chaty a chalupy

Ubytování Pavlíkov - chaty a chalupy, penziony, apartmány, levné ubytování v soukromí v Pavlíkově - oblast Střední Čechy

Chaty a chalupy k pronajmutí Pavlíkov

Ubytování Pavlíkov

Pavlíkov, okres Rakovník

Zobrazit ubytování v okolí Pavlíkova na mapě.

Ubytování v okolí Pavlíkova

V okolí Pavlíkova byly nalezeny další možnosti levného i kvalitního ubytování ve Středních Čechách v těchto 10 obcích:

Okolní obce:

Možnosti sportu a zábavy

Vodní plochy v dosahu Pavlíkova: Rakovník - Tyršovo koupaliště, koupaliště Rakovník, přehrada Klíčava, Cekovský rybník, bazén Hořovice, aquapark Hořovice, vodní nádrž Záskalská.

Tipy, zajímavosti, informace:

Pavlíkov - přidat informaci nebo Váš tip

K nabídce ubytování naleznete doplňující informace na místopisy.cz - Pavlíkov (Rakovník).

Panenská příroda Křivoklátska a jeho okolí

Na Křivoklátsku se krom zachovaného hradu Křivoklát, zámku Hřebečníky, zámku Skřivaň, hradu D´Or u Týřovic, nachází i pár zřícenin, jako zřícenina hradu Týřov a hradu Krakovec. Jako přírodní pozoruhodnosti panenské divoké přírody v okolí Berounky, protékající Křivoklátskem, jsou Čertovy skály, Týřovické skály a Skryjská jezera.

Přidejte svůj tip k obci Pavlíkov

Víte o nějaké zajímavosti v obci Pavlíkov nebo v okolí? Máte zde oblíbenou restauraci, hospůdku, skiareál nebo sjezdovku? Víte o zajímavém místě, možnosti koupání, tipu na výlet či atrakci v Pavlíkově ve Středních Čechách? Podělte se s námi a dejte tip ostatním, kteří se chystájí navštívit Střední Čechy!

Pavlíkov - přidat informaci nebo Váš tip

Navigace: Chaty a chalupy   Katalog 2016   Střední Čechy   Ubytování   Pavlíkov
byty k pronájmu :: ubytování, penziony Střední Čechy :: chaty a chalupy k pronajmutí :: pizzerie Rakovník :: Dovolená last minute ochrana osobních údajů
Můj výběr objektů

Do 'Mého výběru' lze přidávat objekty, které Vás zaujmou. Tlačítko 'přidat do výběru', je přístupné pouze na prezentacích objektů. Objekty ve výběru zůstanou i po odchodu z katalogu až do příštího návratu.