Dům s apartmány U Kožešníků - ubytování Sedloňov

Ubytování v Orlických horách, Dům s apartmány U Kožešníků k pronájmu.

Ubytování Orlické hory

chalupa k pronájmu Sedloňov Orlické hory
Dům s apartmány U Kožešníků
Sedloňov
20 osob
Sedloňov
ubytování na chalupě k pronájmu
14 osob
Navigace: Chaty a chalupy   Katalog 2017 / 2018   Orlické hory   chalupa Sedloňov

Dům s apartmány U Kožešníků

 - 

Sedloňov

  objekt č. 0003 20 osob
chalupa ubytování Sedloňov Orlické hory
spustit prohlížení fotogalerie Sedloňov - chalupa k pronájmu - 1 Sedloňov - chalupa k pronájmu - 2 Sedloňov - chalupa k pronájmu - 3 Sedloňov - chalupa k pronájmu - 4
Sedloňov - chalupa k pronájmu - 5 Sedloňov - chalupa k pronájmu - 6 Sedloňov - chalupa k pronájmu - 7 Sedloňov - chalupa k pronájmu - 8 Sedloňov - chalupa k pronájmu - 9 Sedloňov - chalupa k pronájmu - 10 Sedloňov - chalupa k pronájmu - 11 Sedloňov - chalupa k pronájmu - 12 Sedloňov - chalupa k pronájmu - 13 Sedloňov - chalupa k pronájmu - 14 Sedloňov - chalupa k pronájmu - 15 Sedloňov - chalupa k pronájmu - 16 Sedloňov - chalupa k pronájmu - 17 Sedloňov - chalupa k pronájmu - 18 Sedloňov - chalupa k pronájmu - 19 Sedloňov - chalupa k pronájmu - 20 Sedloňov - chalupa k pronájmu - 21 Sedloňov - chalupa k pronájmu - 22 Sedloňov - chalupa k pronájmu - 23 Sedloňov - chalupa k pronájmu - 24 Sedloňov - chalupa k pronájmu - 25 Sedloňov - chalupa k pronájmu - 26 Sedloňov - chalupa k pronájmu - 27 Sedloňov - chalupa k pronájmu - 28 Sedloňov - chalupa k pronájmu - 29 Sedloňov - chalupa k pronájmu - 30
hodnoceníkontakty ceník
Ubytování Sedloňov soukromá chalupa v Orlických horách chalupa k pronájmu Ubytování na chalupě Orlické hory Chalupa se psem Bazén u chaty chalupa s krbem

Nabízíme ubytování v Domě s apartmány U Kožešníků, 5x apartmán po čtyřech lůžkách. V každém apartmánu se nachází kuchyňský kout s veškerým vybavením, ledničkou, rychlovarnou konvicí, mikrovlnnou troubou, dvouplotýnkovým vařičem, dále sprchový kout spolu s WC. K dispozici je velká společenská místnost s LCD TV, SAT, DVD, CD, WIFI, radio, internet, stolní společenské hry nejen pro děti, ale i pro dospělé, knihovna. bar s alko a nealko nápoji. Ve společenské místnosti je možnost pronájmu chladícího a stáčecího zařízení na pivo. Pivo jsme schopni zajistit dle dohody. Vedle společenské místnosti je nově zrekonstruovaná kuchyň kterou lze vyuřít pro připravu společné stravy, vybavení myčka nádobí, el. sporák s varnou deskou, troubou, ledničky, mikrovlnka, rychlovarná konvice, ... Nabízíme venkovní posezení pod pergolou, zahradní nábytek, venkovní gril, zahradní krb, zahradní bazén s pískovou filtrací. U domu se nachází velké travnaté dětské hřiště spolu s prolézačkami, houpačkami, pískovištěm, koše na basketbal, Ruské kuželky, skluzavkou. Hřiště možno využít pro fotbal nebo další míčové hry. Pozemek ohraničuje horský potůček spolu s živým plotem.

