chaty a chalupy

Ubytování Ostrava - chaty a chalupy, penziony, apartmány, levné ubytování v soukromí v Ostravě - oblast Severní Morava a Slezsko

Ubytování Ostrava

Ostrava, okres Ostrava-město

Zobrazit ubytování v okolí Ostravy na mapě.

Ubytování v okolí Ostravy

V okolí Ostravy byly nalezeny další možnosti levného i kvalitního ubytování na Severní Moravě a Slezsku v těchto 7 obcích:

Okolní obce:

Možnosti sportu a zábavy

Dostupné skiareály a lyžařské sjezdovky: Skalka, Palkovice – Za domem, Červený kámen, Malenovice, Opálená, Frenštát pod Radhoštěm, Lysá hora, Na Čele - Ostravice, Veřovice.

Vodní plochy v dosahu Ostravy: bazén Ostrava - Vodní svět Sareza, pískovna Vrbice, bazén Ostrava - Ozdravné Centrum Ještěrka, aquapark Ostrava Jih, pískovna Antošovice, bazén Ostrava - Poruba, koupaliště Vratimov, bazén Nový Bohumín - Bospor Aquacentrum, koupaliště Stará Bělá, bazén Orlová.

Tipy, zajímavosti, informace:

Ostrava - přidat informaci nebo Váš tip

K nabídce ubytování naleznete doplňující informace např. na mistopisy.cz/ostrava_9130.html.

Přidejte svůj tip k obci Ostrava

Víte o nějaké zajímavosti v obci Ostrava nebo v okolí? Máte zde oblíbenou restauraci, hospůdku, skiareál nebo sjezdovku? Víte o zajímavém místě, možnosti koupání, tipu na výlet či atrakci v Ostravě na Severní Moravě a Slezsku? Podělte se s námi a dejte tip ostatním, kteří se chystájí navštívit Severní Morava a Slezsko!

Ostrava - přidat informaci nebo Váš tip

byty k pronájmu :: ubytování, penziony Severní Morava a Slezsko :: chaty a chalupy k pronajmutí :: chaty a chalupy s bazénem :: dovolená léto v ČR :: chaty a chalupy u vody :: ubytování u sjezdovky :: vánoční pobyty :: Silvestr 2018 :: chaty a chalupy přímo od majitele :: jarní prázdniny 2019 :: ochrana osobních údajů :: REGISTRACE objektu
0
Můj výběr objektů

Do 'Mého výběru' lze přidávat objekty, které Vás zaujmou. Tlačítko 'přidat do výběru', je přístupné pouze na prezentacích objektů. Objekty ve výběru zůstanou i po odchodu z katalogu až do příštího návratu.

e-chalupy.cz