chaty a chalupy

Ubytování Otaslavice - chaty a chalupy, penziony, apartmány, levné ubytování v soukromí v Otaslavicích - oblast Severní Morava a Slezsko

Chaty a chalupy k pronajmutí Otaslavice

Ubytování Otaslavice

Otaslavice, okres Prostějov

Zobrazit ubytování v okolí Otaslavic na mapě.

Okolní chaty a chalupy:

Mostkovice
ubytování Otaslavice v chatkách na horách
20 osob

Ubytování v okolí Otaslavic

V okolí Otaslavic byly nalezeny další možnosti levného i kvalitního ubytování na Severní Moravě a Slezsku v těchto 4 obcích:

Okolní obce:

Možnosti sportu a zábavy

Dostupné skiareály a lyžařské sjezdovky: Malé Hradisko, Stupava, Osvětimany.

Vodní plochy v dosahu Otaslavic: aquapark Prostějov, Podhradský rybník, koupaliště Nezamyslice, Plumlovská přehrada, aquapark Vyškov, Pístovický rybník, koupaliště U Libuše, koupaliště Morkovice-Slížany, Pavlovický rybník, koupaliště Stražisko.

Tipy, zajímavosti, informace:

Otaslavice - přidat informaci nebo Váš tip

K nabídce ubytování naleznete doplňující informace např. na mistopisy.cz/otaslavice_2874.html.

Přidejte svůj tip k obci Otaslavice

Víte o nějaké zajímavosti v obci Otaslavice nebo v okolí? Máte zde oblíbenou restauraci, hospůdku, skiareál nebo sjezdovku? Víte o zajímavém místě, možnosti koupání, tipu na výlet či atrakci v Otaslavicích na Severní Moravě a Slezsku? Podělte se s námi a dejte tip ostatním, kteří se chystájí navštívit Severní Morava a Slezsko!

Otaslavice - přidat informaci nebo Váš tip

byty k pronájmu :: ubytování, penziony Severní Morava a Slezsko :: chaty a chalupy k pronajmutí :: EET a ubytování :: ochrana osobních údajů
Můj výběr objektů

Do 'Mého výběru' lze přidávat objekty, které Vás zaujmou. Tlačítko 'přidat do výběru', je přístupné pouze na prezentacích objektů. Objekty ve výběru zůstanou i po odchodu z katalogu až do příštího návratu.