Hodnocení a recenze ubytování: Penzion Chřiby - Staré Hutě

Navigace: Chaty a chalupy   Penzion Chřiby - Staré Hutě   Hodnocení a recenze

Hodnocení a recenze objektu č. 6853

Penzion Chřiby - Staré Hutě

Léto 2018 - Veronika510 s více rodinami
Celkové hodnocení: Počet hvězdiček 80%
Plusy: Moc se nám líbilo ubytování a relativně pěkně zařízená kuchyň i ostatní místnosti. Taky zázemí pro děti bylo fajn.
Mínusy: Jako první nedostatek bych vytkla možnost se nepřipojit na internet pomocí WiFi. Bylo nám řečeno "jste na dovolené!" To by se dalo pochopit ale je samozřejmé že v dnešní době je to potřeba už kvůli vyhledání jakýchkoliv výletů či pracovních povinností. Tóny mluvení starších majitelů, kteří s námi hovořili, bylo nehorázně arogantní. Dále se nám nelíbilo chování starších majitelů, kteří neustále jak ráno tak večer chodili po zahradě a tím bylo narušováno naše soukromí, které si myslím by mělo být dodrženo pokud si zaplatím určitý objekt. Taky by bylo fajn občas zapnout pískovou filtraci přes den a ne až poslední den odjezdu.

13.-15.2.2015 - Jolana Š.

Penzion jsme si pronajali pro rodinnou oslavu a byli jsme nadšeni - skvělé zázemí pro vícegenerační sešlost, velmi vstřícný přístup majitelů, nádherné okolí. Děkujeme!

Léto 2014

Penzion Chřiby je hezký pobyt v nádherné přírodě. Kvalita a čistota ubytování je za velice přijatelnou cenu. Doporučuji hlavně s dětmi a milovníky přírody. V okolí je vše - příroda, hrad, nedaleko město.... opravdu příjemná dovolená.

Zpět na prezentaci objektu č. 6853

Nejnovější recenze ubytování na e-Chalupy.cz

Recenze z oblasti Jižní Morava

:: chaty a chalupy s bazénem :: dovolená léto v ČR :: chaty a chalupy u vody :: ubytování u sjezdovky :: vánoční pobyty :: Silvestr 2018 :: chaty a chalupy přímo od majitele :: jarní prázdniny 2019 :: ochrana osobních údajů :: REGISTRACE objektu
0
Můj výběr objektů

Do 'Mého výběru' lze přidávat objekty, které Vás zaujmou. Tlačítko 'přidat do výběru', je přístupné pouze na prezentacích objektů. Objekty ve výběru zůstanou i po odchodu z katalogu až do příštího návratu.

e-chalupy.cz