Podklad mapy:
Navigace: Chaty a chalupy   Katalog 2018   Šumava   Chlum   Mapa

Chlum - Šumava: ubytování na mapě

Pohyb v mapě

Na mapě naleznete oranžové ikony představující různé možnosti ubytování.

Veškerý pohyb na mapě lze provádět pomocí myši. Pokud podržíte ukazatel myši nad oranžovou ikonou zobrazí se název objektu k pronájmu, při kliknutí zobrazíte podrobnější informace.

Na mapě naleznete oranžové ikony představující možnosti ubytování v Chlumu a okolí (chaty, chalupy, apartmány, penziony, levné ubytování v soukromí). Zelená ikona znázorňuje obec. Mapa zobrazuje pouze nejbližší okolí obce Chlum. UPOZORNĚNÍ: poloha některých objektů nemusí odpovídat skutečnosti! Někteří majitelé si nepřejí zveřejňovat přesné umístění svého objektu.

Pohyb v mapě

Veškerý pohyb na mapě chat, chalup a ostatních možností ubytování pro Chlum lze provádět pomocí myši. Pokud podržíte ukazatel myši nad oranžovou ikonou zobrazí se název objektu k pronájmu, při kliknutí zobrazíte podrobnější informace.

Pokud se Vám mapa nezobrazuje, zde jsou odkazy na chaty a chalupy a další ubytování v Chlumu a okolí: Chalupa u Jezerního potoka, Resort Kadlecu - Chalupa Misa, Chalupa u Lipna, Resort Kadlecu - Apartmany, Apartmány Pod Stožcem, Šumavská chata, Chalupa Na peci, Apartmán u Plešnýho jezera, Chalupa Schraml, Chalupa U hřiba, Penzion Chlustov, Penzion, Chalupa Pod rozhlednou, Chalupa U Vltavy, Apartmán Bělá - Nová Pec, chata na Šumavě - Lipno, Resort Kadlecu - Chalupa Jiřík, Apartmány Na Zlaté stezce, Apartmán Stožec, Chalupa Hájenka, Chata na Lipně, Chalupa Nová Pec - Láz, Chalupa Maňava, Nova Lake Resort, Chata Horní Planá, Penzion u Korandů, Apartmány Clematis, Ubytování v soukromí, Chata, Chalupa EDEN, hospoda a ubytování u Němečka, Chalupa ŠUMĚNKA, Rybářka, Volarská roubenka, Chalupa U hřiba, Chata Hory - Pernek, Apartmány Lipno - Dobrá Voda, Chalupa Pod Mlýnským vrškem, Ubytování na Lipně, Chalupa Maňava, Chata Nela, Rekreační středisko EGE, Penzion Jelení, Penzion Adéla, Chalupa Za Pecí, VILA U ŠEBESTŮ, Chata na Lipně, Apartmán ŠESTKA, Šumavská chalupa, Apartmán Pěkná na Šumavě, Chata Horní Planá, Chalupa Maňava, Apartmány Tina a Zdenka, Ubytování u Čermáků, Chalupa Horní Vltavice, Penzion Na Soumarském mostě, Apartmány Nova Lake, Ubytování u Pátků, Chata Lipno, Chalupa s apartmánem, chalupa Bělá, Houbařka, Apartment ADAM u Lipna, Chata Horní Vltavice, Chalupa Maňava, Penzion u Kocsisu, Chaty Lipno, Chata Bělský kopec, Apartmán Pohoda, Penzion u Heřmánků, Apartmán Stožec, Chaty Dorá voda a Karlovy Dvory, Vila Lipno, Soumarská hospoda, Apartmány (Horní Planá), Penzion Sněžná, Chata Bělský kopec, Na Starém Městě, Penzion Rot, PETRKLÍČ - levné ubytování, Chata Horní Planá - Hory, Rekreační dům Lenora, Apartmány, Chalupa Nové Chalupy, Apartmán Stožec, ŠUMAVSKÁ CHALUPA, Šumaváček Exclusive, Apartmán Schimmer, Chalupa zastávka, Chata Maňava.

byty k pronájmu v Praze :: pizzerie :: ubytování, penziony Šumava :: chaty a chalupy k pronajmutí :: chaty a chalupy s bazénem :: dovolená léto v ČR :: chaty a chalupy u vody :: ubytování u sjezdovky :: vánoční pobyty :: Silvestr 2018 :: chaty a chalupy přímo od majitele :: jarní prázdniny 2019 :: ochrana osobních údajů :: REGISTRACE objektu
0
Můj výběr objektů

Do 'Mého výběru' lze přidávat objekty, které Vás zaujmou. Tlačítko 'přidat do výběru', je přístupné pouze na prezentacích objektů. Objekty ve výběru zůstanou i po odchodu z katalogu až do příštího návratu.

e-chalupy.cz