chaty a chalupy

Ubytování Lhota nad Moravou - chaty a chalupy, penziony, apartmány, levné ubytování v soukromí ve Lhotě nad Moravou - oblast Severní Morava a Slezsko

Ubytování Lhota nad Moravou

Lhota nad Moravou - Náklo, okres Olomouc

Chatky - ubytování v soukromí - Lhota nad Moravou

ubytování Lhota nad Moravou v chatkách
7 osob
1 ložnice

Dvoupodlažní jednoduchá dřevěná chatka, umístěná v částečně oplocené, udržované zahradě s ovocnými stromy. V přízemí společný prostor s rozkládací rohovou sedačkou, prosklenými krbovými kamny a kuchyňským...

ceny ubytování (osoba/noc):
Léto: 266 kč

Zobrazit ubytování v okolí Lhoty nad Moravou na mapě.

Ubytování v okolí Lhoty nad Moravou

V okolí Lhoty nad Moravou byly nalezeny další možnosti levného i kvalitního ubytování na Severní Moravě a Slezsku v těchto 11 obcích:

Okolní obce:

Možnosti sportu a zábavy

Dostupné skiareály a lyžařské sjezdovky: Paseka - Karlov, Třemešek, Bedřichov u Oskavy, Stará Ves, Hraběšice, Nová ves u Rýmařova, Avalanche, Čertova hora.

Vodní plochy v dosahu Lhoty nad Moravou: pískovna Náklo, koupaliště Litovel, jezero Poděbrady u Ol., koupaliště Nová Ves, aquapark Bohuňovice - Centrum Zdraví, bazén Uničov , koupaliště Náměšť na Hané, rybník Babice, koupaliště Šternberk, koupaliště Uničov.

Přidejte svůj tip k obci Lhota nad Moravou

Víte o nějaké zajímavosti v obci Lhota nad Moravou nebo v okolí? Máte zde oblíbenou restauraci, hospůdku, skiareál nebo sjezdovku? Víte o zajímavém místě, možnosti koupání, tipu na výlet či atrakci ve Lhotě nad Moravou na Severní Moravě a Slezsku? Podělte se s námi a dejte tip ostatním, kteří se chystájí navštívit Severní Morava a Slezsko!

Lhota nad Moravou - přidat informaci nebo Váš tip

byty k pronájmu :: ubytování, penziony Severní Morava a Slezsko :: chaty a chalupy k pronajmutí :: chaty a chalupy s bazénem :: dovolená léto v ČR :: chaty a chalupy u vody :: ubytování u sjezdovky :: vánoční pobyty :: Silvestr 2018 :: chaty a chalupy přímo od majitele :: jarní prázdniny 2019 :: ochrana osobních údajů :: REGISTRACE objektu
0
Můj výběr objektů

Do 'Mého výběru' lze přidávat objekty, které Vás zaujmou. Tlačítko 'přidat do výběru', je přístupné pouze na prezentacích objektů. Objekty ve výběru zůstanou i po odchodu z katalogu až do příštího návratu.

e-chalupy.cz