chaty a chalupy

Ubytování Jistebník - chaty a chalupy, penziony, apartmány, levné ubytování v soukromí v Jistebníku - oblast Severní Morava a Slezsko

Chaty a chalupy k pronajmutí Jistebník

Ubytování Jistebník

Jistebník, okres Nový Jičín

Apartmán - ubytování v soukromí - Jistebník

ubytování Jistebník v apartmánu
1 až 5 osob
1 ložnice

Apartmán se nachází v chráněné krajinné oblasti, na pokraji Jistebnických rybníků. Jedná se o menší apartmán, útulný, čistotný, vybavený, v dosahu veškeré sportovní a relaxační vyžití....

ceny ubytování (apartmán/týden):
Léto: 5000 kč / Zima: 5000 kč
Mimo sezónu: 5000 kč

Zobrazit ubytování v okolí Jistebníku na mapě.

Ubytování v okolí Jistebníku

V okolí Jistebníku byly nalezeny další možnosti levného i kvalitního ubytování na Severní Moravě a Slezsku v těchto 11 obcích:

Okolní obce:

Možnosti sportu a zábavy

Dostupné skiareály a lyžařské sjezdovky: Skalka, Slatina, Vaňkův kopec, Rybí, Červený kámen, Palkovice – Za domem, Palacký vrch - Bludovice, Svinec, Frenštát pod Radhoštěm, Veřovice.

Vodní plochy v dosahu Jistebníku: koupaliště Proskovice, koupaliště Studénka, bazén Studénka, koupaliště Stará Bělá, koupaliště Trnávka, koupaliště Ostrava - Poruba, aquapark Ostrava Jih, bazén Ostrava - Poruba, vodní nádrž Brušperk, přehrada Kateřinice.

Tipy, zajímavosti, informace:

Jistebník - přidat informaci nebo Váš tip

K nabídce ubytování naleznete doplňující informace např. na mistopisy.cz/jistebnik_2358.html.

Přidejte svůj tip k obci Jistebník

Víte o nějaké zajímavosti v obci Jistebník nebo v okolí? Máte zde oblíbenou restauraci, hospůdku, skiareál nebo sjezdovku? Víte o zajímavém místě, možnosti koupání, tipu na výlet či atrakci v Jistebníku na Severní Moravě a Slezsku? Podělte se s námi a dejte tip ostatním, kteří se chystájí navštívit Severní Morava a Slezsko!

Jistebník - přidat informaci nebo Váš tip

byty k pronájmu :: ubytování, penziony Severní Morava a Slezsko :: chaty a chalupy k pronajmutí :: chaty a chalupy s bazénem :: dovolená léto v ČR :: chaty a chalupy u vody :: ubytování u sjezdovky :: vánoční pobyty :: Silvestr 2017 :: chaty a chalupy přímo od majitele :: jarní prázdniny 2018 :: ochrana osobních údajů
Můj výběr objektů

Do 'Mého výběru' lze přidávat objekty, které Vás zaujmou. Tlačítko 'přidat do výběru', je přístupné pouze na prezentacích objektů. Objekty ve výběru zůstanou i po odchodu z katalogu až do příštího návratu.