chaty a chalupy

Ubytování Teplá - chaty a chalupy, penziony, apartmány, levné ubytování v soukromí v Teplé - oblast Střední Čechy

Ubytování Teplá

Teplá, okres Cheb

Zobrazit ubytování v okolí Teplé na mapě.

Chaty a chalupy v okolních obcích:

Zhořec
ubytování Teplá na chalupě k pronajmutí
6 osob

Možnosti sportu a zábavy

Dostupné skiareály a lyžařské sjezdovky: Mariánské lázně, Přímda.

Vodní plochy v dosahu Teplé: Bečov nad Teplou - Korunní rybník, koupaliště Lido, Luhovský rybník, koupaliště Puleček, přehrada Stanovice, Michal - koupaliště, Děpoltovický rybník, Velký rybník Hroznětín, přehrada Tatrovice, aquapark Přimda.

Tipy, zajímavosti, informace:

Teplá - přidat informaci nebo Váš tip

K nabídce ubytování naleznete doplňující informace např. na mistopisy.cz/tepla_99.html.

Přidejte svůj tip k obci Teplá

Víte o nějaké zajímavosti v obci Teplá nebo v okolí? Máte zde oblíbenou restauraci, hospůdku, skiareál nebo sjezdovku? Víte o zajímavém místě, možnosti koupání, tipu na výlet či atrakci v Teplé ve Středních Čechách? Podělte se s námi a dejte tip ostatním, kteří se chystájí navštívit Střední Čechy!

Teplá - přidat informaci nebo Váš tip

byty k pronájmu :: ubytování, penziony Střední Čechy :: chaty a chalupy k pronajmutí :: chaty a chalupy s bazénem :: dovolená léto v ČR :: chaty a chalupy u vody :: ubytování u sjezdovky :: vánoční pobyty :: Silvestr 2018 :: chaty a chalupy přímo od majitele :: jarní prázdniny 2019 :: ochrana osobních údajů :: REGISTRACE objektu
0
Můj výběr objektů

Do 'Mého výběru' lze přidávat objekty, které Vás zaujmou. Tlačítko 'přidat do výběru', je přístupné pouze na prezentacích objektů. Objekty ve výběru zůstanou i po odchodu z katalogu až do příštího návratu.

e-chalupy.cz