chaty a chalupy

Ubytování Ostrava - chaty a chalupy, penziony, apartmány, levné ubytování v soukromí v Ostravě - oblast Severní Morava a Slezsko

Chaty a chalupy k pronajmutí Ostrava

Ubytování Ostrava

Ostrava, okres Ostrava-město

Ubytování U Arény

ubytování Ostrava v penzionu
1 až 45 osob
13 pokojů

Levné a příjemné Ubytování u Arény v moravskoslezské metropoli Ostravě je pro Vás ideální volbou, ať už jste podnikatel, sportovní fanoušek, návštěvník hudebního koncertu nebo rodina...

ceny ubytování (osoba/noc):
Léto: od 275 kč / Zima: od 275 kč

Zobrazit ubytování v okolí Ostravy na mapě.

Ubytování v okolí Ostravy

V okolí Ostravy byly nalezeny další možnosti levného i kvalitního ubytování na Severní Moravě a Slezsku v těchto 9 obcích:

Okolní obce:

Možnosti sportu a zábavy

Dostupné skiareály a lyžařské sjezdovky: Skalka, Palkovice – Za domem, Červený kámen, Malenovice, Opálená, Ostrá, Frenštát pod Radhoštěm, Lysá hora, Na Čele - Ostravice, Veřovice.

Vodní plochy v dosahu Ostravy: bazén Ostrava - Vodní svět Sareza, pískovna Vrbice, bazén Ostrava - Ozdravné Centrum Ještěrka, aquapark Ostrava Jih, pískovna Antošovice, bazén Ostrava - Poruba, koupaliště Vratimov, bazén Nový Bohumín - Bospor Aquacentrum, koupaliště Stará Bělá, bazén Orlová.

Tipy, zajímavosti, informace:

Ostrava - přidat informaci nebo Váš tip

K nabídce ubytování naleznete doplňující informace na místopisy.cz - Ostrava (Ostrava).

Přidejte svůj tip k obci Ostrava

Víte o nějaké zajímavosti v obci Ostrava nebo v okolí? Máte zde oblíbenou restauraci, hospůdku, skiareál nebo sjezdovku? Víte o zajímavém místě, možnosti koupání, tipu na výlet či atrakci v Ostravě na Severní Moravě a Slezsku? Podělte se s námi a dejte tip ostatním, kteří se chystájí navštívit Severní Morava a Slezsko!

Ostrava - přidat informaci nebo Váš tip

byty k pronájmu :: ubytování, penziony Severní Morava a Slezsko :: chaty a chalupy k pronajmutí :: pizzerie Ostrava-město :: Dovolená last minute ochrana osobních údajů
Můj výběr objektů

Do 'Mého výběru' lze přidávat objekty, které Vás zaujmou. Tlačítko 'přidat do výběru', je přístupné pouze na prezentacích objektů. Objekty ve výběru zůstanou i po odchodu z katalogu až do příštího návratu.