chaty a chalupy

Ubytování Těškovice - chaty a chalupy, penziony, apartmány, levné ubytování v soukromí v Těškovicích - oblast Severní Morava a Slezsko

Ubytování Těškovice

Těškovice, okres Opava

Mobilní dům

ubytování Těškovice na chatě
1 až 4 osoby
2 ložnice

Nabízíme pronájem letního, tzn. nezatepleného, mobilního domu v obci, která nabízí nádherné výhledy na hřebeny Beskyd a nejvyšší horu Jeseníků, Praděd. Možnost aktivního trávení volného času...

ceny ubytování (chata/noc):
Léto: 650 kč

Zobrazit ubytování v okolí Těškovic na mapě.

Ubytování v okolí Těškovic

V okolí Těškovic byly nalezeny další možnosti levného i kvalitního ubytování na Severní Moravě a Slezsku v těchto 6 obcích:

Okolní obce:

Možnosti sportu a zábavy

Dostupné skiareály a lyžařské sjezdovky: Slatina, Vaňkův kopec, Skalka, Hei park - Tošovice, Rybí, Palacký vrch - Bludovice, Svinec, Červený kámen, Veřovice, Frenštát pod Radhoštěm.

Vodní plochy v dosahu Těškovic: koupaliště Ostrava - Poruba, koupaliště Studénka, bazén Ostrava - Poruba, bazén Studénka, koupaliště Hradec nad Moravicí, rybník Nezmar, aquapark Kravaře, Hlučínské jezero, koupaliště Proskovice, bazén Opava.

Tipy, zajímavosti, informace:

Těškovice - přidat informaci nebo Váš tip

K nabídce ubytování naleznete doplňující informace např. na mistopisy.cz/teskovice_10438.html.

Přidejte svůj tip k obci Těškovice

Víte o nějaké zajímavosti v obci Těškovice nebo v okolí? Máte zde oblíbenou restauraci, hospůdku, skiareál nebo sjezdovku? Víte o zajímavém místě, možnosti koupání, tipu na výlet či atrakci v Těškovicích na Severní Moravě a Slezsku? Podělte se s námi a dejte tip ostatním, kteří se chystájí navštívit Severní Morava a Slezsko!

Těškovice - přidat informaci nebo Váš tip

byty k pronájmu :: ubytování, penziony Severní Morava a Slezsko :: chaty a chalupy k pronajmutí :: chaty a chalupy s bazénem :: dovolená léto v ČR :: chaty a chalupy u vody :: ubytování u sjezdovky :: vánoční pobyty :: Silvestr 2018 :: chaty a chalupy přímo od majitele :: jarní prázdniny 2019 :: ochrana osobních údajů :: REGISTRACE objektu
0
Můj výběr objektů

Do 'Mého výběru' lze přidávat objekty, které Vás zaujmou. Tlačítko 'přidat do výběru', je přístupné pouze na prezentacích objektů. Objekty ve výběru zůstanou i po odchodu z katalogu až do příštího návratu.

e-chalupy.cz