chaty a chalupy

Ubytování Kyjovice - chaty a chalupy, penziony, apartmány, levné ubytování v soukromí v Kyjovicích - oblast Severní Morava a Slezsko

Chaty a chalupy k pronajmutí Kyjovice

Ubytování Kyjovice

Kyjovice, okres Opava

Zobrazit ubytování v okolí Kyjovic na mapě.

Okolní chaty a chalupy:

Těškovice
ubytování Kyjovice na chatě k pronajmutí
1 až 4 osoby

Ubytování v okolí Kyjovic

V okolí Kyjovic byly nalezeny další možnosti levného i kvalitního ubytování na Severní Moravě a Slezsku v těchto 9 obcích:

Okolní obce:

Možnosti sportu a zábavy

Dostupné skiareály a lyžařské sjezdovky: Vaňkův kopec, Slatina, Skalka, Rybí, Červený kámen, Palacký vrch - Bludovice, Svinec, Veřovice, Frenštát pod Radhoštěm.

Vodní plochy v dosahu Kyjovic: koupaliště Ostrava - Poruba, bazén Ostrava - Poruba, rybník Nezmar, Hlučínské jezero, aquapark Kravaře, koupaliště Hradec nad Moravicí, koupaliště Studénka, bazén Studénka, koupaliště Proskovice, koupaliště Bolatice.

Tipy, zajímavosti, informace:

Kyjovice - přidat informaci nebo Váš tip

K nabídce ubytování naleznete doplňující informace na místopisy.cz - Kyjovice (Znojmo).

Přidejte svůj tip k obci Kyjovice

Víte o nějaké zajímavosti v obci Kyjovice nebo v okolí? Máte zde oblíbenou restauraci, hospůdku, skiareál nebo sjezdovku? Víte o zajímavém místě, možnosti koupání, tipu na výlet či atrakci v Kyjovicích na Severní Moravě a Slezsku? Podělte se s námi a dejte tip ostatním, kteří se chystájí navštívit Severní Morava a Slezsko!

Kyjovice - přidat informaci nebo Váš tip

byty k pronájmu :: ubytování, penziony Severní Morava a Slezsko :: chaty a chalupy k pronajmutí :: pizzerie Opava :: Dovolená last minute ochrana osobních údajů
Můj výběr objektů

Do 'Mého výběru' lze přidávat objekty, které Vás zaujmou. Tlačítko 'přidat do výběru', je přístupné pouze na prezentacích objektů. Objekty ve výběru zůstanou i po odchodu z katalogu až do příštího návratu.