chaty a chalupy

Ubytování Hranice - chaty a chalupy, penziony, apartmány, levné ubytování v soukromí v Hranicích - oblast Severní Morava a Slezsko

Možná hledáte: Hranice v Jižních Čechách.

Ubytování Hranice

Hranice, okres Přerov

Penzion Vala

ubytování Hranice v penzionu
4 osoby
1 pokoje

Nabízíme Vám ubytování v klidné části Hranic na Moravě, nedaleko řeky Bečvy, ve čtyřlůžkovém apartmánu s možnosti přistýlky. Apartmány disponuje velkými francouzskými okny na slunnou stranu....

ceny ubytování (pokoj/noc):
Léto: 1400 kč / Zima: 1400 kč

Zobrazit ubytování v okolí Hranic na mapě.

Chaty a chalupy v okolních obcích:

Hrabůvka
ubytování Hranice na chatě k pronajmutí
6 osob
Týn nad Bečvou
Chalupa k pronájmu - Týn nad Bečvou Severní Morava a Slezsko
2 až 6 osob
Týn nad Bečvou
ubytování Týn nad Bečvou Chalupa k pronajmutí
2 až 15 osob
 

Ubytování v okolí Hranic

V okolí Hranic byly nalezeny další možnosti levného i kvalitního ubytování na Severní Moravě a Slezsku v těchto 9 obcích:

Okolní obce:

Možnosti sportu a zábavy

Dostupné skiareály a lyžařské sjezdovky: Partutovice, Potštát, Hei park - Tošovice, Ski areál Tesák, Troják, Rusava, Trnava, Horní Guntramovice, Ski klub Trnava.

Vodní plochy v dosahu Hranic: lom Přední skála, koupaliště Lipník nad Bečvou, koupaliště Jadran, koupaliště Osíčko, koupaliště Odry, koupaliště Bystřice pod Hostýnem, koupaliště Domaželice, koupaliště Mikulůvka, koupaliště Rusava, přehrada Rusava.

Tipy, zajímavosti, informace:

Hranice - přidat informaci nebo Váš tip

K nabídce ubytování naleznete doplňující informace např. na mistopisy.cz/hranice_372.html.

Přidejte svůj tip k obci Hranice

Víte o nějaké zajímavosti v obci Hranice nebo v okolí? Máte zde oblíbenou restauraci, hospůdku, skiareál nebo sjezdovku? Víte o zajímavém místě, možnosti koupání, tipu na výlet či atrakci v Hranicích na Severní Moravě a Slezsku? Podělte se s námi a dejte tip ostatním, kteří se chystájí navštívit Severní Morava a Slezsko!

Hranice - přidat informaci nebo Váš tip

byty k pronájmu :: ubytování, penziony Severní Morava a Slezsko :: chaty a chalupy k pronajmutí :: chaty a chalupy s bazénem :: dovolená léto v ČR :: chaty a chalupy u vody :: ubytování u sjezdovky :: vánoční pobyty :: Silvestr 2018 :: chaty a chalupy přímo od majitele :: jarní prázdniny 2019 :: ochrana osobních údajů :: REGISTRACE objektu
0
Můj výběr objektů

Do 'Mého výběru' lze přidávat objekty, které Vás zaujmou. Tlačítko 'přidat do výběru', je přístupné pouze na prezentacích objektů. Objekty ve výběru zůstanou i po odchodu z katalogu až do příštího návratu.

e-chalupy.cz