Stříbrné jezero - levné ubytování u vody

Chaty a chalupy k pronajmutí  Stříbrné jezero, penziony

Stříbrné jezero: pronájem chaty, chalupy u vody, apartmány v soukromí, chatky levné ubytování a dovolená u Stříbrného jezera.

Ubytování Stříbrné jezero

Navigace: Chaty a chalupy   Katalog 2018   U vody   Ubytování Stříbrné jezero

Chaty k pronajmutí, chatky, apartmány a levné ubytování v soukromí
poblíž Stříbrného jezera

Stříbrné jezero se nachází v severní části Opavy zvané Kateřinky. Stříbrné jezero, místním známé spíše jako Sádrák, je nejznámější vodní plochou na Opavsku, která je určena jak k rekreaci, tak k rybolovu. Stříbrné jezero vzniklo na místě bývalého lomu, ve kterém se těžil sádrovec. Na jižním břehu jezera je upravená travnatá pláž, šatny a WC, občerstvení s malým parkovištěm. Jsou zde dvě hřiště na nohejbal. V jihovýchodní části je restaurace a také malá písečná pláž. V severní části se nachází menší místo pro nudisty. Jsou zde pořádány i přespolní běhy, závody v plavání a v cyklistice. Jezero není hlídané plavčíkem a není zde ani vybavení pro první pomoc.

Pro lepší orientaci vyzkoušejte Stříbrné jezero - zobrazení ubytování na mapě

Těškovice
Chata k pronajmutí - dovolená  Stříbrné jezero rekreace Těškovice
1 až 4 osoby
 
Kružberk
Levné ubytování  Stříbrné jezero Chata k pronajmutí - Kružberk
24 osob
Kružberk
Chatky na horách - Kružberk
16 osob
Kružberk
Chaty a chalupy Stříbrné jezero na chalupě k pronájmu - Kružberk
1 až 15 osob
Kružberk
Chata k pronájmu - dovolená  Stříbrné jezero rekreace Kružberk
5 osob

Přidejte svůj tip: Stříbrné jezero!

Víte o nějaké zajímavosti v okolí Stříbrné jezero? Máte zajímavé místo, informaci nebo tip na výlet? Podělte se s ostatními a dejte tip těm, kteří se chystájí oblast Stříbrné jezero navštívit!

pronájem chat a chalup :: ubytování, penziony :: dovolená - rybaření :: seznam ubytování :: chaty a chalupy s bazénem :: dovolená léto v ČR :: chaty a chalupy u vody :: ubytování u sjezdovky :: vánoční pobyty :: Silvestr 2018 :: chaty a chalupy přímo od majitele :: jarní prázdniny 2018 :: ochrana osobních údajů :: REGISTRACE objektu
Můj výběr objektů

Do 'Mého výběru' lze přidávat objekty, které Vás zaujmou. Tlačítko 'přidat do výběru', je přístupné pouze na prezentacích objektů. Objekty ve výběru zůstanou i po odchodu z katalogu až do příštího návratu.

Stříbrné jezero: ubytování, pronájem chat a chalup, penziony