chaty a chalupy

Ubytování Hrabůvka - chaty a chalupy, penziony, apartmány, levné ubytování v soukromí v Hrabůvce - oblast Severní Morava a Slezsko

Chaty a chalupy k pronajmutí Hrabůvka

Ubytování Hrabůvka

Hrabůvka, okres Přerov

Chata k pronajmutí - Hrabůvka

ubytování Hrabůvka na chatě
6 osob
2 ložnice

CHATA SE NACHÁZÍ V REKREAČNÍ OBLASTI ZVANÉ KUNZOV PŘÍMO V LESNÍM ÚDOLÍ U MĚSTA HRANICE. VHODNÁ PRO RODINNOU REKREACI, CYKLOTURISTIKU, HOUBAŘENÍ. PRONÁJEM POUZE K RODINNÉ REKREACI....

ceny ubytování (chata/týden):
Léto: 9000 kč

Zobrazit ubytování v okolí Hrabůvky na mapě.

Okolní chaty a chalupy:

Týn nad Bečvou
ubytování Hrabůvka na chalupě k pronájmu
2 až 8 osob

Ubytování v okolí Hrabůvky

V okolí Hrabůvky byly nalezeny další možnosti levného i kvalitního ubytování na Severní Moravě a Slezsku v těchto 6 obcích:

Okolní obce:

Možnosti sportu a zábavy

Dostupné skiareály a lyžařské sjezdovky: Partutovice, Potštát, Hei park - Tošovice, Ski areál Tesák, Horní Guntramovice, Rusava, Troják, Trnava, Ski klub Trnava.

Vodní plochy v dosahu Hrabůvky: lom Přední skála, koupaliště Lipník nad Bečvou, koupaliště Jadran, koupaliště Odry, koupaliště Osíčko, koupaliště Domaželice, koupaliště Bystřice pod Hostýnem, koupaliště Vítkov, koupaliště Budišov nad Budišovkou, koupaliště Rusava.

Tipy, zajímavosti, informace:

Hrabůvka - přidat informaci nebo Váš tip

K nabídce ubytování naleznete doplňující informace na místopisy.cz - Hrabůvka (Hranice).

ekodukt

Nad D1 je po ekoduktu vedena místní komunikace a zárovëň tok Uhřinovského potoka.
Směrování: Hranice - Velká - Hrabůvka - Klokočí - Drahotuše
49°34`25.586"N, 17°41`58.656"E
Další info na: foto.ceskedalnice.cz/nase-foto/provoz/d1/usek_5/081125/slides/311.html

Přidejte svůj tip k obci Hrabůvka

Víte o nějaké zajímavosti v obci Hrabůvka nebo v okolí? Máte zde oblíbenou restauraci, hospůdku, skiareál nebo sjezdovku? Víte o zajímavém místě, možnosti koupání, tipu na výlet či atrakci v Hrabůvce na Severní Moravě a Slezsku? Podělte se s námi a dejte tip ostatním, kteří se chystájí navštívit Severní Morava a Slezsko!

Hrabůvka - přidat informaci nebo Váš tip

byty k pronájmu :: ubytování, penziony Severní Morava a Slezsko :: chaty a chalupy k pronajmutí :: pizzerie Přerov :: Dovolená last minute ochrana osobních údajů
Můj výběr objektů

Do 'Mého výběru' lze přidávat objekty, které Vás zaujmou. Tlačítko 'přidat do výběru', je přístupné pouze na prezentacích objektů. Objekty ve výběru zůstanou i po odchodu z katalogu až do příštího návratu.