chaty a chalupy

Ubytování Lhota nad Moravou - chaty a chalupy, penziony, apartmány, levné ubytování v soukromí ve Lhotě nad Moravou - oblast Severní Morava a Slezsko

Chaty a chalupy k pronajmutí Lhota nad Moravou

Ubytování Lhota nad Moravou

Lhota nad Moravou - Náklo, okres Olomouc

Chatky - ubytování v soukromí - Lhota nad Moravou

ubytování Lhota nad Moravou v chatkách
7 osob
1 ložnice

Dvoupodlažní jednoduchá dřevěná chatka, umístěná v částečně oplocené, udržované zahradě s ovocnými stromy. V přízemí společný prostor s rozkládací rohovou sedačkou, prosklenými krbovými kamny a kuchyňským...

ceny ubytování (osoba/noc):
Léto: 166 kč

Zobrazit ubytování v okolí Lhoty nad Moravou na mapě.

Ubytování v okolí Lhoty nad Moravou

V okolí Lhoty nad Moravou byly nalezeny další možnosti levného i kvalitního ubytování na Severní Moravě a Slezsku v těchto 6 obcích:

Okolní obce:

Možnosti sportu a zábavy

Dostupné skiareály a lyžařské sjezdovky: Paseka - Karlov, Třemešek, Bedřichov u Oskavy, Stará Ves, Hraběšice, Nová ves u Rýmařova, Avalanche, Čertova hora.

Vodní plochy v dosahu Lhoty nad Moravou: pískovna Náklo, koupaliště Litovel, jezero Poděbrady u Ol., koupaliště Nová Ves, aquapark Bohuňovice - Centrum Zdraví, bazén Uničov , koupaliště Náměšť na Hané, rybník Babice, koupaliště Šternberk, koupaliště Uničov.

Přidejte svůj tip k obci Lhota nad Moravou

Víte o nějaké zajímavosti v obci Lhota nad Moravou nebo v okolí? Máte zde oblíbenou restauraci, hospůdku, skiareál nebo sjezdovku? Víte o zajímavém místě, možnosti koupání, tipu na výlet či atrakci ve Lhotě nad Moravou na Severní Moravě a Slezsku? Podělte se s námi a dejte tip ostatním, kteří se chystájí navštívit Severní Morava a Slezsko!

Lhota nad Moravou - přidat informaci nebo Váš tip

byty k pronájmu :: ubytování, penziony Severní Morava a Slezsko :: chaty a chalupy k pronajmutí :: pizzerie Olomouc :: Dovolená last minute ochrana osobních údajů
Můj výběr objektů

Do 'Mého výběru' lze přidávat objekty, které Vás zaujmou. Tlačítko 'přidat do výběru', je přístupné pouze na prezentacích objektů. Objekty ve výběru zůstanou i po odchodu z katalogu až do příštího návratu.