chaty a chalupy

Ubytování Litice nad Orlicí - chaty a chalupy, penziony, apartmány, levné ubytování v soukromí v Liticích nad Orlicí - oblast Orlické hory

Chaty a chalupy k pronajmutí Litice nad Orlicí

Ubytování Litice nad Orlicí

Litice nad Orlicí - Záchlumí, okres Ústí nad Orlicí

Zobrazit ubytování v okolí Litic nad Orlicí na mapě.

Okolní chaty a chalupy:

Polom u Potštejna
Chalupa k pronajmutí - Polom u Potštejna Orlické hory
1 až 6 osob
Peklo
ubytování Peklo nad Zdobnicí Chata k pronajmutí
10 osob
 
Doudleby
Chalupa k pronájmu - okolí Litic nad Orlicí
2 až 4 osoby
Žamberk
ubytování Litice nad Orlicí na chalupě k pronájmu
8 osob
Žamberk
Apartmán na horách - Žamberk Orlické hory
6 až 10 osob
Žamberk
ubytování Žamberk Chalupa k pronajmutí
2 až 14 osob

Možnosti sportu a zábavy

Dostupné skiareály a lyžařské sjezdovky: Sopotnice, Na Dlouhých Honech - Dlouhoňovice, Rokytnice v O.h. - Farák, Kunčice u Letohradu - Umbule, Nella - Bartošovice, Ski centrum Zdobnice, Říčky v O.h., Přívrat, Orlické Záhoří - Černá Voda, Peklák - ČESKÁ TŘEBOVÁ.

Vodní plochy v dosahu Litic nad Orlicí: koupaliště Vamperk, koupaliště Písečná - Rubínek, aquapark Žamberk, bazén Rychnov nad Kněžnou, koupaliště Kostelec nad Orlicí, koupaliště Rychnov nad Kněžnou, koupaliště Brandýs nad Orlicí, koupaliště Letohrad, koupaliště Rokytnice v Orlických horách, aquapark Ústí nad Orlicí.

Přidejte svůj tip k obci Litice nad Orlicí

Víte o nějaké zajímavosti v obci Litice nad Orlicí nebo v okolí? Máte zde oblíbenou restauraci, hospůdku, skiareál nebo sjezdovku? Víte o zajímavém místě, možnosti koupání, tipu na výlet či atrakci v Liticích nad Orlicí v Orlických horách? Podělte se s námi a dejte tip ostatním, kteří se chystájí navštívit Orlické hory!

Litice nad Orlicí - přidat informaci nebo Váš tip

Navigace: Chaty a chalupy   Katalog 2016 / 2017   Orlické hory   Ubytování   Litice nad Orlicí
byty k pronájmu :: ubytování, penziony Orlické hory :: chaty a chalupy k pronajmutí :: pizzerie Ústí nad Orlicí :: Dovolená last minute ochrana osobních údajů
Můj výběr objektů

Do 'Mého výběru' lze přidávat objekty, které Vás zaujmou. Tlačítko 'přidat do výběru', je přístupné pouze na prezentacích objektů. Objekty ve výběru zůstanou i po odchodu z katalogu až do příštího návratu.