chaty a chalupy

Ubytování Potštát - chaty a chalupy, penziony, apartmány, levné ubytování v soukromí v Podštátě - oblast Severní Morava a Slezsko

Chaty a chalupy k pronajmutí Potštát

Ubytování Potštát

Potštát, okres Přerov

Zobrazit ubytování v okolí Podštátu na mapě.

Okolní chaty a chalupy:

Hrabůvka
ubytování Potštát na chatě k pronajmutí
6 osob

Ubytování v okolí Podštátu

V okolí Podštátu byly nalezeny další možnosti levného i kvalitního ubytování na Severní Moravě a Slezsku v těchto 11 obcích:

Okolní obce:

Možnosti sportu a zábavy

Dostupné skiareály a lyžařské sjezdovky: Potštát, Partutovice, Hei park - Tošovice, Horní Guntramovice, Ski areál Tesák, Rusava, Troják.

Vodní plochy v dosahu Podštátu: lom Přední skála, koupaliště Odry, koupaliště Lipník nad Bečvou, lom Výkleky, koupaliště Jadran, koupaliště Vítkov, koupaliště Budišov nad Budišovkou, přehrada Kružberk, koupaliště Osíčko, koupaliště Domaželice.

Tipy, zajímavosti, informace:

Potštát - přidat informaci nebo Váš tip

K nabídce ubytování naleznete doplňující informace na místopisy.cz - Potštát (Hranice).

Přidejte svůj tip k obci Potštát

Víte o nějaké zajímavosti v obci Potštát nebo v okolí? Máte zde oblíbenou restauraci, hospůdku, skiareál nebo sjezdovku? Víte o zajímavém místě, možnosti koupání, tipu na výlet či atrakci v Podštátě na Severní Moravě a Slezsku? Podělte se s námi a dejte tip ostatním, kteří se chystájí navštívit Severní Morava a Slezsko!

Potštát - přidat informaci nebo Váš tip

byty k pronájmu :: ubytování, penziony Severní Morava a Slezsko :: chaty a chalupy k pronajmutí :: pizzerie Přerov :: Dovolená last minute ochrana osobních údajů
Můj výběr objektů

Do 'Mého výběru' lze přidávat objekty, které Vás zaujmou. Tlačítko 'přidat do výběru', je přístupné pouze na prezentacích objektů. Objekty ve výběru zůstanou i po odchodu z katalogu až do příštího návratu.