chaty a chalupy

Ubytování Kaňk - chaty a chalupy, penziony, apartmány, levné ubytování v soukromí v Kaňku - oblast Střední Čechy

Ubytování Kaňk

Kaňk - Kutná Hora, okres Kutná Hora

Chalupa k pronájmu - Kaňk

ubytování Kaňk na chalupě
2 až 6 osob
3 ložnice

Naše chalupa, rodinný dům se nachází 1km od historického centra Kutná Hora na klidné místě, pronajímáme celé podkroví našeho domu, vše je nově zrekonstruované, objekt má...

ceny ubytování (osoba/noc):
Léto: 350 kč / Zima: 350 kč
Mimo sezónu: 350 kč

Zobrazit ubytování v okolí Kaňku na mapě.

Chaty a chalupy v okolních obcích:

Křesetice
Chalupa k pronajmutí - Křesetice Střední Čechy
4 osoby

Ubytování v okolí Kaňku

V okolí Kaňku byly nalezeny další možnosti levného i kvalitního ubytování ve Středních Čechách v těchto 17 obcích:

Okolní obce:

Možnosti sportu a zábavy

Dostupné skiareály a lyžařské sjezdovky: Kadlečák.

Vodní plochy v dosahu Kaňku: bazén Kutná Hora, aquapark Kutná Hora, Kutná Hora - Velký rybník, přehrada Vrchlice, koupaliště Kolín, aquapark Kolín, koupaliště Čáslav - Vodranty, pískovna Hradišťko, jezero Poděbrady, vodní nádrž Švihov / Želivka.

Přidejte svůj tip k obci Kaňk

Víte o nějaké zajímavosti v obci Kaňk nebo v okolí? Máte zde oblíbenou restauraci, hospůdku, skiareál nebo sjezdovku? Víte o zajímavém místě, možnosti koupání, tipu na výlet či atrakci v Kaňku ve Středních Čechách? Podělte se s námi a dejte tip ostatním, kteří se chystájí navštívit Střední Čechy!

Kaňk - přidat informaci nebo Váš tip

byty k pronájmu :: ubytování, penziony Střední Čechy :: chaty a chalupy k pronajmutí :: chaty a chalupy s bazénem :: dovolená léto v ČR :: chaty a chalupy u vody :: ubytování u sjezdovky :: vánoční pobyty :: Silvestr 2018 :: chaty a chalupy přímo od majitele :: jarní prázdniny 2019 :: ochrana osobních údajů :: REGISTRACE objektu
0
Můj výběr objektů

Do 'Mého výběru' lze přidávat objekty, které Vás zaujmou. Tlačítko 'přidat do výběru', je přístupné pouze na prezentacích objektů. Objekty ve výběru zůstanou i po odchodu z katalogu až do příštího návratu.

e-chalupy.cz