chaty a chalupy

Ubytování Polom u Potštejna - chaty a chalupy, penziony, apartmány, levné ubytování v soukromí v Polomi u Potštejna - oblast Orlické hory

Chaty a chalupy k pronajmutí Polom u Potštejna

Ubytování Polom u Potštejna

Polom u Potštejna, okres Rychnov nad Kněžnou

Chalupa k pronajmutí - Polom u Potštejna

ubytování Polom u Potštejna na chalupě
1 až 6 osob
1 ložnice

Chalupa po rekonstrukci se nachází v obci Polom. Chalupa je vhodná pro rodinu s dětmi, případně skupinku přátel. Po domluvě je možné přidat přistýlku. Okolí je...

ceny ubytování (chalupa/týden):
Léto: 8000 kč / Zima: 8000 kč
Mimo sezónu: 7000 kč

Zobrazit ubytování v okolí Polomi u Potštejna na mapě.

Chaty a chalupy v okolních obcích:

Doudleby
ubytování Polom u Potštejna na chalupě k pronájmu
2 až 6 osob
Svídnice
Chalupa k pronájmu - Svídnice Orlické hory
8 osob
Záchlumí
ubytování Záchlumí Chalupa k pronajmutí
2 až 6 osob
 
Peklo
ubytování Peklo nad Zdobnicí Chata k pronajmutí
10 osob

Ubytování v okolí Polomi u Potštejna

V okolí Polomi u Potštejna byly nalezeny další možnosti levného i kvalitního ubytování v Orlických horách v těchto 26 obcích:

Okolní obce:

Možnosti sportu a zábavy

Dostupné skiareály a lyžařské sjezdovky: Sopotnice, Na Dlouhých Honech - Dlouhoňovice, Přívrat, Rokytnice v O.h. - Farák, Peklák - ČESKÁ TŘEBOVÁ, Ski centrum Zdobnice, Říčky v O.h., Orlické Záhoří - Černá Voda, Start - Deštné v Orlických horách, Orlické Záhoří - Jadrná.

Vodní plochy v dosahu Polomi u Potštejna: koupaliště Brandýs nad Orlicí, koupaliště Vamperk, koupaliště Kostelec nad Orlicí, koupaliště Choceň, koupaliště Písečná - Rubínek, aquapark Ústí nad Orlicí, bazén Rychnov nad Kněžnou, aquapark Žamberk, koupaliště Rychnov nad Kněžnou, koupaliště Zdelov.

Přidejte svůj tip k obci Polom u Potštejna

Víte o nějaké zajímavosti v obci Polom u Potštejna nebo v okolí? Máte zde oblíbenou restauraci, hospůdku, skiareál nebo sjezdovku? Víte o zajímavém místě, možnosti koupání, tipu na výlet či atrakci v Polomi u Potštejna v Orlických horách? Podělte se s námi a dejte tip ostatním, kteří se chystájí navštívit Orlické hory!

Polom u Potštejna - přidat informaci nebo Váš tip

Navigace: Chaty a chalupy   Katalog 2018   Orlické hory   Ubytování   Polom u Potštejna
byty k pronájmu :: ubytování, penziony Orlické hory :: chaty a chalupy k pronajmutí :: chaty a chalupy s bazénem :: dovolená léto v ČR :: chaty a chalupy u vody :: ubytování u sjezdovky :: vánoční pobyty :: Silvestr 2018 :: chaty a chalupy přímo od majitele :: jarní prázdniny 2018 :: ochrana osobních údajů :: REGISTRACE objektu
Můj výběr objektů

Do 'Mého výběru' lze přidávat objekty, které Vás zaujmou. Tlačítko 'přidat do výběru', je přístupné pouze na prezentacích objektů. Objekty ve výběru zůstanou i po odchodu z katalogu až do příštího návratu.