chaty a chalupy

Ubytování Klimkovice - chaty a chalupy, penziony, apartmány, levné ubytování v soukromí v Klimkovicích - oblast Severní Morava a Slezsko

Chaty a chalupy k pronajmutí Klimkovice

Ubytování Klimkovice

Klimkovice, okres Ostrava-město

Zobrazit ubytování v okolí Klimkovic na mapě.

Okolní chaty a chalupy:

Těškovice
ubytování Klimkovice na chatě k pronajmutí
1 až 4 osoby

Ubytování v okolí Klimkovic

V okolí Klimkovic byly nalezeny další možnosti levného i kvalitního ubytování na Severní Moravě a Slezsku v těchto 12 obcích:

Okolní obce:

Možnosti sportu a zábavy

Dostupné skiareály a lyžařské sjezdovky: Skalka, Vaňkův kopec, Slatina, Rybí, Palkovice – Za domem, Červený kámen, Palacký vrch - Bludovice, Svinec, Frenštát pod Radhoštěm, Veřovice.

Vodní plochy v dosahu Klimkovic: koupaliště Ostrava - Poruba, koupaliště Proskovice, bazén Ostrava - Poruba, aquapark Ostrava Jih, koupaliště Stará Bělá, koupaliště Studénka, bazén Studénka, koupaliště Trnávka, Hlučínské jezero, vodní nádrž Brušperk.

Tipy, zajímavosti, informace:

Klimkovice - přidat informaci nebo Váš tip

K nabídce ubytování naleznete doplňující informace na místopisy.cz - Klimkovice (Ostrava).

Přidejte svůj tip k obci Klimkovice

Víte o nějaké zajímavosti v obci Klimkovice nebo v okolí? Máte zde oblíbenou restauraci, hospůdku, skiareál nebo sjezdovku? Víte o zajímavém místě, možnosti koupání, tipu na výlet či atrakci v Klimkovicích na Severní Moravě a Slezsku? Podělte se s námi a dejte tip ostatním, kteří se chystájí navštívit Severní Morava a Slezsko!

Klimkovice - přidat informaci nebo Váš tip

byty k pronájmu :: ubytování, penziony Severní Morava a Slezsko :: chaty a chalupy k pronajmutí :: pizzerie Ostrava-město :: Dovolená last minute ochrana osobních údajů
Můj výběr objektů

Do 'Mého výběru' lze přidávat objekty, které Vás zaujmou. Tlačítko 'přidat do výběru', je přístupné pouze na prezentacích objektů. Objekty ve výběru zůstanou i po odchodu z katalogu až do příštího návratu.