Ubytování v Batňovicích - mapa

Chaty a chalupy pronajmutí
Podklad mapy:

Batňovice - Východní Čechy: ubytování na mapě

Pohyb v mapě

Na mapě naleznete oranžové ikony představující různé možnosti ubytování.

Veškerý pohyb na mapě lze provádět pomocí myši. Pokud podržíte ukazatel myši nad oranžovou ikonou zobrazí se název objektu k pronájmu, při kliknutí zobrazíte podrobnější informace.

Na mapě naleznete oranžové ikony představující možnosti ubytování v Batňovicích a okolí (chaty, chalupy, apartmány, penziony, levné ubytování v soukromí). Zelená ikona znázorňuje obec. Mapa zobrazuje pouze nejbližší okolí obce Batňovice. UPOZORNĚNÍ: poloha některých objektů nemusí odpovídat skutečnosti! Někteří majitelé si nepřejí zveřejňovat přesné umístění svého objektu.

Pohyb v mapě

Veškerý pohyb na mapě chat, chalup a ostatních možností ubytování pro Batňovice lze provádět pomocí myši. Pokud podržíte ukazatel myši nad oranžovou ikonou zobrazí se název objektu k pronájmu, při kliknutí zobrazíte podrobnější informace.

Pokud se Vám mapa nezobrazuje, zde jsou odkazy na chaty a chalupy a další ubytování v Batňovicích a okolí: Penzion Betlém, Statek, Chata Batňovice, Ubytování v chatě uprostřed lesů, Na louce, Chalupa U Matěje, Chalupa Amálka, chalupa Ještěrka camp Brodský u Červeného Kostelce, Srub Karolínka, Domeček+Apartmán, Chalupa Chvalkovice, U tátovy lípy, Chalupa Radvanice, Slavětín, Chalupa U dvou jasanů, Chalupa Apollon, Na vejminku v Podkrkonoší, Chata U Huberta, Chalupa Linia, SRUB METUJE, Chalupa U Slunce, Chata Vestec, chalupa Betlém, Chalupa Adrspach, Chalupa Josefka, Chalupa u kameníka, Chalupa Pod Studánkou, Chata u rybníku Špinka, SAMSARA, PENZION VE SRUBU, Usedlost, Penzion Berny, Růžová chalupa u Šimánků, Chata Mateřídouška, Ubytování U Obory, Chalupa Mstetín, chalupa U Ceďora, Chalupa Pod ořechem, Chalupa Studnice u Jívky, Apartmán na faře, Babiččina chaloupka, Chalupa Chvaleč, Starý Sedloňov, Chalupa pod sjezdovkou, Chalupa U Kapličky, Prázdninový dům DORA, Ubytování v soukromí Jana Trnovocvá, Ubytování Tara, Chalupa Chlívce, Chalupa na Skalce, penzion Kačeří, Chalupa Dědov, Chalupa Pohodlí, Chalupa Hodkovice u Trutnova, Chalupa Víska, Chalupa Končiny, Chalupa Úpice, Chalupa Náchod - Běloves, U Hada, Mobilní dům, privat Daniela, roubenka Aneta, Chata Hanka, Chalupa k brodu, naše chalupa, Penzion Bodisch, Chalupa Malé Svatoňovice, Chalupa Velké Svatoňovice, včelín, Chalupa Relax, apartman Rufer, Privát Barunka, Chata LENKA, Chalupa Rokytnik, Chata Maruška, Apartmán Horní Dřevíč, apartmány Hájenka, Apartmán Zábrodí.

byty k pronájmu v Praze :: pizzerie :: ubytování, penziony Východní Čechy :: chaty a chalupy k pronajmutí :: chaty a chalupy s bazénem :: dovolená léto v ČR :: chaty a chalupy u vody :: ubytování u sjezdovky :: vánoční pobyty :: Silvestr 2017 :: chaty a chalupy přímo od majitele :: jarní prázdniny 2018 :: ochrana osobních údajů
Můj výběr objektů

Do 'Mého výběru' lze přidávat objekty, které Vás zaujmou. Tlačítko 'přidat do výběru', je přístupné pouze na prezentacích objektů. Objekty ve výběru zůstanou i po odchodu z katalogu až do příštího návratu.