chaty a chalupy

Ubytování Dolní Těrlicko - chaty a chalupy, penziony, apartmány, levné ubytování v soukromí v Dolním Těrlicku - oblast Severní Morava a Slezsko

Ubytování Dolní Těrlicko

Dolní Těrlicko - Těrlicko, okres Karviná

Penzion Tarem

ubytování Dolní Těrlicko v penzionu
1 až 40 osob
12 pokojů

Srdečně Vás zveme k návštěvě rodinného Penzionu Tarem, který se nachází v Těrlicku, v těsné blízkosti Těrlické přehrady. Penzion a jeho okolí nabízí širokou možnost vyžití...

ceny ubytování (osoba/noc):
Léto: od 350 kč / Zima: od 350 kč

Zobrazit ubytování v okolí Dolního Těrlicka na mapě.

Chaty a chalupy v okolních obcích:

Soběšovice
Chata k pronájmu - Soběšovice Beskydy
1 až 4 osoby
 
Střítež
Chalupa k pronájmu - okolí Dolního Těrlicka
1 až 18 osob

Ubytování v okolí Dolního Těrlicka

V okolí Dolního Těrlicka byly nalezeny další možnosti levného i kvalitního ubytování na Severní Moravě a Slezsku v těchto 7 obcích:

Okolní obce:

Možnosti sportu a zábavy

Dostupné skiareály a lyžařské sjezdovky: Řeka, Javorový vrch, Morávka Sviňorky, Malenovice, Lysá hora, Biocel Zlatník, TJ Radegast, Zlatník - Fela, Armáda, Na Čele - Ostravice.

Vodní plochy v dosahu Dolního Těrlicka: přehrada Těrlicko, koupaliště Český Těšín, přehrada Žermanice, koupaliště Havířov, bazén Havířov - Šumbark, koupaliště Doubrava, bazén Karviná, koupaliště Karviná, bazén Ostrava - Ozdravné Centrum Ještěrka, bazén Orlová.

Přidejte svůj tip k obci Dolní Těrlicko

Víte o nějaké zajímavosti v obci Dolní Těrlicko nebo v okolí? Máte zde oblíbenou restauraci, hospůdku, skiareál nebo sjezdovku? Víte o zajímavém místě, možnosti koupání, tipu na výlet či atrakci v Dolním Těrlicku na Severní Moravě a Slezsku? Podělte se s námi a dejte tip ostatním, kteří se chystájí navštívit Severní Morava a Slezsko!

Dolní Těrlicko - přidat informaci nebo Váš tip

byty k pronájmu :: ubytování, penziony Severní Morava a Slezsko :: chaty a chalupy k pronajmutí :: chaty a chalupy s bazénem :: dovolená léto v ČR :: chaty a chalupy u vody :: ubytování u sjezdovky :: vánoční pobyty :: Silvestr 2018 :: chaty a chalupy přímo od majitele :: jarní prázdniny 2019 :: ochrana osobních údajů :: REGISTRACE objektu
0
Můj výběr objektů

Do 'Mého výběru' lze přidávat objekty, které Vás zaujmou. Tlačítko 'přidat do výběru', je přístupné pouze na prezentacích objektů. Objekty ve výběru zůstanou i po odchodu z katalogu až do příštího návratu.

e-chalupy.cz