chaty a chalupy

Ubytování Těrlicko - chaty a chalupy, penziony, apartmány, levné ubytování v soukromí v Těrlicku - oblast Severní Morava a Slezsko

Ubytování Těrlicko

Těrlicko, okres Karviná

Ubytování u Těrlické přehrady

ubytování Těrlicko v apartmánu
1 až 20 osob
5 ložnic

Apartmány se nachází 50m od Těrlické přehrady a 10km od Slezských Beskyd. jsou vhodné pro rodiny s dětma či skupinu přátel. Překrásná rekreační oblast umožňuje sportovní vyžití a ideální podmínky...

ceny ubytování (osoba/noc):
Léto: 290 kč / Zima: 280 kč
Mimo sezónu: 270 kč

Zobrazit ubytování v okolí Těrlicka na mapě.

Chaty a chalupy v okolních obcích:

Dolní Těrlicko
ubytování Těrlicko v penzionu na horách
1 až 40 osob
Soběšovice
Chata k pronájmu - Soběšovice Beskydy
1 až 4 osoby
 
Hnojník
Apartmán na horách - okolí Těrlicka
1 až 4 osoby
Střítež
ubytování Těrlicko na chalupě k pronájmu
1 až 18 osob

Ubytování v okolí Těrlicka

V okolí Těrlicka byly nalezeny další možnosti levného i kvalitního ubytování na Severní Moravě a Slezsku v těchto 7 obcích:

Okolní obce:

Možnosti sportu a zábavy

Dostupné skiareály a lyžařské sjezdovky: Řeka, Morávka Sviňorky, Javorový vrch, Palkovice – Za domem, Malenovice, Lysá hora, Biocel Zlatník, TJ Radegast, Zlatník - Fela, Opálená.

Vodní plochy v dosahu Těrlicka: přehrada Těrlicko, přehrada Žermanice, koupaliště Havířov, bazén Havířov - Šumbark, koupaliště Český Těšín, bazén Ostrava - Ozdravné Centrum Ještěrka, bazén ZŠ Frýdek Místek, koupaliště Vratimov, koupaliště Doubrava, bazén SŠED Frýdek Místek.

Tipy, zajímavosti, informace:

Těrlicko - přidat informaci nebo Váš tip

K nabídce ubytování naleznete doplňující informace např. na mistopisy.cz/terlicko_7856.html.

Přidejte svůj tip k obci Těrlicko

Víte o nějaké zajímavosti v obci Těrlicko nebo v okolí? Máte zde oblíbenou restauraci, hospůdku, skiareál nebo sjezdovku? Víte o zajímavém místě, možnosti koupání, tipu na výlet či atrakci v Těrlicku na Severní Moravě a Slezsku? Podělte se s námi a dejte tip ostatním, kteří se chystájí navštívit Severní Morava a Slezsko!

Těrlicko - přidat informaci nebo Váš tip

byty k pronájmu :: ubytování, penziony Severní Morava a Slezsko :: chaty a chalupy k pronajmutí :: chaty a chalupy s bazénem :: dovolená léto v ČR :: chaty a chalupy u vody :: ubytování u sjezdovky :: vánoční pobyty :: Silvestr 2018 :: chaty a chalupy přímo od majitele :: jarní prázdniny 2019 :: ochrana osobních údajů :: REGISTRACE objektu
0
Můj výběr objektů

Do 'Mého výběru' lze přidávat objekty, které Vás zaujmou. Tlačítko 'přidat do výběru', je přístupné pouze na prezentacích objektů. Objekty ve výběru zůstanou i po odchodu z katalogu až do příštího návratu.

e-chalupy.cz