Podklad mapy:

Batňovice - Východní Čechy: ubytování na mapě

Pohyb v mapě

Na mapě naleznete oranžové ikony představující různé možnosti ubytování.

Veškerý pohyb na mapě lze provádět pomocí myši. Pokud podržíte ukazatel myši nad oranžovou ikonou zobrazí se název objektu k pronájmu, při kliknutí zobrazíte podrobnější informace.

Na mapě naleznete oranžové ikony představující možnosti ubytování v Batňovicích a okolí (chaty, chalupy, apartmány, penziony, levné ubytování v soukromí). Zelená ikona znázorňuje obec. Mapa zobrazuje pouze nejbližší okolí obce Batňovice. UPOZORNĚNÍ: poloha některých objektů nemusí odpovídat skutečnosti! Někteří majitelé si nepřejí zveřejňovat přesné umístění svého objektu.

Pohyb v mapě

Veškerý pohyb na mapě chat, chalup a ostatních možností ubytování pro Batňovice lze provádět pomocí myši. Pokud podržíte ukazatel myši nad oranžovou ikonou zobrazí se název objektu k pronájmu, při kliknutí zobrazíte podrobnější informace.

Pokud se Vám mapa nezobrazuje, zde jsou odkazy na chaty a chalupy a další ubytování v Batňovicích a okolí: Penzion Betlém, Statek, Chata Batňovice, Ubytování v chatě uprostřed lesů, chalupa Ještěrka camp Brodský u Červeného Kostelce, Domeček+Apartmán, Chalupa Chvalkovice, Srub Karolínka, Na louce, Chalupa Pod Studánkou, Chalupa Amálka, Chalupa U Matěje, Chalupa Dědov, Chalupa U Slunce, PENZION VE SRUBU, Chalupa Linia, Ubytování U Obory, Apartmán Horní Dřevíč, Penzion Tara, SRUB METUJE, Chalupa Radvanice, Slavětín, Chalupa U dvou jasanů, Na vejminku v Podkrkonoší, Chata U Huberta, Chalupa Adrspach, Chata Vestec, Primachalupa, Chalupa u Adršpachu, Penzion Ovečka, Mobilní dům, Chalupa Josefka, Chata u rybníku Špinka, chalupa Betlém, Chalupa Ovečka, ChalouPka, U tátovy lípy, Usedlost, Chalupa Apollon, SAMSARA, Chalupa pod sjezdovkou, Chalupa Studnice u Jívky, Chalupa Relax, Chata Bella, Ubytování U Mě, Chalupa Chlívce, Historická budova SVČ Déčko, Chalupa U Kapličky, Roubenka Skalka, Ubytování v soukromí Jana Trnovocvá, Růžová chalupa u Šimánků, chalupa U Ceďora, Chalupa Chvaleč, Penzionek Na kopečku, Chata LENKA, Chalupa Pod ořechem, Chalupa u kameníka, Chata Mateřídouška, Prázdninový dům DORA, Starý Sedloňov, Penzion Berny, Babiččina chaloupka, Chalupa na Skalce, privat Daniela, Chalupa Studenec, Apartmán na faře, Chalupa Pohodlí, Privát Barunka, Chalupa Úpice, roubenka Aneta, Chalupa Víska, Chalupa Náchod - Běloves, penzion Kačeří, Chalupa k brodu, U Hada, Chalupa Končiny, včelín, Chalupa Vlásenka, apartman Rufer, apartmány Hájenka, Chalupa Hodkovice u Trutnova, Chata Hanka, Penzion Bodisch, Chalupa Malé Svatoňovice, Chalupa Rokytnik, Chata Maruška, Ubytování v soukromí u Šveců.

byty k pronájmu v Praze :: pizzerie :: ubytování, penziony Východní Čechy :: chaty a chalupy k pronajmutí :: chaty a chalupy s bazénem :: dovolená léto v ČR :: chaty a chalupy u vody :: ubytování u sjezdovky :: vánoční pobyty :: Silvestr 2018 :: chaty a chalupy přímo od majitele :: jarní prázdniny 2019 :: ochrana osobních údajů :: REGISTRACE objektu
0
Můj výběr objektů

Do 'Mého výběru' lze přidávat objekty, které Vás zaujmou. Tlačítko 'přidat do výběru', je přístupné pouze na prezentacích objektů. Objekty ve výběru zůstanou i po odchodu z katalogu až do příštího návratu.

e-chalupy.cz