chaty a chalupy

Ubytování Týn nad Bečvou - chaty a chalupy, penziony, apartmány, levné ubytování v soukromí v Týně nad Bečvou - oblast Severní Morava a Slezsko

Chaty a chalupy k pronajmutí Týn nad Bečvou

Ubytování Týn nad Bečvou

Týn nad Bečvou, okres Přerov

Chalupa pod hradem

ubytování Týn nad Bečvou na chalupě
2 až 8 osob
2 ložnice

Chalupa se nachází na okraji obce Týn nad Bečvou pod hradem Helfštýn. Ze severní strany se rozprostírá les, z jižní pak pole a louky. Je nově zrekonstruovaná, v přízemí je...

ceny ubytování (chalupa/týden):
Léto: obsazeno kč
Mimo sezónu: 8000,- kč

Zobrazit ubytování v okolí Týna nad Bečvou na mapě.

Okolní chaty a chalupy:

Hrabůvka
ubytování Týn nad Bečvou na chatě k pronajmutí
6 osob

Ubytování v okolí Týna nad Bečvou

V okolí Týna nad Bečvou byly nalezeny další možnosti levného i kvalitního ubytování na Severní Moravě a Slezsku v těchto 7 obcích:

Okolní obce:

Možnosti sportu a zábavy

Dostupné skiareály a lyžařské sjezdovky: Partutovice, Potštát, Rusava, Ski areál Tesák, Hrubá voda, Troják, Domašov nad Bystřicí, Ski klub Trnava, Horní Guntramovice, Svah Zlín.

Vodní plochy v dosahu Týna nad Bečvou: koupaliště Lipník nad Bečvou, koupaliště Jadran, lom Přední skála, lom Výkleky, koupaliště Domaželice, koupaliště Osíčko, koupaliště Bystřice pod Hostýnem, bazén Přerov - Plavecký areál, koupaliště Rusava, přehrada Rusava.

Tipy, zajímavosti, informace:

Týn nad Bečvou - přidat informaci nebo Váš tip

K nabídce ubytování naleznete doplňující informace na místopisy.cz - Týn nad Bečvou (Lipník nad Bečvou).

Přidejte svůj tip k obci Týn nad Bečvou

Víte o nějaké zajímavosti v obci Týn nad Bečvou nebo v okolí? Máte zde oblíbenou restauraci, hospůdku, skiareál nebo sjezdovku? Víte o zajímavém místě, možnosti koupání, tipu na výlet či atrakci v Týně nad Bečvou na Severní Moravě a Slezsku? Podělte se s námi a dejte tip ostatním, kteří se chystájí navštívit Severní Morava a Slezsko!

Týn nad Bečvou - přidat informaci nebo Váš tip

byty k pronájmu :: ubytování, penziony Severní Morava a Slezsko :: chaty a chalupy k pronajmutí :: pizzerie Přerov :: Dovolená last minute ochrana osobních údajů
Můj výběr objektů

Do 'Mého výběru' lze přidávat objekty, které Vás zaujmou. Tlačítko 'přidat do výběru', je přístupné pouze na prezentacích objektů. Objekty ve výběru zůstanou i po odchodu z katalogu až do příštího návratu.