Ubytování v Batňovicích - mapa

Chaty a chalupy pronajmutí
Podklad mapy:

Batňovice - Východní Čechy: ubytování na mapě

Pohyb v mapě

Na mapě naleznete oranžové ikony představující různé možnosti ubytování.

Veškerý pohyb na mapě lze provádět pomocí myši. Pokud podržíte ukazatel myši nad oranžovou ikonou zobrazí se název objektu k pronájmu, při kliknutí zobrazíte podrobnější informace.

Na mapě naleznete oranžové ikony představující možnosti ubytování v Batňovicích a okolí (chaty, chalupy, apartmány, penziony, levné ubytování v soukromí). Zelená ikona znázorňuje obec. Mapa zobrazuje pouze nejbližší okolí obce Batňovice. UPOZORNĚNÍ: poloha některých objektů nemusí odpovídat skutečnosti! Někteří majitelé si nepřejí zveřejňovat přesné umístění svého objektu.

Pohyb v mapě

Veškerý pohyb na mapě chat, chalup a ostatních možností ubytování pro Batňovice lze provádět pomocí myši. Pokud podržíte ukazatel myši nad oranžovou ikonou zobrazí se název objektu k pronájmu, při kliknutí zobrazíte podrobnější informace.

Pokud se Vám mapa nezobrazuje, zde jsou odkazy na chaty a chalupy a další ubytování v Batňovicích a okolí: Chata Batňovice, Statek, Penzion Betlém, Ubytování v chatě uprostřed lesů, Chalupa Chvalkovice, Srub Karolínka, Chalupa Pod Studánkou, Chalupa U Matěje, Domeček+Apartmán, chalupa Ještěrka camp Brodský u Červeného Kostelce, U tátovy lípy, Na louce, Chalupa Amálka, Usedlost, Chalupa Ovečka, Chalupa Linia, Chata U Huberta, Chalupa Adrspach, PENZION VE SRUBU, Chalupa U Slunce, Chalupa U dvou jasanů, SAMSARA, ChalouPka, Chata Vestec, SRUB METUJE, chalupa Betlém, Chalupa Josefka, Penzion Tara, Chalupa Apollon, Na vejminku v Podkrkonoší, Chalupa Radvanice, Slavětín, Chata u rybníku Špinka, Chalupa u kameníka, Chalupa Studnice u Jívky, Chalupa Chlívce, Chata LENKA, Ubytování v soukromí Jana Trnovocvá, Penzion Berny, Růžová chalupa u Šimánků, Ubytování U Obory, Chalupa na Skalce, Starý Sedloňov, Chata Mateřídouška, Prázdninový dům DORA, Chalupa Chvaleč, Apartmán na faře, Chalupa Mstetín, Chalupa U Kapličky, Chalupa pod sjezdovkou, Babiččina chaloupka, Historická budova SVČ Déčko, Chalupa Pod ořechem, chalupa U Ceďora, Chalupa Končiny, apartman Rufer, Chalupa k brodu, privat Daniela, Chalupa Pohodlí, Chalupa Víska, Chalupa Malé Svatoňovice, Chalupa Rokytnik, Penzion Bodisch, Chalupa Relax, Chalupa Hodkovice u Trutnova, Chalupa Úpice, Chalupa Náchod - Běloves, Chalupa Dědov, Chalupa Studenec, Chata Maruška, Chalupa Vlásenka, Apartmán Horní Dřevíč, naše chalupa, Privát Barunka, Mobilní dům, penzion Kačeří, U Hada, roubenka Aneta, včelín, Chata Hanka, apartmány Hájenka.

byty k pronájmu v Praze :: pizzerie :: ubytování, penziony Východní Čechy :: chaty a chalupy k pronajmutí :: chaty a chalupy s bazénem :: dovolená léto v ČR :: chaty a chalupy u vody :: ubytování u sjezdovky :: vánoční pobyty :: Silvestr 2017 :: chaty a chalupy přímo od majitele :: jarní prázdniny 2018 :: ochrana osobních údajů
Můj výběr objektů

Do 'Mého výběru' lze přidávat objekty, které Vás zaujmou. Tlačítko 'přidat do výběru', je přístupné pouze na prezentacích objektů. Objekty ve výběru zůstanou i po odchodu z katalogu až do příštího návratu.