chaty a chalupy

Ubytování Těrlicko - chaty a chalupy, penziony, apartmány, levné ubytování v soukromí v Těrlicku - oblast Severní Morava a Slezsko

Chaty a chalupy k pronajmutí Těrlicko

Ubytování Těrlicko

Těrlicko, okres Karviná

Ubytování u Těrlické přehrady

ubytování Těrlicko v apartmánu
1 až 20 osob
5 ložnic

Apartmány se nachází 50m od Těrlické přehrady a 10km od Slezských Beskyd. jsou vhodné pro rodiny s dětma či skupinu přátel. Překrásná rekreační oblast umožňuje sportovní vyžití a ideální podmínky...

ceny ubytování (osoba/noc):
Léto: 290 kč / Zima: 280 kč
Mimo sezónu: 270 kč

Zobrazit ubytování v okolí Těrlicka na mapě.

Okolní chaty a chalupy:

Dolní Těrlicko
ubytování Těrlicko v penzionu na horách
1 až 40 osob
Soběšovice
ubytování Soběšovice Chata k pronájmu
1 až 4 osoby
 
Vělopolí
ubytování Těrlicko v apartmánu na horách
1 až 4 osoby
Hnojník
Apartmán na horách - Hnojník Beskydy
1 až 4 osoby
Střítež
ubytování Střítež Chalupa k pronájmu
1 až 18 osob

Ubytování v okolí Těrlicka

V okolí Těrlicka byly nalezeny další možnosti levného i kvalitního ubytování na Severní Moravě a Slezsku v těchto 7 obcích:

Okolní obce:

Možnosti sportu a zábavy

Dostupné skiareály a lyžařské sjezdovky: Řeka, Morávka Sviňorky, Javorový vrch, Palkovice – Za domem, Malenovice, Ostrá, Lysá hora, Biocel Zlatník, TJ Radegast, Zlatník - Fela.

Vodní plochy v dosahu Těrlicka: přehrada Těrlicko, přehrada Žermanice, koupaliště Havířov, bazén Havířov - Šumbark, koupaliště Český Těšín, bazén Ostrava - Ozdravné Centrum Ještěrka, bazén ZŠ Frýdek Místek, koupaliště Vratimov, koupaliště Doubrava, bazén SŠED Frýdek Místek.

Tipy, zajímavosti, informace:

Těrlicko - přidat informaci nebo Váš tip

K nabídce ubytování naleznete doplňující informace na místopisy.cz - Těrlicko (Havířov).

Přidejte svůj tip k obci Těrlicko

Víte o nějaké zajímavosti v obci Těrlicko nebo v okolí? Máte zde oblíbenou restauraci, hospůdku, skiareál nebo sjezdovku? Víte o zajímavém místě, možnosti koupání, tipu na výlet či atrakci v Těrlicku na Severní Moravě a Slezsku? Podělte se s námi a dejte tip ostatním, kteří se chystájí navštívit Severní Morava a Slezsko!

Těrlicko - přidat informaci nebo Váš tip

byty k pronájmu :: ubytování, penziony Severní Morava a Slezsko :: chaty a chalupy k pronajmutí :: pizzerie Karviná :: Dovolená last minute ochrana osobních údajů
Můj výběr objektů

Do 'Mého výběru' lze přidávat objekty, které Vás zaujmou. Tlačítko 'přidat do výběru', je přístupné pouze na prezentacích objektů. Objekty ve výběru zůstanou i po odchodu z katalogu až do příštího návratu.