chaty a chalupy

Ubytování Straník - chaty a chalupy, penziony, apartmány, levné ubytování v soukromí ve Straníku - oblast Severní Morava a Slezsko

Chaty a chalupy k pronajmutí Straník

Ubytování Straník

Straník - Nový Jičín, okres Nový Jičín

Zobrazit ubytování v okolí Straníku na mapě.

Okolní chaty a chalupy:

Zašová
ubytování Straník ve srubu k pronájmu
1 až 6 osob
Zubří
Chalupa k pronajmutí - Zubří Beskydy
1 až 10 osob

Ubytování v okolí Straníku

V okolí Straníku byly nalezeny další možnosti levného i kvalitního ubytování na Severní Moravě a Slezsku v těchto 13 obcích:

Okolní obce:

Možnosti sportu a zábavy

Dostupné skiareály a lyžařské sjezdovky: Svinec, Palacký vrch - Bludovice, Rybí, Veřovice, Červený kámen, Frenštát pod Radhoštěm, Bůřov, Hei park - Tošovice, Vsacký Cáb, Jasenka.

Vodní plochy v dosahu Straníku: koupaliště Mořkov, bazén Nový Jičín, koupaliště Štramberk - Libotín, bazén Valašské meziŕíčí, koupaliště Zubří, koupaliště Kopřivnice, bazén Kopřivnice, bazén Rožnov pod Radhoštěm, přehrada Bystřička, koupaliště Rožnov pod Radhoštěm.

Přidejte svůj tip k obci Straník

Víte o nějaké zajímavosti v obci Straník nebo v okolí? Máte zde oblíbenou restauraci, hospůdku, skiareál nebo sjezdovku? Víte o zajímavém místě, možnosti koupání, tipu na výlet či atrakci ve Straníku na Severní Moravě a Slezsku? Podělte se s námi a dejte tip ostatním, kteří se chystájí navštívit Severní Morava a Slezsko!

Straník - přidat informaci nebo Váš tip

byty k pronájmu :: ubytování, penziony Severní Morava a Slezsko :: chaty a chalupy k pronajmutí :: chaty a chalupy s bazénem :: dovolená léto v ČR :: chaty a chalupy u vody :: ubytování u sjezdovky :: vánoční pobyty :: Silvestr 2017 :: chaty a chalupy přímo od majitele :: jarní prázdniny 2018 :: ochrana osobních údajů
Můj výběr objektů

Do 'Mého výběru' lze přidávat objekty, které Vás zaujmou. Tlačítko 'přidat do výběru', je přístupné pouze na prezentacích objektů. Objekty ve výběru zůstanou i po odchodu z katalogu až do příštího návratu.