chaty a chalupy

Ubytování Loštice - chaty a chalupy, penziony, apartmány, levné ubytování v soukromí v Lošticích - oblast Severní Morava a Slezsko

Ubytování Loštice

Loštice, okres Šumperk

Dům Lavendel

ubytování Loštice na chalupě
1 až 4 osoby
1 ložnice

Útulné ubytování na vysoké úrovni, které jistě uspokojí i nejnáročnější z Vás. Klademe velký důraz na čistotu a kvalitu poskytovaných služeb. Dům se hodí pro trávení volného...

ceny ubytování (chalupa/noc):
Léto: 2300 kč / Zima: 2300 kč
Mimo sezónu: 2300 kč

Zobrazit ubytování v okolí Loštic na mapě.

Chaty a chalupy v okolních obcích:

Řimice
ubytování Loštice v penzionu na horách
1 až 14 osob
Bouzov
Chalupa k pronájmu - Bouzov Severní Morava a Slezsko
2 až 7 osob
Bouzov
ubytování Bouzov Penzion na horách
12 osob
 
Třeština
Penzion na horách - okolí Loštic
1 až 21 osob

Ubytování v okolí Loštic

V okolí Loštic byly nalezeny další možnosti levného i kvalitního ubytování na Severní Moravě a Slezsku v těchto 8 obcích:

Okolní obce:

Možnosti sportu a zábavy

Dostupné skiareály a lyžařské sjezdovky: Kladky, Zborov, Třemešek, Cotkytle - Gansberg, Malé Hradisko, Hraběšice, Heroltice, Turek, Panorama - Štědrákova Lhota, Sobotín.

Vodní plochy v dosahu Loštic: koupaliště Loštice, Moravičanské jezero, bazén Mohelnice, koupaliště Nová Ves, rybník Dubicko - Hosena, koupaliště Litovel, přehrada Dolní Bušínov - Na Jahodné, bazén Uničov , koupaliště Uničov, bazén Zábřeh.

Tipy, zajímavosti, informace:

Loštice - přidat informaci nebo Váš tip

K nabídce ubytování naleznete doplňující informace např. na mistopisy.cz/lostice_1459.html.

Přidejte svůj tip k obci Loštice

Víte o nějaké zajímavosti v obci Loštice nebo v okolí? Máte zde oblíbenou restauraci, hospůdku, skiareál nebo sjezdovku? Víte o zajímavém místě, možnosti koupání, tipu na výlet či atrakci v Lošticích na Severní Moravě a Slezsku? Podělte se s námi a dejte tip ostatním, kteří se chystájí navštívit Severní Morava a Slezsko!

Loštice - přidat informaci nebo Váš tip

byty k pronájmu :: ubytování, penziony Severní Morava a Slezsko :: chaty a chalupy k pronajmutí :: chaty a chalupy s bazénem :: dovolená léto v ČR :: chaty a chalupy u vody :: ubytování u sjezdovky :: vánoční pobyty :: Silvestr 2018 :: chaty a chalupy přímo od majitele :: jarní prázdniny 2019 :: ochrana osobních údajů :: REGISTRACE objektu
0
Můj výběr objektů

Do 'Mého výběru' lze přidávat objekty, které Vás zaujmou. Tlačítko 'přidat do výběru', je přístupné pouze na prezentacích objektů. Objekty ve výběru zůstanou i po odchodu z katalogu až do příštího návratu.

e-chalupy.cz