Ubytování v Dobrošově - mapa

Chaty a chalupy pronajmutí
Podklad mapy:

Dobrošov - Orlické hory: ubytování na mapě

Pohyb v mapě

Na mapě naleznete oranžové ikony představující různé možnosti ubytování.

Veškerý pohyb na mapě lze provádět pomocí myši. Pokud podržíte ukazatel myši nad oranžovou ikonou zobrazí se název objektu k pronájmu, při kliknutí zobrazíte podrobnější informace.

Na mapě naleznete oranžové ikony představující možnosti ubytování v Dobrošově a okolí (chaty, chalupy, apartmány, penziony, levné ubytování v soukromí). Zelená ikona znázorňuje obec. Mapa zobrazuje pouze nejbližší okolí obce Dobrošov. UPOZORNĚNÍ: poloha některých objektů nemusí odpovídat skutečnosti! Někteří majitelé si nepřejí zveřejňovat přesné umístění svého objektu.

Pohyb v mapě

Veškerý pohyb na mapě chat, chalup a ostatních možností ubytování pro Dobrošov lze provádět pomocí myši. Pokud podržíte ukazatel myši nad oranžovou ikonou zobrazí se název objektu k pronájmu, při kliknutí zobrazíte podrobnější informace.

Pokud se Vám mapa nezobrazuje, zde jsou odkazy na chaty a chalupy a další ubytování v Dobrošově a okolí: Chata u potoka, SRUB Machov – samota, klid, bez lidí, v lese, Domeček+Apartmán, Sedloňovský Dvůr, ubytování s krytým bazénem, Chalupa U Zvoníčků, Horská chalupa Haliganda, Chata Sněžné, Chata Kačenka, chalupa Ještěrka camp Brodský u Červeného Kostelce, Penzion 112, Roubenka Lužany, Horská chalupa KOČMÍD, CHALUPA DORNER, Chalupa Olešnice v Orlických horách, Penzion u Hanušů, Penzion Zlatá Koruna, Chalupa 56, Chata u Metuje, Chalupa Magdalena, Penzion Mikuláš, Chalupa Nový Hrádek, Rodinný dům Provodov-Šonov, Apartmán, Chata u rybníku Špinka, Chalupa U dvou jasanů, Ubytování Na Statku, Chalupa Kačenka, Chalupa u Andršů, Chalupa Janov, Chata Liebich, Penzion Na Radosti, PENZION VE SRUBU, Chalupa TERASA, Chalupa Machov, Hájovna - Krčín, Chalupa Nový Hrádek, Chalupa Lužanka, Chata pod Úhorem, Škodův statek, chalupa Květinka, Chalupa Barbucha, Rekreační chata na Rozkoši, Chalupa ADELNA, Ubytování na vrškách, UBYTOVÁNÍ ROZKOŠ, Chalupa U Slunce, Chalupa Žďárky, Chalupa u kameníka, Apartmány Olešnice, Chalupa Vysoká Srbská, Sněžné - chalupa Na Krahulci, CHATA U STUDÁNKY, Chalupa Bohdašín, Roubenka U Skřítka, Chalupa Zdeňka, Prázdninový dům DORA, Chalupa Vlasta, Horská chata RADOST, chalupa Roubenka, chalupa Walburga, Ubytování na Rozkoši, CHALUPA KRISTÝNKA, Chalupa Zlíčko, U Donátů, Apartmán u KOSTELA, Chatka u Rozkoše, Apartmán na faře, Horská chalupa U Kožešníků, Ubytování U Obory, chalupa k pronajmutí u přehrady Rozkoš, Apartmán Sendraž, Historická budova SVČ Déčko, U tří koček, Chalupa Olešnice v Orlických horách, Chalupa Bohuslavice nad Metují, Mobilheim u Rozkoše, mobilheim Rozkoš, karavan Rozkoš, Babiččina chaloupka, Chata U skály, Chalupa Vysoká Srbská - Závrchy, Chalupa pod vlekem, apartmán v Roubence, Apartmán Alenka, Chata Žďárky, Chalupa U Kapličky, Chalupa Mstetín, Chata Česká Skalice, Penzion HRAD, Dům s apartmány U Kožešníků, chatky v autokempu Rozkoš, Chalupa Víska, Ubytování U Krejčích, Bungalovy Ratibořice, Karavan na Rozkoši, Chalupa Náchod - Běloves, Chalupa Končiny, Privát Barunka, Apartmán u sjezdovky, včelín, apartman Rufer, Apartman Rozkoš, Myší díra - levné ubytování Rozkoš, Ubytování U Bažantnice, Chalupa Ratibořice, Chalupa v Nedvězí, obytné buňky - ATC Rozkoš, roubenka PETRUŠKA, apartmány Bobule, Penzion Na Františku, Chata Žďárky, Chata Machulka, Rekreační chalupa, Chata LENKA, Chalupa pod Čihalkou, Chalupa k brodu, Chata Hanka, chata Klára, Ubytování Na Chaloupce, Chaloupka na Dobrošově.

byty k pronájmu v Praze :: pizzerie :: ubytování, penziony Orlické hory :: chaty a chalupy k pronajmutí :: chaty a chalupy s bazénem :: dovolená léto v ČR :: chaty a chalupy u vody :: ubytování u sjezdovky :: vánoční pobyty :: Silvestr 2017 :: chaty a chalupy přímo od majitele :: jarní prázdniny 2018 :: ochrana osobních údajů
Můj výběr objektů

Do 'Mého výběru' lze přidávat objekty, které Vás zaujmou. Tlačítko 'přidat do výběru', je přístupné pouze na prezentacích objektů. Objekty ve výběru zůstanou i po odchodu z katalogu až do příštího návratu.