chaty a chalupy

Ubytování Bohušov - chaty a chalupy, penziony, apartmány, levné ubytování v soukromí v Bohušově - oblast Severní Morava a Slezsko

Ubytování Bohušov

Bohušov, okres Bruntál

Zobrazit ubytování v okolí Bohušova na mapě.

Chaty a chalupy v okolních obcích:

Slezské Rudoltice
ubytování Bohušov v apartmánu na horách
2 až 9 osob
Dívčí Hrad
Chalupa k pronájmu - Dívčí Hrad Jeseníky
1 až 4 osoby
 

Možnosti sportu a zábavy

Dostupné skiareály a lyžařské sjezdovky: Vraclávek.

Vodní plochy v dosahu Bohušova: bazén Prudnik, koupaliště Prudnik, koupaliště Město Albrechtice, koupaliště Krnov, bazén Krnov - Městské lázně, Krnov - Petrův rybník, vodní nádž Pocheň, lom Svobodné Heřmanice, koupaliště Nový Dvůr - SM, Stříbrné jezero.

Tipy, zajímavosti, informace:

Bohušov - přidat informaci nebo Váš tip

K nabídce ubytování naleznete doplňující informace např. na mistopisy.cz/bohusov_4007.html.

Přidejte svůj tip k obci Bohušov

Víte o nějaké zajímavosti v obci Bohušov nebo v okolí? Máte zde oblíbenou restauraci, hospůdku, skiareál nebo sjezdovku? Víte o zajímavém místě, možnosti koupání, tipu na výlet či atrakci v Bohušově na Severní Moravě a Slezsku? Podělte se s námi a dejte tip ostatním, kteří se chystájí navštívit Severní Morava a Slezsko!

Bohušov - přidat informaci nebo Váš tip

byty k pronájmu :: ubytování, penziony Severní Morava a Slezsko :: chaty a chalupy k pronajmutí :: chaty a chalupy s bazénem :: dovolená léto v ČR :: chaty a chalupy u vody :: ubytování u sjezdovky :: vánoční pobyty :: Silvestr 2018 :: chaty a chalupy přímo od majitele :: jarní prázdniny 2019 :: ochrana osobních údajů :: REGISTRACE objektu
0
Můj výběr objektů

Do 'Mého výběru' lze přidávat objekty, které Vás zaujmou. Tlačítko 'přidat do výběru', je přístupné pouze na prezentacích objektů. Objekty ve výběru zůstanou i po odchodu z katalogu až do příštího návratu.

e-chalupy.cz