Ubytování na chalupě

V chalupě je k dispozici 5 samostatných 4lůžkových apartmánů.

Ložnice a pokoje: 5 x apartmán čtyřlůžkový. Sociální zařízení: V každém apartmánu vlastní sociální zařízení spolu se sprchou.

Vytápění: Ústřední topení - tuhá paliva. Krbová kamna ve společenské místosti.

Doprava, parkování: Parkování přímo u objektu, 10 míst.

Stravování

V každém apartmánu je vlastní kuchyňský kout. Dále je v obci možno navštívit 3x restauraci, případně ve 3 km vzdáleném Deštném v O. h.

Pronaše host nasmlouvány slevy na lyžování, lanového parku a mnoha dalších služeb v našem oklí

Vybavení chalupy

V domě s apartmány se nachází pět apartmánů po čtyřech lůžkách. V každém apartmánu je kuchyňský kout s veškerým vybavením, lednička, mikrovlnná trouba, rychlovarná konvice, dvouplotýnkový vařič, dále WC spolu se sprchou. K dispozici je velká společenská místnost s LCD TV, SAT, internet, DVD, CD, knihovna, stolní hry pro děti i dospělé, bar s alko a nealko nápoji.

Výlety, atrakce, zábava

Léto: Sedloňovský Černý Kříž, Šerlišský Mlýn, Masarykova chata, Prales Bukačka. Pevnostní opevnění: Dobrošov, Hanička, Sněžné, Skutina. Zámky a hrady: Opočno, Nové Město n. M. , Náchod, Ratibořice, Nechanice - Hrádek, Rychnov n. Kn. Dále: ZOO Dvůr Králové, Lázeňské město v Polsku - Kudowa Zdrój - Vodní svět - aquapark, Národní park Stolové hory, sportovní středisko - Lanový svět, Muzeum hraček a muzeum žab. V Deštném v O. h. nově otevřené lanové centrum.

ZIMA:

Milovníci zimních sportů si přijdou na své. V obci se nachází ski areál s veškerým zázemím (školička, ski servis, občerstvení, půjčovna)domluveny slevy. Další vyhlášený ski areál vzdálený od nás cca 3 km je Deštné v O. h. s dvousedačkovou lanovkou, a dalšími cca 6 vleky. Veškeré zázemí pro lyžaře a snowboardisty. Mezi ski areály v našem okolí - Olešnice v O. h. SKi areal hartman (zde máme pro naše ubytované hosty zajištěny slevy), Říčky v O. h. a také v Polsku - Zieleniec - cca 30 km.

Možnosti koupání: přehrada Rozkoš, bazén Deštné v Orlických horách, koupaliště Bystré, koupaliště Dobré, koupaliště Dobruška, bazén Nové Město nad Metují, aquapark Kudowa Zdroj, koupaliště Hroška, bazén Náchod, rybník Broumar, koupaliště Náchod, koupaliště Rychnov nad Kněžnou, Přírodní koupaliště Radków, bazén Rychnov nad Kněžnou, rybník Špinka.

Blízká lyžařská střediska: Deštné v Orlických horách, Sedloňov, Olešnice v O.h., Šerlišský mlýn, Deštné - Na Špičáku, Kačenčina sjezdovka - Olešnice v O.h., pod Masarykovou chatou, Hartman - Olešnice v O. h., Zieleniec, Čihalka - Olešnice, Start - Deštné v Orlických horách, Nový Hrádek - Panská stráň, Orlické Záhoří - Bedřichovka.

Ceník ubytování / pronájmu
kapacita 20 osob

Minimální délka ubytování 2 noci.

Ceny za noc

Zimní sezona: od 230,- Kč za osobu.
Letní sezona: od 200,- Kč za osobu.
Mimo sezonu: od 180,- Kč za osobu.

Cena za víkend

Zimní sezona: od 200,- Kč za osobu.
Letní sezona: od 200,- Kč za osobu.
Mimo sezonu: od 180,- Kč za osobu.

