chaty a chalupy

Ubytování Petrovice - chaty a chalupy, penziony, apartmány, levné ubytování v soukromí v Petrovicích - oblast Orlické hory

Chaty a chalupy k pronajmutí Petrovice

Možná hledáte: Petrovice ve Středních Čechách nebo Petrovice na Vysočině nebo Petrovice v Jeseníkách nebo Petrovice v Západních Čechách.

Ubytování Petrovice

Petrovice, okres Ústí nad Orlicí

Chalupa k pronájmu - Petrovice

ubytování Petrovice na chalupě
2 až 6 osob
2 ložnice

Poloha: V Orlických horách, ve vesnici Petrovice, ca 19 km východně od města Ústí nad Orlicí. Dům stojí v údolí ve spodní části vesnice, u potoka...

ceny ubytování (chalupa/týden):
Léto: 5600 kč / Zima: 5600 kč
Mimo sezónu: 3900 kč

Zobrazit ubytování v okolí Petrovic na mapě.

Okolní chaty a chalupy:

Verměřovice
ubytování Verměřovice Chalupa k pronajmutí
1 až 9 osob
 
Mistrovice
ubytování Petrovice ve vile na horách
2 až 12 osob
Bystřec
ubytování Bystřec Chalupa k pronajmutí
6 osob
Letohrad
Chalupa k pronajmutí - okolí Petrovic
10 osob
 

Ubytování v okolí Petrovic

V okolí Petrovic byly nalezeny další možnosti levného i kvalitního ubytování v Orlických horách v těchto 25 obcích:

Okolní obce:

Možnosti sportu a zábavy

Dostupné skiareály a lyžařské sjezdovky: Kunčice u Letohradu - Umbule, Jablonné nad Orlicí - Malák, Bystřec, Ovaz Výprachtice, Čenkovice, Na Dlouhých Honech - Dlouhoňovice, Peklák - ČESKÁ TŘEBOVÁ, Pastviny - Radiměř, Skipark Červená Voda - Heroltická, Přívrat.

Vodní plochy v dosahu Petrovic: koupaliště Jablonné nad Orlicí, koupaliště Letohrad, Lanškroun - Dlouhý rybník, koupaliště Písečná - Rubínek, aquapark Ústí nad Orlicí, bazén Česká Třebová, přehrada Pastviny, aquapark Žamberk, koupaliště Řetová - Na Mandlu, Opatov - Černý rybník.

Tipy, zajímavosti, informace:

Petrovice - přidat informaci nebo Váš tip

K nabídce ubytování naleznete doplňující informace na místopisy.cz - Petrovice (Lanškroun).

Přidejte svůj tip k obci Petrovice

Víte o nějaké zajímavosti v obci Petrovice nebo v okolí? Máte zde oblíbenou restauraci, hospůdku, skiareál nebo sjezdovku? Víte o zajímavém místě, možnosti koupání, tipu na výlet či atrakci v Petrovicích v Orlických horách? Podělte se s námi a dejte tip ostatním, kteří se chystájí navštívit Orlické hory!

Petrovice - přidat informaci nebo Váš tip

byty k pronájmu :: ubytování, penziony Orlické hory :: chaty a chalupy k pronajmutí :: pizzerie Ústí nad Orlicí :: Dovolená last minute ochrana osobních údajů
Můj výběr objektů

Do 'Mého výběru' lze přidávat objekty, které Vás zaujmou. Tlačítko 'přidat do výběru', je přístupné pouze na prezentacích objektů. Objekty ve výběru zůstanou i po odchodu z katalogu až do příštího návratu.