chaty a chalupy

Ubytování Stará Ves nad Ondřejnicí - chaty a chalupy, penziony, apartmány, levné ubytování v soukromí ve Staré Vsi nad Ondřejnicí - oblast Severní Morava a Slezsko

Chaty a chalupy k pronajmutí Stará Ves nad Ondřejnicí

Ubytování Stará Ves nad Ondřejnicí

Stará Ves nad Ondřejnicí, okres Ostrava-město

Zobrazit ubytování v okolí Staré Vsi nad Ondřejnicí na mapě.

Okolní chaty a chalupy:

Ubytování v okolí Staré Vsi nad Ondřejnicí

V okolí Staré Vsi nad Ondřejnicí byly nalezeny další možnosti levného i kvalitního ubytování na Severní Moravě a Slezsku v těchto 12 obcích:

Okolní obce:

Možnosti sportu a zábavy

Dostupné skiareály a lyžařské sjezdovky: Skalka, Palkovice – Za domem, Červený kámen, Rybí, Vaňkův kopec, Frenštát pod Radhoštěm, Palacký vrch - Bludovice, Opálená, Svinec, Veřovice.

Vodní plochy v dosahu Staré Vsi nad Ondřejnicí: koupaliště Proskovice, koupaliště Trnávka, vodní nádrž Brušperk, koupaliště Stará Bělá, bazén Fryčovice - FRY Relax centrum, přehrada Kateřinice, aquapark Ostrava Jih, koupaliště Studénka, bazén Studénka, koupaliště Vratimov.

Tipy, zajímavosti, informace:

Stará Ves nad Ondřejnicí - přidat informaci nebo Váš tip

K nabídce ubytování naleznete doplňující informace na místopisy.cz - Stará Ves nad Ondřejnicí (Ostrava).

Přidejte svůj tip k obci Stará Ves nad Ondřejnicí

Víte o nějaké zajímavosti v obci Stará Ves nad Ondřejnicí nebo v okolí? Máte zde oblíbenou restauraci, hospůdku, skiareál nebo sjezdovku? Víte o zajímavém místě, možnosti koupání, tipu na výlet či atrakci ve Staré Vsi nad Ondřejnicí na Severní Moravě a Slezsku? Podělte se s námi a dejte tip ostatním, kteří se chystájí navštívit Severní Morava a Slezsko!

Stará Ves nad Ondřejnicí - přidat informaci nebo Váš tip

Navigace: Chaty a chalupy   Katalog 2016 / 2017   Severní Morava a Slezsko   Ubytování   Stará Ves nad Ondřejnicí
byty k pronájmu :: ubytování, penziony Severní Morava a Slezsko :: chaty a chalupy k pronajmutí :: pizzerie Ostrava-město :: Dovolená last minute ochrana osobních údajů
Můj výběr objektů

Do 'Mého výběru' lze přidávat objekty, které Vás zaujmou. Tlačítko 'přidat do výběru', je přístupné pouze na prezentacích objektů. Objekty ve výběru zůstanou i po odchodu z katalogu až do příštího návratu.