se s námi a dejte tip ostatním, kteří se chystájí navštívit Východní Čechy!

Březová nad Svitavou - přidat informaci nebo Váš tip

Navigace: Chaty a chalupy   Katalog 2017 / 2018   Východní Čechy   Ubytování   Březová nad Svitavou
byty k pronájmu :: ubytování, penziony Východní Čechy :: chaty a chalupy k pronajmutí :: chaty a chalupy s bazénem :: dovolená léto v ČR :: chaty a chalupy u vody :: ubytování u sjezdovky :: vánoční pobyty :: Silvestr 2017 :: chaty a chalupy přímo od majitele :: jarní prázdniny 2018 :: ochrana osobních údajů
Můj výběr objektů

Do 'Mého výběru' lze přidávat objekty, které Vás zaujmou. Tlačítko 'přidat do výběru', je přístupné pouze na prezentacích objektů. Objekty ve výběru zůstanou i po odchodu z katalogu až do příštího návratu.