chaty a chalupy

Ubytování Dolní Těrlicko - chaty a chalupy, penziony, apartmány, levné ubytování v soukromí v Dolním Těrlicku - oblast Severní Morava a Slezsko

Chaty a chalupy k pronajmutí Dolní Těrlicko

Ubytování Dolní Těrlicko

Dolní Těrlicko - Těrlicko, okres Karviná

Penzion Tarem

ubytování Dolní Těrlicko v penzionu
1 až 40 osob
12 pokojů

Srdečně Vás zveme k návštěvě rodinného Penzionu Tarem, který se nachází v Těrlicku, v těsné blízkosti Těrlické přehrady. Penzion a jeho okolí nabízí širokou možnost vyžití...

ceny ubytování (osoba/noc):
Léto: 350-390 kč / Zima: 250-290 kč

Zobrazit ubytování v okolí Dolního Těrlicka na mapě.

Okolní chaty a chalupy:

Soběšovice
Chata k pronájmu - Soběšovice Beskydy
1 až 4 osoby
 
Vělopolí
ubytování Dolní Těrlicko v apartmánu na horách
1 až 4 osoby
Střítež
Chalupa k pronájmu - Střítež Beskydy
1 až 18 osob

Ubytování v okolí Dolního Těrlicka

V okolí Dolního Těrlicka byly nalezeny další možnosti levného i kvalitního ubytování na Severní Moravě a Slezsku v těchto 6 obcích:

Okolní obce:

Možnosti sportu a zábavy

Dostupné skiareály a lyžařské sjezdovky: Řeka, Javorový vrch, Morávka Sviňorky, Malenovice, Ostrá, Lysá hora, Biocel Zlatník, TJ Radegast, Zlatník - Fela, Armáda.

Vodní plochy v dosahu Dolního Těrlicka: přehrada Těrlicko, koupaliště Český Těšín, přehrada Žermanice, koupaliště Havířov, bazén Havířov - Šumbark, koupaliště Doubrava, bazén Karviná, koupaliště Karviná, bazén Ostrava - Ozdravné Centrum Ještěrka, bazén Orlová.

Přidejte svůj tip k obci Dolní Těrlicko

Víte o nějaké zajímavosti v obci Dolní Těrlicko nebo v okolí? Máte zde oblíbenou restauraci, hospůdku, skiareál nebo sjezdovku? Víte o zajímavém místě, možnosti koupání, tipu na výlet či atrakci v Dolním Těrlicku na Severní Moravě a Slezsku? Podělte se s námi a dejte tip ostatním, kteří se chystájí navštívit Severní Morava a Slezsko!

Dolní Těrlicko - přidat informaci nebo Váš tip

byty k pronájmu :: ubytování, penziony Severní Morava a Slezsko :: chaty a chalupy k pronajmutí :: pizzerie Karviná :: Dovolená last minute ochrana osobních údajů
Můj výběr objektů

Do 'Mého výběru' lze přidávat objekty, které Vás zaujmou. Tlačítko 'přidat do výběru', je přístupné pouze na prezentacích objektů. Objekty ve výběru zůstanou i po odchodu z katalogu až do příštího návratu.