chaty a chalupy

Ubytování Stražisko - chaty a chalupy, penziony, apartmány, levné ubytování v soukromí na Stražisku - oblast Severní Morava a Slezsko

Chaty a chalupy k pronajmutí Stražisko

Ubytování Stražisko

Stražisko, okres Prostějov

Zobrazit ubytování v okolí Stražiska na mapě.

Ubytování v okolí Stražiska

V okolí Stražiska byly nalezeny další možnosti levného i kvalitního ubytování na Severní Moravě a Slezsku v těchto 9 obcích:

Okolní obce:

Možnosti sportu a zábavy

Dostupné skiareály a lyžařské sjezdovky: Malé Hradisko, Kladky.

Vodní plochy v dosahu Stražiska: koupaliště Stražisko, Podhradský rybník, koupaliště Náměšť na Hané, Plumlovská přehrada, rybník Suchý, koupaliště Nová Ves, koupaliště Baldovec, koupaliště Chronice, koupaliště Sloup, koupaliště Litovel.

Tipy, zajímavosti, informace:

Stražisko - přidat informaci nebo Váš tip

K nabídce ubytování naleznete doplňující informace na místopisy.cz - Stražisko (Konice).

info o Stražisku

Stražisko se nachází v nadmořské výšce 407 metrů nad mořem 20km od Prostějova, 7 km od Konice. První zmínku o obci nalezneme v roce 1379. Jedna třetina výměry obce je zalesněná.
Pro využití volného času je v obci Stražisko k dispozici koupaliště se dvěma dětskými bazény, 1 velkým bazénem a sportovní hriště. Dále je v obci knihovna, kostel, hřbitov a několik restaurací. V obci Stražisko má ordinaci jeden praktický lékař a jeden zubař. Z další občanské vybavenosti zde naleznete poštu.

Hrad nad Stražiskem

Na vyvýšenině nad vsí Stražisko, kde dne stojí barokní kostel, stával v minulosti hrad stražiště (Grünberg). Jeho účelem bylo střežit důležitou cestu vedoucí ze střední Moravy přes Konici k Jevíčku a do Čech.
Další info na: www.hrady.cz/index.php?oid=624

oficiální stránky obce Stražisko

Základní informace o Stražisku, fotogalerie, kalendář akcí.
Další info na: www.strazisko.vesnice.net

SDH Stražisko

Stránky sboru dobrovolných hasičů Stražisko.
Další info na: sdh-strazisko.blog.cz

Přidejte svůj tip k obci Stražisko

Víte o nějaké zajímavosti v obci Stražisko nebo v okolí? Máte zde oblíbenou restauraci, hospůdku, skiareál nebo sjezdovku? Víte o zajímavém místě, možnosti koupání, tipu na výlet či atrakci na Stražisku na Severní Moravě a Slezsku? Podělte se s námi a dejte tip ostatním, kteří se chystájí navštívit Severní Morava a Slezsko!

Stražisko - přidat informaci nebo Váš tip

byty k pronájmu :: ubytování, penziony Severní Morava a Slezsko :: chaty a chalupy k pronajmutí :: pizzerie Prostějov :: Dovolená last minute ochrana osobních údajů
Můj výběr objektů

Do 'Mého výběru' lze přidávat objekty, které Vás zaujmou. Tlačítko 'přidat do výběru', je přístupné pouze na prezentacích objektů. Objekty ve výběru zůstanou i po odchodu z katalogu až do příštího návratu.