chaty a chalupy

Ubytování Bohušov - chaty a chalupy, penziony, apartmány, levné ubytování v soukromí v Bohušově - oblast Severní Morava a Slezsko

Chaty a chalupy k pronajmutí Bohušov

Ubytování Bohušov

Bohušov, okres Bruntál

Zobrazit ubytování v okolí Bohušova na mapě.

Okolní chaty a chalupy:

Osoblaha
ubytování Bohušov v apartmánu na horách
5 osob
Slezské Rudoltice
Apartmán na horách - Slezské Rudoltice Jeseníky
2 až 9 osob
Dívčí Hrad
ubytování Dívčí Hrad Chalupa k pronájmu
2 až 4 osoby
 

Ubytování v okolí Bohušova

V okolí Bohušova byly nalezeny další možnosti levného i kvalitního ubytování na Severní Moravě a Slezsku v těchto 1 obcích:

Okolní obce:

Možnosti sportu a zábavy

Dostupné skiareály a lyžařské sjezdovky: Vraclávek.

Vodní plochy v dosahu Bohušova: bazén Prudnik, koupaliště Prudnik, koupaliště Město Albrechtice, koupaliště Krnov, bazén Krnov - Městské lázně, Krnov - Petrův rybník, vodní nádž Pocheň, lom Svobodné Heřmanice, koupaliště Nový Dvůr - SM, Stříbrné jezero.

Tipy, zajímavosti, informace:

Bohušov - přidat informaci nebo Váš tip

K nabídce ubytování naleznete doplňující informace na místopisy.cz - Bohušov (Krnov).

Přidejte svůj tip k obci Bohušov

Víte o nějaké zajímavosti v obci Bohušov nebo v okolí? Máte zde oblíbenou restauraci, hospůdku, skiareál nebo sjezdovku? Víte o zajímavém místě, možnosti koupání, tipu na výlet či atrakci v Bohušově na Severní Moravě a Slezsku? Podělte se s námi a dejte tip ostatním, kteří se chystájí navštívit Severní Morava a Slezsko!

Bohušov - přidat informaci nebo Váš tip

byty k pronájmu :: ubytování, penziony Severní Morava a Slezsko :: chaty a chalupy k pronajmutí :: pizzerie Bruntál :: Dovolená last minute ochrana osobních údajů
Můj výběr objektů

Do 'Mého výběru' lze přidávat objekty, které Vás zaujmou. Tlačítko 'přidat do výběru', je přístupné pouze na prezentacích objektů. Objekty ve výběru zůstanou i po odchodu z katalogu až do příštího návratu.