chaty a chalupy

Ubytování Svatá Kateřina - chaty a chalupy, penziony, apartmány, levné ubytování v soukromí ve Svaté Kateřině - oblast Šumava

Ubytování Svatá Kateřina

Svatá Kateřina - Chudenín, okres Klatovy

Zobrazit ubytování v okolí Svaté Kateřiny na mapě.

Chaty a chalupy v okolních obcích:

Hyršov
ubytování Svatá Kateřina na chalupě k pronájmu
5 až 20 osob
Dešenice
Chalupa k pronajmutí - Dešenice Šumava
1 až 5 osob
 

Ubytování v okolí Svaté Kateřiny

V okolí Svaté Kateřiny byly nalezeny další možnosti levného i kvalitního ubytování na Šumavě v těchto 18 obcích:

Okolní obce:

Možnosti sportu a zábavy

Dostupné skiareály a lyžařské sjezdovky: Nýrsko, Hohenbogen, Hojsova Stráž - Dlouhá louka, Hojsova Stráž - Vyhlídka, Brčálník - Hojsova Stráž, Železná Ruda - Špičák, Pancíř, ALPALOUKA - Železná Ruda, Hořec, Großen Arber / Velký Javor.

Vodní plochy v dosahu Svaté Kateřiny: koupaliště Nýrsko, Biotop Mokrouš, aquapark Kdyně, Přírodní koupaliště Žabáky, koupaliště Stanětice, bazén Domažlice, rybník Podhájí, koupaliště Roupov.

Tipy, zajímavosti, informace:

Svatá Kateřina - přidat informaci nebo Váš tip

K nabídce ubytování naleznete doplňující informace např. na mistopisy.cz/svata-katerina_10291.html.

Přidejte svůj tip k obci Svatá Kateřina

Víte o nějaké zajímavosti v obci Svatá Kateřina nebo v okolí? Máte zde oblíbenou restauraci, hospůdku, skiareál nebo sjezdovku? Víte o zajímavém místě, možnosti koupání, tipu na výlet či atrakci ve Svaté Kateřině na Šumavě? Podělte se s námi a dejte tip ostatním, kteří se chystájí navštívit Šumava!

Svatá Kateřina - přidat informaci nebo Váš tip

Navigace: Chaty a chalupy   Katalog 2018   Šumava   Ubytování   Svatá Kateřina
byty k pronájmu :: ubytování, penziony Šumava :: chaty a chalupy k pronajmutí :: chaty a chalupy s bazénem :: dovolená léto v ČR :: chaty a chalupy u vody :: ubytování u sjezdovky :: vánoční pobyty :: Silvestr 2018 :: chaty a chalupy přímo od majitele :: jarní prázdniny 2019 :: ochrana osobních údajů :: REGISTRACE objektu
0
Můj výběr objektů

Do 'Mého výběru' lze přidávat objekty, které Vás zaujmou. Tlačítko 'přidat do výběru', je přístupné pouze na prezentacích objektů. Objekty ve výběru zůstanou i po odchodu z katalogu až do příštího návratu.

e-chalupy.cz