chaty a chalupy

Ubytování Straník - chaty a chalupy, penziony, apartmány, levné ubytování v soukromí ve Straníku - oblast Severní Morava a Slezsko

Chaty a chalupy k pronajmutí Straník

Ubytování Straník

Straník - Nový Jičín, okres Nový Jičín

Zobrazit ubytování v okolí Straníku na mapě.

Okolní chaty a chalupy:

Zašová
ubytování Straník ve srubu k pronájmu
1 až 6 osob
Zubří
ubytování Zubří Chalupa k pronajmutí
1 až 10 osob
 

Ubytování v okolí Straníku

V okolí Straníku byly nalezeny další možnosti levného i kvalitního ubytování na Severní Moravě a Slezsku v těchto 9 obcích:

Okolní obce:

Možnosti sportu a zábavy

Dostupné skiareály a lyžařské sjezdovky: Svinec, Palacký vrch - Bludovice, Rybí, Veřovice, Červený kámen, Frenštát pod Radhoštěm, Bůřov, Hei park - Tošovice, Vsacký Cáb, Jasenka.

Vodní plochy v dosahu Straníku: koupaliště Mořkov, bazén Nový Jičín, koupaliště Štramberk - Libotín, bazén Valašské meziŕíčí, koupaliště Zubří, koupaliště Kopřivnice, bazén Kopřivnice, bazén Rožnov pod Radhoštěm, přehrada Bystřička, koupaliště Rožnov pod Radhoštěm.

Přidejte svůj tip k obci Straník

Víte o nějaké zajímavosti v obci Straník nebo v okolí? Máte zde oblíbenou restauraci, hospůdku, skiareál nebo sjezdovku? Víte o zajímavém místě, možnosti koupání, tipu na výlet či atrakci ve Straníku na Severní Moravě a Slezsku? Podělte se s námi a dejte tip ostatním, kteří se chystájí navštívit Severní Morava a Slezsko!

Straník - přidat informaci nebo Váš tip

byty k pronájmu :: ubytování, penziony Severní Morava a Slezsko :: chaty a chalupy k pronajmutí :: pizzerie Nový Jičín :: Dovolená last minute ochrana osobních údajů
Můj výběr objektů

Do 'Mého výběru' lze přidávat objekty, které Vás zaujmou. Tlačítko 'přidat do výběru', je přístupné pouze na prezentacích objektů. Objekty ve výběru zůstanou i po odchodu z katalogu až do příštího návratu.