chaty a chalupy

Ubytování Hole - chaty a chalupy, penziony, apartmány, levné ubytování v soukromí v Holi - oblast Střední Čechy

Ubytování Hole

Hole - Svrkyně, okres Praha-západ

Chata Podholí

ubytování Hole na chatě
7 osob
2 ložnice

Nově zrekonstruovaná chalupa v okolí Okoře je ideálním místem pro Vás a Vaší rodinu, pro klienty, kteří hledají a oceňují kvalitu, soukromí a příjemné prostředí. Chalupa...

ceny ubytování (chata/týden):
Léto: 18000 kč / Zima: 15000 kč
Mimo sezónu: 15000 kč

Zobrazit ubytování v okolí Hole na mapě.

Chaty a chalupy v okolních obcích:

Běloky
ubytování Hole ve vile na horách
12 osob
Praha
Chata k pronajmutí - Praha - Přední Kopanina Okolí Prahy
1 až 4 osoby

Ubytování v okolí Hole

V okolí Hole byly nalezeny další možnosti levného i kvalitního ubytování ve Středních Čechách v těchto 14 obcích:

Okolní obce:

Možnosti sportu a zábavy

Vodní plochy v dosahu Hole: koupaliště Kralupy nad Vltavou, koupaliště Kladno - Bažantnice, koupaliště Džbán, bazén Kladno, aquapark Kladno, koupaliště Kladno - u Sletiště, Aquapark Šutka, aquapark Slaný, aquapark Barrandov, aquapark Beroun.

Přidejte svůj tip k obci Hole

Víte o nějaké zajímavosti v obci Hole nebo v okolí? Máte zde oblíbenou restauraci, hospůdku, skiareál nebo sjezdovku? Víte o zajímavém místě, možnosti koupání, tipu na výlet či atrakci v Holi ve Středních Čechách? Podělte se s námi a dejte tip ostatním, kteří se chystájí navštívit Střední Čechy!

Hole - přidat informaci nebo Váš tip

byty k pronájmu :: ubytování, penziony Střední Čechy :: chaty a chalupy k pronajmutí :: chaty a chalupy s bazénem :: dovolená léto v ČR :: chaty a chalupy u vody :: ubytování u sjezdovky :: vánoční pobyty :: Silvestr 2018 :: chaty a chalupy přímo od majitele :: jarní prázdniny 2019 :: ochrana osobních údajů :: REGISTRACE objektu
0
Můj výběr objektů

Do 'Mého výběru' lze přidávat objekty, které Vás zaujmou. Tlačítko 'přidat do výběru', je přístupné pouze na prezentacích objektů. Objekty ve výběru zůstanou i po odchodu z katalogu až do příštího návratu.

e-chalupy.cz