chaty a chalupy

Ubytování Hadrava - chaty a chalupy, penziony, apartmány, levné ubytování v soukromí v Hadravě - oblast Šumava

Chaty a chalupy k pronajmutí Hadrava

Ubytování Hadrava

Hadrava - Chudenín, okres Klatovy

Zobrazit ubytování v okolí Hadravy na mapě.

Chaty a chalupy v okolních obcích:

Dešenice
ubytování Hadrava na chalupě k pronajmutí
1 až 5 osob
Hyršov
Chalupa k pronájmu - Hyršov Šumava
5 až 20 osob
 

Ubytování v okolí Hadravy

V okolí Hadravy byly nalezeny další možnosti levného i kvalitního ubytování na Šumavě v těchto 24 obcích:

Okolní obce:

Možnosti sportu a zábavy

Dostupné skiareály a lyžařské sjezdovky: Nýrsko, Hojsova Stráž - Dlouhá louka, Hojsova Stráž - Vyhlídka, Hohenbogen, Brčálník - Hojsova Stráž, Javorná, Pancíř, Železná Ruda - Špičák, ALPALOUKA - Železná Ruda, Hořec.

Vodní plochy v dosahu Hadravy: koupaliště Nýrsko, Biotop Mokrouš, aquapark Kdyně, bazén Klatovy, koupaliště Stanětice, Přírodní koupaliště Žabáky, koupaliště Roupov, koupaliště Černotín.

Přidejte svůj tip k obci Hadrava

Víte o nějaké zajímavosti v obci Hadrava nebo v okolí? Máte zde oblíbenou restauraci, hospůdku, skiareál nebo sjezdovku? Víte o zajímavém místě, možnosti koupání, tipu na výlet či atrakci v Hadravě na Šumavě? Podělte se s námi a dejte tip ostatním, kteří se chystájí navštívit Šumava!

Hadrava - přidat informaci nebo Váš tip

Navigace: Chaty a chalupy   Katalog 2018   Šumava   Ubytování   Hadrava
byty k pronájmu :: ubytování, penziony Šumava :: chaty a chalupy k pronajmutí :: chaty a chalupy s bazénem :: dovolená léto v ČR :: chaty a chalupy u vody :: ubytování u sjezdovky :: vánoční pobyty :: Silvestr 2018 :: chaty a chalupy přímo od majitele :: jarní prázdniny 2019 :: ochrana osobních údajů :: REGISTRACE objektu
Můj výběr objektů

Do 'Mého výběru' lze přidávat objekty, které Vás zaujmou. Tlačítko 'přidat do výběru', je přístupné pouze na prezentacích objektů. Objekty ve výběru zůstanou i po odchodu z katalogu až do příštího návratu.