Silvestr - máme již obsazen

od 350,- Kč

Vánoce

180,- Kč
ceny dohodou
Slevy na lyřařské vleky a služby v okolí

Jarní prázdniny

ceny dohodou
Slevy pro naše hosty na vleky a další služby v našem okolí !!!
Slevy na vleky a dalšáí služby v okolí!!! Dům s apartmány (pět po čtyřech lůžkách). Každý apartmán má vlastní WC, sprchu, vybavený kuchyňský kout. V přízemí domu velká společenská místnost s barovým pultem, myčkou nádobí, stáčecím pultem na pivo, TV-LCD, WiFi - Free, DVD, SAT, PC a pračkou. V přízemí domu také kuchyň pro společné vaření se sporákem. Pronajímáme všech pět apart

Velikonoce

Ceny dohodou
Dům s apartmány (pět po čtyřech lůžkách). Každý apartmán má vlastní WC, sprchu, vybavený kuchyňský kout. V přízemí domu velká společenská místnost s barovým pultem, myčkou nádobí, stáčecím pultem na pivo, TV-LCD, WiFi - Free, DVD, SAT, PC a pračkou.
Aktuální info

Na hřišti u apartmánů najdete: trampolínu, pískoviště, houpačky, prolézačky, koše na basket, velkou dětskou skluzavku, zahradní bazén, velké travnaté hřiště pro všechny druhy sportů, stolní tenis, ruské kuželky, zahradní krb s udírnou, přenosný gril, dřevěné venkovní posezení pod velkou pergolou, lehátka. Půjčujeme míce, pálky, petang, kroket, dětská kola, dětská odrážedla - plastová i normální. U domu dětský plastový domeček se židličkami a stolečkem.

Kulturní a sportovní vyžití naleznete:

v blízkém Deštném v O.h. (jízdárna, tenisové kurty, krytý bazén, bary, bowling, lanový park, půjčovny lyží a SNB, půjčovky adventure - čtyřkolky, térénní běžky, diskotéky) v Dobrušce (kino, krytý plavecký areál, sauna, koupaliště, masáže, posilovna, knihovna, muzeum, kulturní dům, stadion) v Opočně (venkovní koupaliště Broumar, tenisové a fotbalové hřiště, zimní stadion, zámek), v Novém Městě n. M. (zámek), ve Dvoře Králové n.L. (ZOO), v Náchodě (zámek), Česká Skalice – Rozkoš - jachting. K vidění stojí i pevnosti Dobrošov, Hanička, Skutina. Polsko-Kudowa Zdrój – Aquapark Vodní svět, lázeňské městečko, Muzeum hraček, Muzem žab (dřevěných, plastových, – 3.000 exponátů), Svět lan, lov pstruhů a smažírny, Bludné skály - skalní bludiště a labirint, atd., Karlów - Polsko - Dinopark.

V létě je ve výběhu stádo oveček a naše pohádkové bytosti zaujmou svá místa (bača s ovčáckým psem, kominík, ježibaba, Jeníček a Mařenka). I nový rybníček zapadl do krajiny. NOVINKA: Nabízíme ubytování i s Vaším koněm. Zajistíme seno, vodu, výběh s elektrickým ohradníkem.Obec SEDLOŇOV má ideální podmínky jak pro letní tak i pro zimní pro rekreaci. Malebnou lesnatou krajinu vhodnou pro pěší a cyklo turistiku, v zimě svahy na lyžování. V katastru obce jsou dvě velkoplošné rezervace, Prales Bukačka a Sedloňovský vrch, Velká Deštná, Vrchmezí, (území od 620 m nad mořem stoupá až do výšky 1050 m) se vzácnými rostlinami a zachovaným lesem. Lesy jsou protkány cestami s turistickým značením.

Provoz, poplatky, ceny

Provoz celoročně. Možnost ubytování i na víkend. Silvestrovské pobyty. Vánoční pobyty.

