Ubytování v Batňovicích - mapa

Chaty a chalupy pronajmutí

Batňovice - Východní Čechy: ubytování na mapě

Pohyb v mapě

Na mapě naleznete oranžové ikony představující různé možnosti ubytování.

Veškerý pohyb na mapě lze provádět pomocí myši. Pokud podržíte ukazatel myši nad oranžovou ikonou zobrazí se název objektu k pronájmu, při kliknutí zobrazíte podrobnější informace.

Na mapě naleznete oranžové ikony představující možnosti ubytování v Batňovicích a okolí (chaty, chalupy, apartmány, penziony, levné ubytování v soukromí). Zelená ikona znázorňuje obec. Mapa zobrazuje pouze nejbližší okolí obce Batňovice. UPOZORNĚNÍ: poloha některých objektů nemusí odpovídat skutečnosti! Někteří majitelé si nepřejí zveřejňovat přesné umístění svého objektu.

Pohyb v mapě

Veškerý pohyb na mapě chat, chalup a ostatních možností ubytování pro Batňovice lze provádět pomocí myši. Pokud podržíte ukazatel myši nad oranžovou ikonou zobrazí se název objektu k pronájmu, při kliknutí zobrazíte podrobnější informace.

Pokud se Vám mapa nezobrazuje, zde jsou odkazy na chaty a chalupy a další ubytování v Batňovicích a okolí: Penzion Betlém, Statek, Chata Batňovice, Ubytování v chatě uprostřed lesů, Srub Karolínka, Na louce, Chalupa Pod Studánkou, Chalupa Chvalkovice, Chalupa Amálka, U tátovy lípy, Domeček+Apartmán, Chalupa U Matěje, chalupa Ještěrka camp Brodský u Červeného Kostelce, Chata Vestec, Chalupa Apollon, ChalouPka, Na vejminku v Podkrkonoší, Chalupa Adrspach, chalupa Betlém, Mobilní dům, SRUB METUJE, Chata U Huberta, Chalupa Ovečka, Penzion Tara, Usedlost, Chalupa U Slunce, Chalupa Radvanice, Slavětín, Chalupa Linia, Chata u rybníku Špinka, SAMSARA, PENZION VE SRUBU, Chalupa Josefka, Chalupa U dvou jasanů, Chalupa na Skalce, Růžová chalupa u Šimánků, Ubytování v soukromí Jana Trnovocvá, Chalupa Chlívce, Chalupa Pod ořechem, Chata LENKA, Chalupa Relax, Historická budova SVČ Déčko, Starý Sedloňov, Prázdninový dům DORA, Penzion Berny, Chalupa Studnice u Jívky, Chalupa U Kapličky, chalupa U Ceďora, Chata Mateřídouška, Chalupa pod sjezdovkou, Chalupa Chvaleč, Roubenka Skalka, Ubytování U Obory, Babiččina chaloupka, Chata Bella, Chalupa u kameníka, apartman Rufer, Chalupa Rokytnik, Chalupa k brodu, Chalupa Končiny, Chata Maruška, Chalupa Dědov, Penzion Bodisch, Chalupa Studenec, Chalupa Náchod - Běloves, Chata Hanka, Apartmán Horní Dřevíč, Chalupa Víska, Chalupa Pohodlí, Chalupa Vlásenka, roubenka Aneta, privat Daniela, Apartmán na faře, Chalupa Malé Svatoňovice, včelín, apartmány Hájenka, Chalupa Hodkovice u Trutnova, U Hada, Privát Barunka, penzion Kačeří, Chalupa Úpice.

byty k pronájmu v Praze :: pizzerie :: ubytování, penziony Východní Čechy :: chaty a chalupy k pronajmutí :: chaty a chalupy s bazénem :: dovolená léto v ČR :: chaty a chalupy u vody :: ubytování u sjezdovky :: vánoční pobyty :: Silvestr 2018 :: chaty a chalupy přímo od majitele :: jarní prázdniny 2018 :: ochrana osobních údajů :: REGISTRACE objektu
Můj výběr objektů

Do 'Mého výběru' lze přidávat objekty, které Vás zaujmou. Tlačítko 'přidat do výběru', je přístupné pouze na prezentacích objektů. Objekty ve výběru zůstanou i po odchodu z katalogu až do příštího návratu.