chaty a chalupy

Ubytování Stražisko - chaty a chalupy, penziony, apartmány, levné ubytování v soukromí na Stražisku - oblast Severní Morava a Slezsko

Chaty a chalupy k pronajmutí Stražisko

Ubytování Stražisko

Stražisko, okres Prostějov

Zobrazit ubytování v okolí Stražiska na mapě.

Okolní chaty a chalupy:

Čunín
ubytování Stražisko na chalupě k pronajmutí
2 až 5 osob
Lipová - Seč
Chata k pronajmutí - Lipová - Seč Severní Morava a Slezsko
1 až 9 osob

Ubytování v okolí Stražiska

V okolí Stražiska byly nalezeny další možnosti levného i kvalitního ubytování na Severní Moravě a Slezsku v těchto 11 obcích:

Okolní obce:

Možnosti sportu a zábavy

Dostupné skiareály a lyžařské sjezdovky: Malé Hradisko, Kladky.

Vodní plochy v dosahu Stražiska: koupaliště Stražisko, Podhradský rybník, koupaliště Náměšť na Hané, Plumlovská přehrada, rybník Suchý, aquapark Prostějov, koupaliště Nová Ves, koupaliště Baldovec, koupaliště Chronice, koupaliště Sloup.

Tipy, zajímavosti, informace:

Stražisko - přidat informaci nebo Váš tip

K nabídce ubytování naleznete doplňující informace např. na mistopisy.cz/strazisko_6961.html.

info o Stražisku

Stražisko se nachází v nadmořské výšce 407 metrů nad mořem 20km od Prostějova, 7 km od Konice. První zmínku o obci nalezneme v roce 1379. Jedna třetina výměry obce je zalesněná.
Pro využití volného času je v obci Stražisko k dispozici koupaliště se dvěma dětskými bazény, 1 velkým bazénem a sportovní hriště. Dále je v obci knihovna, kostel, hřbitov a několik restaurací. V obci Stražisko má ordinaci jeden praktický lékař a jeden zubař. Z další občanské vybavenosti zde naleznete poštu.

Hrad nad Stražiskem

Na vyvýšenině nad vsí Stražisko, kde dne stojí barokní kostel, stával v minulosti hrad stražiště (Grünberg). Jeho účelem bylo střežit důležitou cestu vedoucí ze střední Moravy přes Konici k Jevíčku a do Čech.
Další info na: www.hrady.cz/index.php?oid=624

oficiální stránky obce Stražisko

Základní informace o Stražisku, fotogalerie, kalendář akcí.
Další info na: www.strazisko.vesnice.net

SDH Stražisko

Stránky sboru dobrovolných hasičů Stražisko.
Další info na: sdh-strazisko.blog.cz

Přidejte svůj tip k obci Stražisko

Víte o nějaké zajímavosti v obci Stražisko nebo v okolí? Máte zde oblíbenou restauraci, hospůdku, skiareál nebo sjezdovku? Víte o zajímavém místě, možnosti koupání, tipu na výlet či atrakci na Stražisku na Severní Moravě a Slezsku? Podělte se s námi a dejte tip ostatním, kteří se chystájí navštívit Severní Morava a Slezsko!

Stražisko - přidat informaci nebo Váš tip

byty k pronájmu :: ubytování, penziony Severní Morava a Slezsko :: chaty a chalupy k pronajmutí :: chaty a chalupy s bazénem :: dovolená léto v ČR :: chaty a chalupy u vody :: ubytování u sjezdovky :: vánoční pobyty :: Silvestr 2017 :: chaty a chalupy přímo od majitele :: jarní prázdniny 2018 :: ochrana osobních údajů
Můj výběr objektů

Do 'Mého výběru' lze přidávat objekty, které Vás zaujmou. Tlačítko 'přidat do výběru', je přístupné pouze na prezentacích objektů. Objekty ve výběru zůstanou i po odchodu z katalogu až do příštího návratu.