chaty a chalupy

Ubytování Milíkov - chaty a chalupy, penziony, apartmány, levné ubytování v soukromí v Milíkově - oblast Severní Morava a Slezsko

Ubytování Milíkov

Milíkov, okres Frýdek-Místek

Zobrazit ubytování v okolí Milíkova na mapě.

Chaty a chalupy v okolních obcích:

Jablunkov
ubytování Milíkov v rodinném domě na horách
2 až 9 osob
 
Hrádek
Chata k pronájmu - okolí Milíkova
4 osoby
Jablunkov
ubytování Milíkov na chatě k pronájmu
2 až 5 osob
Jablunkov
ubytování Jablunkov Chata k pronajmutí
1 až 19 osob
Bystřice n/Olší
Chata k pronájmu - okolí Milíkova
2 až 14 osob
Písečná
ubytování Milíkov na chalupě k pronajmutí
2 až 9 osob
 
Dolní Lomná
Penzion na horách - Dolní Lomná Beskydy
2 až 28 osob
Dolní Lomná
Chata k pronajmutí - okolí Milíkova
2 až 12 osob

Ubytování v okolí Milíkova

V okolí Milíkova byly nalezeny další možnosti levného i kvalitního ubytování na Severní Moravě a Slezsku v těchto 7 obcích:

Okolní obce:

Možnosti sportu a zábavy

Dostupné skiareály a lyžařské sjezdovky: Hrádek, Armáda, Písek u Jablunkova - Polanka, Mosty u Jablunkova, Severka, Javorový vrch, Bukovec - Kempaland, Horní Lomná - Přelač, Řeka, Morávka Sviňorky.

Vodní plochy v dosahu Milíkova: koupaliště Jablunkov, bazén Bystřice, koupaliště Třinec, bazén Třinec, přehrada Morávka, koupaliště Český Těšín, bazén Karviná, koupaliště Karviná.

Tipy, zajímavosti, informace:

Milíkov - přidat informaci nebo Váš tip

K nabídce ubytování naleznete doplňující informace např. na mistopisy.cz/milikov_22.html.

Přidejte svůj tip k obci Milíkov

Víte o nějaké zajímavosti v obci Milíkov nebo v okolí? Máte zde oblíbenou restauraci, hospůdku, skiareál nebo sjezdovku? Víte o zajímavém místě, možnosti koupání, tipu na výlet či atrakci v Milíkově na Severní Moravě a Slezsku? Podělte se s námi a dejte tip ostatním, kteří se chystájí navštívit Severní Morava a Slezsko!

Milíkov - přidat informaci nebo Váš tip

byty k pronájmu :: ubytování, penziony Severní Morava a Slezsko :: chaty a chalupy k pronajmutí :: chaty a chalupy s bazénem :: dovolená léto v ČR :: chaty a chalupy u vody :: ubytování u sjezdovky :: vánoční pobyty :: Silvestr 2018 :: chaty a chalupy přímo od majitele :: jarní prázdniny 2019 :: ochrana osobních údajů :: REGISTRACE objektu
0
Můj výběr objektů

Do 'Mého výběru' lze přidávat objekty, které Vás zaujmou. Tlačítko 'přidat do výběru', je přístupné pouze na prezentacích objektů. Objekty ve výběru zůstanou i po odchodu z katalogu až do příštího návratu.

e-chalupy.cz