Ubytování v Chlumu - mapa

Chaty a chalupy pronajmutí
Podklad mapy:
Navigace: Chaty a chalupy   Katalog 2017 / 2018   Šumava   Chlum   Mapa

Chlum - Šumava: ubytování na mapě

Pohyb v mapě

Na mapě naleznete oranžové ikony představující různé možnosti ubytování.

Veškerý pohyb na mapě lze provádět pomocí myši. Pokud podržíte ukazatel myši nad oranžovou ikonou zobrazí se název objektu k pronájmu, při kliknutí zobrazíte podrobnější informace.

Na mapě naleznete oranžové ikony představující možnosti ubytování v Chlumu a okolí (chaty, chalupy, apartmány, penziony, levné ubytování v soukromí). Zelená ikona znázorňuje obec. Mapa zobrazuje pouze nejbližší okolí obce Chlum. UPOZORNĚNÍ: poloha některých objektů nemusí odpovídat skutečnosti! Někteří majitelé si nepřejí zveřejňovat přesné umístění svého objektu.

Pohyb v mapě

Veškerý pohyb na mapě chat, chalup a ostatních možností ubytování pro Chlum lze provádět pomocí myši. Pokud podržíte ukazatel myši nad oranžovou ikonou zobrazí se název objektu k pronájmu, při kliknutí zobrazíte podrobnější informace.

Pokud se Vám mapa nezobrazuje, zde jsou odkazy na chaty a chalupy a další ubytování v Chlumu a okolí: Chalupa u Jezerního potoka, Chalupa Chlum - Míša, Chalupa u Lipna, Apartmány Pod Stožcem, Apartmány Kadleců, Šumavská chata, Chalupa Na peci, Chalupa Pod rozhlednou, Chalupa U Vltavy, Chalupa U hřiba, Chalupa Schraml, Apartmány Na Zlaté stezce, Chalupa Chlum - Jiřík, Apartmán u Plešnýho jezera, Apartmán Bělá - Nová Pec, Chalupa Nová Pec - Láz, Chalupa Za Pecí, Apartmány Lipno - Dobrá Voda, Chata na Lipně, Penzion Adéla, Chalupa Maňava, Ubytování na Lipně, Apartmán Nová Pec - Pěkná, Ubytování v soukromí, Chalupa U hřiba, Volarská roubenka, Chata Horní Planá, Chata Hory - Pernek, Rekreační středisko EGE, chata na Šumavě - Lipno, Apartmány Modřínový dům, Apartmán Stožec, Penzion u Korandů, Chata Nela, Penzion Chlustov, Chalupa Pod Mlýnským vrškem, Chata na Lipně, Chata, Apartmány Clematis, VILA U ŠEBESTŮ, Penzion Jelení, Chalupa Hájenka, hospoda a ubytování u Němečka, Nova Lake Resort, Chalupa EDEN, Šumavská chalupa, Chalupa s apartmánem, Apartmán Stožec, Chalupa Horní Vltavice, Chata Lipno, Chaty Dorá voda a Karlovy Dvory, Ubytovani Lipno, Penzion Sněžná, Apartmány Nova Lake, Ubytování u Čermáků, chalupa Bělá, Apartmán Pohoda, Soumarská hospoda, Houbařka, Šumaváček Exclusive, Apartment ADAM u Lipna, Ubytování u Pátků, Rybářka, Chata Horní Vltavice, Penzion Na Soumarském mostě, Penzion u Heřmánků, Chalupa Maňava, Chata Horní Planá, Penzion u Kocsisu, apartmán Vanessa, chata Bělský kopec, Apartmány (Horní Planá), Chata Bělský kopec, Rodinný dům Lenora, ŠUMAVSKÁ CHALUPA, Chalupa Maňava, Chalupa Nové Chalupy, Apartmány, Apartmán Schimmer, PETRKLÍČ - levné ubytování, Apartmán Stožec, Penzion Rot, Chata Maňava.

byty k pronájmu v Praze :: pizzerie :: ubytování, penziony Šumava :: chaty a chalupy k pronajmutí :: chaty a chalupy s bazénem :: dovolená léto v ČR :: chaty a chalupy u vody :: ubytování u sjezdovky :: vánoční pobyty :: Silvestr 2017 :: chaty a chalupy přímo od majitele :: jarní prázdniny 2018 :: ochrana osobních údajů
Můj výběr objektů

Do 'Mého výběru' lze přidávat objekty, které Vás zaujmou. Tlačítko 'přidat do výběru', je přístupné pouze na prezentacích objektů. Objekty ve výběru zůstanou i po odchodu z katalogu až do příštího návratu.