Hodnocení a recenze ubytování: U Maxe - Horní Maxov

Navigace: Chaty a chalupy   U Maxe - Horní Maxov   Hodnocení a recenze

Hodnocení a recenze objektu č. 3484

U Maxe - Horní Maxov

leden 2017 - Martina a Ondřej

Děkujeme za velmi příjemný pobyt - chalupa v reálu vypadá lépe než na fotkách. Útulné pokoje, teploučko, dobře vybavená nová kuchyně a hlavně klid a sněhu plno. Obout běžky a vyrazit je možné již od chalupy a běžkařských tras je na výběr mnoho (za týden je neprojezdíte). Vyrazili jsme i na sjezdovky, kousek od chalupy je Severák, ale my si vybrali Špičák (do 20min autem) - je tam lanovka a podmínky byly ideální. Vřele doporučujeme: )

7.5.-10.5.2015 - Marcela H.

Chata byla nad naše očekávání. Soukromí v útulných ložnicích pro 6rodin.
Terasa nemá chybu, kávička s úžasným výhledem.
Moc pěkné místo na výlety pro důchodce i malé děti.
Užili jsme si celá naše parta prodloužený víkend 7.5.- 10.5.2015
a vřele doporučujeme.

Za celou 13členou partu děkujeme majitelům
a zase se vrátíme Marcela a Vláďa H. ze Žalhostic

24. - 26. 5. 2015 - Lukáš V.

Chata je úžasná. Pokoje jsou útulné a čisté. Z velké terasy je krásný výhled do kraje. Chata má i perfetní polohu jako start pro velké množství výletů pěšky u na kole. Prostě super. S pronajímatelkou byla bezproblémová komunikace. *****

Přelom května a června - Johanka Ulrichová

Doporučuji. Chata i pokoje útulné. Čisté. Nádherný výhled a hlavně skvělý přístup a komunikace s ubytovateli ( spoluvlastníky chalupy). Báječně rodinná atmosféra. Na tohle místo se budu ráda vracet. Johanka a Max.

Zpět na prezentaci objektu č. 3484

Nejnovější recenze ubytování na e-Chalupy.cz

Recenze z oblasti Jizerské hory

:: chaty a chalupy s bazénem :: dovolená léto v ČR :: chaty a chalupy u vody :: ubytování u sjezdovky :: vánoční pobyty :: Silvestr 2018 :: chaty a chalupy přímo od majitele :: jarní prázdniny 2019 :: ochrana osobních údajů :: REGISTRACE objektu
0
Můj výběr objektů

Do 'Mého výběru' lze přidávat objekty, které Vás zaujmou. Tlačítko 'přidat do výběru', je přístupné pouze na prezentacích objektů. Objekty ve výběru zůstanou i po odchodu z katalogu až do příštího návratu.

e-chalupy.cz