chaty a chalupy

Ubytování Nové Jirny - chaty a chalupy, penziony, apartmány, levné ubytování v soukromí v Nových Jirnách - oblast Střední Čechy

Ubytování Nové Jirny

Nové Jirny - Jirny, okres Praha-východ

Chata k pronajmutí - Nové Jirny

ubytování Nové Jirny na chatě
3 až 4 osoby
1 ložnice

Chata se nacházi v blizkostí lesa v klídné lokalítě....

ceny ubytování (chata/noc):
Léto: 800 kč / Zima: 800 kč
Mimo sezónu: 800 kč

Zobrazit ubytování v okolí Nových Jiren na mapě.

Ubytování v okolí Nových Jiren

V okolí Nových Jiren byly nalezeny další možnosti levného i kvalitního ubytování ve Středních Čechách v těchto 13 obcích:

Okolní obce:

Možnosti sportu a zábavy

Dostupné skiareály a lyžařské sjezdovky: Mnichovice - Šibeniční vrch, Chotouň.

Vodní plochy v dosahu Nových Jiren: koupaliště Úvaly, bazén Čelákovice, bazén Brandýs nad Labem, bazén Říčany - Na Fialce, aquapark Praha - Aquapalace , Vyžlovský rybník, jezero Ostrá, jezero Lhota, jezero Konětopy, jezero Čečelice.

Přidejte svůj tip k obci Nové Jirny

Víte o nějaké zajímavosti v obci Nové Jirny nebo v okolí? Máte zde oblíbenou restauraci, hospůdku, skiareál nebo sjezdovku? Víte o zajímavém místě, možnosti koupání, tipu na výlet či atrakci v Nových Jirnách ve Středních Čechách? Podělte se s námi a dejte tip ostatním, kteří se chystájí navštívit Střední Čechy!

Nové Jirny - přidat informaci nebo Váš tip

Navigace: Chaty a chalupy   Katalog 2018   Střední Čechy   Ubytování   Nové Jirny
byty k pronájmu :: ubytování, penziony Střední Čechy :: chaty a chalupy k pronajmutí :: chaty a chalupy s bazénem :: dovolená léto v ČR :: chaty a chalupy u vody :: ubytování u sjezdovky :: vánoční pobyty :: Silvestr 2018 :: chaty a chalupy přímo od majitele :: jarní prázdniny 2019 :: ochrana osobních údajů :: REGISTRACE objektu
0
Můj výběr objektů

Do 'Mého výběru' lze přidávat objekty, které Vás zaujmou. Tlačítko 'přidat do výběru', je přístupné pouze na prezentacích objektů. Objekty ve výběru zůstanou i po odchodu z katalogu až do příštího návratu.

e-chalupy.cz