Silvestr min. týden


Kontakt na pronajímatele nebo provozovatele chalupy

email
telefon 777 702 388
web www.ukozesniku.cz
GPS chalupy: 50.33456N, 16.32107E - otevřít větší mapu
autobus Sedloňov (500m)
vlak Opočno (18 km)
restaurace Sedloňov (500m), Deštné v O. h. (3 km)
koupání Deštné v O. h. (3km), Dobruška (15 km)
lyžařský vlek Sedloňov (500m), Deštné v O. h. (3 km), Olešnice (3 km )
obchod Sedloňov (500m), Deštné v O. h. (3 km)
pošta Sedloňov (500m), Deštné v O. h. (3 km)
nákupní centrum Dobruška (15 km)
bankomat Dobruška (15 km)
les Sedloňov (200)

Přehled vybavení

Obecně:
Možnost ubytování domácího zvířete na chalupě domácí mazlíček povolen
Internetové, wi-fi připojení wifi, internet
Zákaz kouření na chalupě nekuřácký objekt
Společenská místnost společenská místnost
K dispozici dětská postýlka dětská postýlka k dispozici

Vnitřní vybavení:
na chalupě je vnitřní krb krb / krbová kamna
chalupa má vnitřní terasu vnitřní terasa / zimní zahrada
Televize televize
Přehrávač audio video přehrávač
chalupa se satelitem satelitní příjem
Rychlovarná konvice rychlovarná konvice
na chalupě je k dispozici mikrovlnka mikrovlnná trouba
S ledničkou lednička
Myčka nádobí myčka nádobí
Pračka k dispozici pračka
Sprchový kout na chalupě sprchový kout

Venkovní vybavení:
chalupa má vnější terasu terasa
chalupa s bazénem bazén
U chalupy venkovní krb krb
Se zahradním nábyktem zahradní nábytek
Ohniště ohniště
Gril k dispozici gril
Pískoviště u chalupy pískoviště
Houpačka nebo jiné dětské hry u chalupy houpačka nebo jiné dětské hry
Trampolína trampolína
Prolézačky u chalupy prolézačky

Okolí chalupy:
Oplocení kolem chalupy oploceno
Parkování u chalupy s parkováním
Okolní zahrada se zahradou
Travnatá plocha v okolí chalupy travnatá plocha
Potok u chalupy u potoku
Blízký les u lesa

Možnosti zábavy:
K dispozici kola kola k dispozici
Přírodní koupaliště poblíž přírodní koupání
Bazén poblíž chalupy koupaliště nebo bazén
Cyklostezky v okolí cykloturistika
Jízdarna / konírna poblíž jízdárna
Tenis tenisové kurty
V blízkosti golfové hřiště golfové hřiště
chalupa pro rybáře rybaření
Hřiště u chalupy hřiště

Hodnocení a recenze: Dům s apartmány U Kožešníků

Tento objekt zatím nemá žádná hodnocení ani recenze

Podobné ubytování nebo pronájem v okolí Sedloňova

Nekoř : Celné : Souvlastní : Žamberk : Kounov : Vlčkovice : Studené : Moravský Karlov : Nedvězí : Letohrad

Nacházíte se na stránce ubytování Sedloňov v Orlických horách, objekt: Dům s apartmány U Kožešníků, chalupa k pronájmu.

Chaty a chalupy k pronajmutí -::- webmaster e-chalupy.cz
ubytování Sedloňov :: ubytování na chatách a chalupách :: pronájem chalupy v Orlických horách :: penzion Orlické hory počítadlo :: chaty a chalupy s bazénem :: dovolená léto v ČR :: chaty a chalupy u vody :: ubytování u sjezdovky :: vánoční pobyty :: Silvestr 2017 :: chaty a chalupy přímo od majitele :: jarní prázdniny 2018 :: ochrana osobních údajů
Můj výběr objektů

Do 'Mého výběru' lze přidávat objekty, které Vás zaujmou. Tlačítko 'přidat do výběru', je přístupné pouze na prezentacích objektů. Objekty ve výběru zůstanou i po odchodu z katalogu až do příštího návratu.