chaty a chalupy

Ubytování Potštát - chaty a chalupy, penziony, apartmány, levné ubytování v soukromí v Podštátě - oblast Severní Morava a Slezsko

Chaty a chalupy k pronajmutí Potštát

Ubytování Potštát

Potštát, okres Přerov

Zobrazit ubytování v okolí Podštátu na mapě.

Okolní chaty a chalupy:

Hrabůvka
ubytování Potštát na chatě k pronajmutí
6 osob

Ubytování v okolí Podštátu

V okolí Podštátu byly nalezeny další možnosti levného i kvalitního ubytování na Severní Moravě a Slezsku v těchto 12 obcích:

Okolní obce:

Možnosti sportu a zábavy

Dostupné skiareály a lyžařské sjezdovky: Potštát, Partutovice, Hei park - Tošovice, Horní Guntramovice, Ski areál Tesák, Rusava, Troják.

Vodní plochy v dosahu Podštátu: lom Přední skála, koupaliště Odry, koupaliště Lipník nad Bečvou, lom Výkleky, koupaliště Jadran, koupaliště Vítkov, koupaliště Budišov nad Budišovkou, přehrada Kružberk, koupaliště Osíčko, koupaliště Domaželice.

Tipy, zajímavosti, informace:

Potštát - přidat informaci nebo Váš tip

K nabídce ubytování naleznete doplňující informace např. na mistopisy.cz/potstat_3973.html.

Přidejte svůj tip k obci Potštát

Víte o nějaké zajímavosti v obci Potštát nebo v okolí? Máte zde oblíbenou restauraci, hospůdku, skiareál nebo sjezdovku? Víte o zajímavém místě, možnosti koupání, tipu na výlet či atrakci v Podštátě na Severní Moravě a Slezsku? Podělte se s námi a dejte tip ostatním, kteří se chystájí navštívit Severní Morava a Slezsko!

Potštát - přidat informaci nebo Váš tip

byty k pronájmu :: ubytování, penziony Severní Morava a Slezsko :: chaty a chalupy k pronajmutí :: chaty a chalupy s bazénem :: dovolená léto v ČR :: chaty a chalupy u vody :: ubytování u sjezdovky :: vánoční pobyty :: Silvestr 2017 :: chaty a chalupy přímo od majitele :: jarní prázdniny 2018 :: ochrana osobních údajů
Můj výběr objektů

Do 'Mého výběru' lze přidávat objekty, které Vás zaujmou. Tlačítko 'přidat do výběru', je přístupné pouze na prezentacích objektů. Objekty ve výběru zůstanou i po odchodu z katalogu až do příštího návratu.