chaty a chalupy

Ubytování Stará Ves nad Ondřejnicí - chaty a chalupy, penziony, apartmány, levné ubytování v soukromí ve Staré Vsi nad Ondřejnicí - oblast Severní Morava a Slezsko

Chaty a chalupy k pronajmutí Stará Ves nad Ondřejnicí

Ubytování Stará Ves nad Ondřejnicí

Stará Ves nad Ondřejnicí, okres Ostrava-město

Zobrazit ubytování v okolí Staré Vsi nad Ondřejnicí na mapě.

Okolní chaty a chalupy:

Jistebník
ubytování Stará Ves nad Ondřejnicí v apartmánu na horách
1 až 5 osob

Ubytování v okolí Staré Vsi nad Ondřejnicí

V okolí Staré Vsi nad Ondřejnicí byly nalezeny další možnosti levného i kvalitního ubytování na Severní Moravě a Slezsku v těchto 12 obcích:

Okolní obce:

Možnosti sportu a zábavy

Dostupné skiareály a lyžařské sjezdovky: Skalka, Palkovice – Za domem, Červený kámen, Rybí, Vaňkův kopec, Frenštát pod Radhoštěm, Palacký vrch - Bludovice, Opálená, Svinec, Veřovice.

Vodní plochy v dosahu Staré Vsi nad Ondřejnicí: koupaliště Proskovice, koupaliště Trnávka, vodní nádrž Brušperk, koupaliště Stará Bělá, bazén Fryčovice - FRY Relax centrum, přehrada Kateřinice, aquapark Ostrava Jih, koupaliště Studénka, bazén Studénka, koupaliště Vratimov.

Tipy, zajímavosti, informace:

Stará Ves nad Ondřejnicí - přidat informaci nebo Váš tip

K nabídce ubytování naleznete doplňující informace např. na mistopisy.cz/stara-ves-nad-ondrejnici_9339.html.

Přidejte svůj tip k obci Stará Ves nad Ondřejnicí

Víte o nějaké zajímavosti v obci Stará Ves nad Ondřejnicí nebo v okolí? Máte zde oblíbenou restauraci, hospůdku, skiareál nebo sjezdovku? Víte o zajímavém místě, možnosti koupání, tipu na výlet či atrakci ve Staré Vsi nad Ondřejnicí na Severní Moravě a Slezsku? Podělte se s námi a dejte tip ostatním, kteří se chystájí navštívit Severní Morava a Slezsko!

Stará Ves nad Ondřejnicí - přidat informaci nebo Váš tip

Navigace: Chaty a chalupy   Katalog 2017 / 2018   Severní Morava a Slezsko   Ubytování   Stará Ves nad Ondřejnicí
byty k pronájmu :: ubytování, penziony Severní Morava a Slezsko :: chaty a chalupy k pronajmutí :: chaty a chalupy s bazénem :: dovolená léto v ČR :: chaty a chalupy u vody :: ubytování u sjezdovky :: vánoční pobyty :: Silvestr 2017 :: chaty a chalupy přímo od majitele :: jarní prázdniny 2018 :: ochrana osobních údajů
Můj výběr objektů

Do 'Mého výběru' lze přidávat objekty, které Vás zaujmou. Tlačítko 'přidat do výběru', je přístupné pouze na prezentacích objektů. Objekty ve výběru zůstanou i po odchodu z katalogu až do příštího návratu.