chaty a chalupy

Ubytování Jistebník - chaty a chalupy, penziony, apartmány, levné ubytování v soukromí v Jistebníku - oblast Severní Morava a Slezsko

Ubytování Jistebník

Jistebník, okres Nový Jičín

Zobrazit ubytování v okolí Jistebníku na mapě.

Ubytování v okolí Jistebníku

V okolí Jistebníku byly nalezeny další možnosti levného i kvalitního ubytování na Severní Moravě a Slezsku v těchto 10 obcích:

Okolní obce:

Možnosti sportu a zábavy

Dostupné skiareály a lyžařské sjezdovky: Skalka, Slatina, Vaňkův kopec, Rybí, Červený kámen, Palkovice – Za domem, Palacký vrch - Bludovice, Svinec, Frenštát pod Radhoštěm, Veřovice.

Vodní plochy v dosahu Jistebníku: koupaliště Proskovice, koupaliště Studénka, bazén Studénka, koupaliště Stará Bělá, koupaliště Trnávka, koupaliště Ostrava - Poruba, aquapark Ostrava Jih, bazén Ostrava - Poruba, vodní nádrž Brušperk, přehrada Kateřinice.

Tipy, zajímavosti, informace:

Jistebník - přidat informaci nebo Váš tip

K nabídce ubytování naleznete doplňující informace např. na mistopisy.cz/jistebnik_2358.html.

Přidejte svůj tip k obci Jistebník

Víte o nějaké zajímavosti v obci Jistebník nebo v okolí? Máte zde oblíbenou restauraci, hospůdku, skiareál nebo sjezdovku? Víte o zajímavém místě, možnosti koupání, tipu na výlet či atrakci v Jistebníku na Severní Moravě a Slezsku? Podělte se s námi a dejte tip ostatním, kteří se chystájí navštívit Severní Morava a Slezsko!

Jistebník - přidat informaci nebo Váš tip

byty k pronájmu :: ubytování, penziony Severní Morava a Slezsko :: chaty a chalupy k pronajmutí :: chaty a chalupy s bazénem :: dovolená léto v ČR :: chaty a chalupy u vody :: ubytování u sjezdovky :: vánoční pobyty :: Silvestr 2018 :: chaty a chalupy přímo od majitele :: jarní prázdniny 2019 :: ochrana osobních údajů :: REGISTRACE objektu
0
Můj výběr objektů

Do 'Mého výběru' lze přidávat objekty, které Vás zaujmou. Tlačítko 'přidat do výběru', je přístupné pouze na prezentacích objektů. Objekty ve výběru zůstanou i po odchodu z katalogu až do příštího návratu.

e-chalupy.cz