chaty a chalupy

Ubytování Bělkovice-Lašťany - chaty a chalupy, penziony, apartmány, levné ubytování v soukromí v Bělkovicích-Lašťanech - oblast Severní Morava a Slezsko

Ubytování Bělkovice-Lašťany

Bělkovice-Lašťany, okres Olomouc

Apartman Za poštou

ubytování Bělkovice-Lašťany v apartmánu
1 až 10 osob
5 ložnic

Nabízíme levné ubytování v okolí Olomouce. Přichystali jsme pro Vás příjemné apartmány v klidném prostředí rodinného domu v blízkosti od centra Olomouce. Ubytování je vhodné pro...

ceny ubytování (apartmán/noc):
Léto: od 1265,- kč / Zima: od 1112,- kč
Mimo sezónu: od 1112,- kč

Zobrazit ubytování v okolí Bělkovic-Lašťan na mapě.

Chaty a chalupy v okolních obcích:

Těšíkov
Chata k pronajmutí - Těšíkov Severní Morava a Slezsko
2 až 4 osoby
Hrubá Voda
ubytování Hrubá Voda Chatky na horách
2 až 6 osob
 
Hranič. Petrovice
ubytování Bělkovice-Lašťany na chatě k pronajmutí
10 až 27 osob

Ubytování v okolí Bělkovic-Lašťan

V okolí Bělkovic-Lašťan byly nalezeny další možnosti levného i kvalitního ubytování na Severní Moravě a Slezsku v těchto 4 obcích:

Okolní obce:

Možnosti sportu a zábavy

Dostupné skiareály a lyžařské sjezdovky: Hlubočky, Hrubá voda, Domašov nad Bystřicí, Paseka - Karlov, Moravský Beroun, Bedřichov u Oskavy, Stará Ves, Avalanche.

Vodní plochy v dosahu Bělkovic-Lašťan: aquapark Bohuňovice - Centrum Zdraví, koupaliště Šternberk, jezero Poděbrady u Ol., rybník Babice, koupaliště Dolní Žleb, aquapark Olomouc, pískovna Náklo, přehrada Tršice, koupaliště Paseka, lom Výkleky.

Tipy, zajímavosti, informace:

Bělkovice-Lašťany - přidat informaci nebo Váš tip

K nabídce ubytování naleznete doplňující informace např. na mistopisy.cz/belkovice-lastany-_7918.html.

Přidejte svůj tip k obci Bělkovice-Lašťany

Víte o nějaké zajímavosti v obci Bělkovice-Lašťany nebo v okolí? Máte zde oblíbenou restauraci, hospůdku, skiareál nebo sjezdovku? Víte o zajímavém místě, možnosti koupání, tipu na výlet či atrakci v Bělkovicích-Lašťanech na Severní Moravě a Slezsku? Podělte se s námi a dejte tip ostatním, kteří se chystájí navštívit Severní Morava a Slezsko!

Bělkovice-Lašťany - přidat informaci nebo Váš tip

Navigace: Chaty a chalupy   Katalog 2018 / 2019   Severní Morava a Slezsko   Ubytování   Bělkovice-Lašťany
byty k pronájmu :: ubytování, penziony Severní Morava a Slezsko :: chaty a chalupy k pronajmutí :: chaty a chalupy s bazénem :: dovolená léto v ČR :: chaty a chalupy u vody :: ubytování u sjezdovky :: vánoční pobyty :: Silvestr 2018 :: chaty a chalupy přímo od majitele :: jarní prázdniny 2019 :: ochrana osobních údajů :: REGISTRACE objektu
0
Můj výběr objektů

Do 'Mého výběru' lze přidávat objekty, které Vás zaujmou. Tlačítko 'přidat do výběru', je přístupné pouze na prezentacích objektů. Objekty ve výběru zůstanou i po odchodu z katalogu až do příštího návratu.

e-chalupy.cz