chaty a chalupy

Ubytování Březová nad Svitavou - chaty a chalupy, penziony, apartmány, levné ubytování v soukromí v Březové nad Svitavou - oblast Východní Čechy

Chaty a chalupy k pronajmutí Březová nad Svitavou

Ubytování Březová nad Svitavou

Březová nad Svitavou, okres Svitavy

Zobrazit ubytování v okolí Březové nad Svitavou na mapě.

Okolní chaty a chalupy:

Študlov
Chalupa k pronájmu - Študlov Vysočina
6 osob
Svojanov
ubytování Svojanov - Předměstí Chalupa k pronájmu
2 až 4 osoby
 

Ubytování v okolí Březové nad Svitavou

V okolí Březové nad Svitavou byly nalezeny další možnosti levného i kvalitního ubytování ve Východních Čechách v těchto 17 obcích:

Okolní obce:

Možnosti sportu a zábavy

Dostupné skiareály a lyžařské sjezdovky: Bystré, Olešnice, Hodonín u Kunštátu, Hluboké u Kunštátu, Peklák - ČESKÁ TŘEBOVÁ, Přívrat, Hořice, Klínek - Předklášteří.

Vodní plochy v dosahu Březové nad Svitavou: koupaliště Březová nad Svitavou, přehrada Křetínka, vodní nádrž Letovice, koupaliště Letovice, koupaliště Olešnice, koupaliště Velké Opatovice, bazén a letní koupaliště Svitavy, koupaliště Jevíčko, Svitavy - rybník Rosnička, aquapark Moravská Třebová .

Tipy, zajímavosti, informace:

Březová nad Svitavou - přidat informaci nebo Váš tip

K nabídce ubytování naleznete doplňující informace na místopisy.cz - Březová nad Svitavou (Svitavy).

Rozhledna Járy Cimrmana

Naučná stezka údolím řeky Svitavy vede i kolem tohoto poměrně nového skvostu a je z ní opravdu úchvatný pohled na okolní krajinu i samotné město Březová nad Svitavou.

Přidejte svůj tip k obci Březová nad Svitavou

Víte o nějaké zajímavosti v obci Březová nad Svitavou nebo v okolí? Máte zde oblíbenou restauraci, hospůdku, skiareál nebo sjezdovku? Víte o zajímavém místě, možnosti koupání, tipu na výlet či atrakci v Březové nad Svitavou ve Východních Čechách? Podělte se s námi a dejte tip ostatním, kteří se chystájí navštívit Východní Čechy!

Březová nad Svitavou - přidat informaci nebo Váš tip

Navigace: Chaty a chalupy   Katalog 2016 / 2017   Východní Čechy   Ubytování   Březová nad Svitavou
byty k pronájmu :: ubytování, penziony Východní Čechy :: chaty a chalupy k pronajmutí :: pizzerie Svitavy :: Dovolená last minute ochrana osobních údajů
Můj výběr objektů

Do 'Mého výběru' lze přidávat objekty, které Vás zaujmou. Tlačítko 'přidat do výběru', je přístupné pouze na prezentacích objektů. Objekty ve výběru zůstanou i po odchodu z katalogu až do příštího návratu.