chaty a chalupy

Ubytování Šternberk - chaty a chalupy, penziony, apartmány, levné ubytování v soukromí ve Šternberku - oblast Severní Morava a Slezsko

Chaty a chalupy k pronajmutí Šternberk

Ubytování Šternberk

Šternberk, okres Olomouc

chatka Zornička

ubytování Šternberk na chatě
2 až 4 osoby
1 ložnice

Chatka se nachází na začátku Nízkého Jeseníku, asi 25 km od Olomouce, nedaleko Těšíkovské kyselky. Leží na pozemku majitele, ale její vchodová část je obrácena do lesa, takže je umožněno...

ceny ubytování (chata/noc):
Léto: 850 kč / Zima: 650 kč
Mimo sezónu: 650 kč

Zobrazit ubytování v okolí Šternberka na mapě.

Okolní chaty a chalupy:

Hranič. Petrovice
ubytování Šternberk na chatě k pronajmutí
10 až 27 osob

Ubytování v okolí Šternberka

V okolí Šternberka byly nalezeny další možnosti levného i kvalitního ubytování na Severní Moravě a Slezsku v těchto 14 obcích:

Okolní obce:

Možnosti sportu a zábavy

Dostupné skiareály a lyžařské sjezdovky: Paseka - Karlov, Domašov nad Bystřicí, Hrubá voda, Hlubočky, Bedřichov u Oskavy, Třemešek, Stará Ves, Avalanche, Nová ves u Rýmařova, Čertova hora.

Vodní plochy v dosahu Šternberka: koupaliště Šternberk, rybník Babice, koupaliště Dolní Žleb, aquapark Bohuňovice - Centrum Zdraví, koupaliště Paseka, jezero Poděbrady u Ol., bazén Uničov , pískovna Náklo, koupaliště Uničov, aquapark Olomouc.

Tipy, zajímavosti, informace:

Šternberk - přidat informaci nebo Váš tip

K nabídce ubytování naleznete doplňující informace např. na mistopisy.cz/sternberk_4302.html.

Přidejte svůj tip k obci Šternberk

Víte o nějaké zajímavosti v obci Šternberk nebo v okolí? Máte zde oblíbenou restauraci, hospůdku, skiareál nebo sjezdovku? Víte o zajímavém místě, možnosti koupání, tipu na výlet či atrakci ve Šternberku na Severní Moravě a Slezsku? Podělte se s námi a dejte tip ostatním, kteří se chystájí navštívit Severní Morava a Slezsko!

Šternberk - přidat informaci nebo Váš tip

byty k pronájmu :: ubytování, penziony Severní Morava a Slezsko :: chaty a chalupy k pronajmutí :: chaty a chalupy s bazénem :: dovolená léto v ČR :: chaty a chalupy u vody :: ubytování u sjezdovky :: vánoční pobyty :: Silvestr 2017 :: jarní prázdniny 2018 :: ochrana osobních údajů
Můj výběr objektů

Do 'Mého výběru' lze přidávat objekty, které Vás zaujmou. Tlačítko 'přidat do výběru', je přístupné pouze na prezentacích objektů. Objekty ve výběru zůstanou i po odchodu z katalogu až do příštího návratu.