chaty a chalupy

Ubytování Otaslavice - chaty a chalupy, penziony, apartmány, levné ubytování v soukromí v Otaslavicích - oblast Severní Morava a Slezsko

Chaty a chalupy k pronajmutí Otaslavice

Ubytování Otaslavice

Otaslavice, okres Prostějov

Zobrazit ubytování v okolí Otaslavic na mapě.

Okolní chaty a chalupy:

Mostkovice
ubytování Otaslavice v chatkách na horách
4 osoby

Ubytování v okolí Otaslavic

V okolí Otaslavic byly nalezeny další možnosti levného i kvalitního ubytování na Severní Moravě a Slezsku v těchto 3 obcích:

Okolní obce:

Možnosti sportu a zábavy

Dostupné skiareály a lyžařské sjezdovky: Malé Hradisko, Stupava, Osvětimany.

Vodní plochy v dosahu Otaslavic: Podhradský rybník, koupaliště Nezamyslice, Plumlovská přehrada, aquapark Vyškov, Pístovický rybník, koupaliště U Libuše, koupaliště Morkovice-Slížany, Pavlovický rybník, koupaliště Stražisko, aquapark Olomouc.

Tipy, zajímavosti, informace:

Otaslavice - přidat informaci nebo Váš tip

K nabídce ubytování naleznete doplňující informace na místopisy.cz - Otaslavice (Prostějov).

Přidejte svůj tip k obci Otaslavice

Víte o nějaké zajímavosti v obci Otaslavice nebo v okolí? Máte zde oblíbenou restauraci, hospůdku, skiareál nebo sjezdovku? Víte o zajímavém místě, možnosti koupání, tipu na výlet či atrakci v Otaslavicích na Severní Moravě a Slezsku? Podělte se s námi a dejte tip ostatním, kteří se chystájí navštívit Severní Morava a Slezsko!

Otaslavice - přidat informaci nebo Váš tip

byty k pronájmu :: ubytování, penziony Severní Morava a Slezsko :: chaty a chalupy k pronajmutí :: pizzerie Prostějov :: Dovolená last minute ochrana osobních údajů
Můj výběr objektů

Do 'Mého výběru' lze přidávat objekty, které Vás zaujmou. Tlačítko 'přidat do výběru', je přístupné pouze na prezentacích objektů. Objekty ve výběru zůstanou i po odchodu z katalogu až do příštího návratu.