chaty a chalupy

Ubytování Mitterfirmiansreut - chaty a chalupy, penziony, apartmány, levné ubytování v soukromí v obci Mitterfirmiansreut - oblast Šumava

Chaty a chalupy k pronajmutí Mitterfirmiansreut

Ubytování Mitterfirmiansreut

Mitterfirmiansreut - Strážný, okres Prachatice

Apartmány Almberg

ubytování Mitterfirmiansreut v penzionu
4 až 36 osob
12 pokojů

Úvodem mně dovolte, abych se omluvil všem, kteří na tomto místě hledají ubytování v Čechách. Prezentovaný objekt je sice na Šumavě, jen asi 300 m od...

ceny ubytování (osoba/noc):
Léto: 300 kč / Zima: 400 kč
Mimo sezónu: 270 kč

Okolní chaty a chalupy:

Mitterdorf
Apartmán na horách - Mitterdorf Šumava
1 až 4 osoby
Mitterdorf
ubytování Mitterdorf Apartmán na horách
1 až 4 osoby
 
Strážný
Chalupa k pronajmutí - okolí obce Mitterfirmiansreut
12 osob
Strážný
ubytování Strážný Penzion na horách
30 osob

Ubytování v okolí obce Mitterfirmiansreut

V okolí obce Mitterfirmiansreut byly nalezeny další možnosti levného i kvalitního ubytování na Šumavě v těchto 21 obcích:

Okolní obce:

Můžete se také podívat na ubytování v okolí obce Mitterfirmiansreut na mapě.

Možnosti sportu a zábavy

Dostupné skiareály a lyžařské sjezdovky: Mitterdorf, Strážný, České Žleby, Nad Kovárnou - Horní Vltavice, Kubova Huť, Kvilda, Nové Hutě, Zadov, Srní - Vydra, Javorník.

Vodní plochy v dosahu obce Mitterfirmiansreut: Ždárské jezírko, koupaliště Kvilda, koupaliště Vimperk, rybník Zdíkovec, koupaliště Mléčná Dráha - Račov, Úbislavický rybník, koupaliště Rohanov, koupaliště Hartmanice.

Přidejte svůj tip k obci Mitterfirmiansreut

Víte o nějaké zajímavosti v obci Mitterfirmiansreut nebo v okolí? Máte zde oblíbenou restauraci, hospůdku, skiareál nebo sjezdovku? Víte o zajímavém místě, možnosti koupání, tipu na výlet či atrakci v obci Mitterfirmiansreut na Šumavě? Podělte se s námi a dejte tip ostatním, kteří se chystájí navštívit Šumava!

Mitterfirmiansreut - přidat informaci nebo Váš tip

Navigace: Chaty a chalupy   Katalog 2016   Šumava   Ubytování   Mitterfirmiansreut
byty k pronájmu :: ubytování, penziony Šumava :: chaty a chalupy k pronajmutí :: pizzerie Prachatice :: Dovolená last minute ochrana osobních údajů
Můj výběr objektů

Do 'Mého výběru' lze přidávat objekty, které Vás zaujmou. Tlačítko 'přidat do výběru', je přístupné pouze na prezentacích objektů. Objekty ve výběru zůstanou i po odchodu z katalogu až do příštího návratu.