Ubytování Říčky v Orlických horách

Ubytování Říčky v apartmánu

Ubytování v Říčkách v Orlických horách
soukromý apartmán k pronájmu v Orlických horách.

Ubytování Orlické hory

apartmán k pronájmu Říčky v O. h. Orlické hory
Říčky v Orlických horách
5 osob
o
Ubytování Říčky v Orlických horách Ubytování Říčky v apartmánu v Orlických horách
GPS apartmánu:
50°12'39.58"N, 16°27'32.44"E
ukázat polohu na mapěNavigace: Chaty a chalupy   Katalog 2017   Orlické hory   apartmán Říčky v Orlických horách

Ubytování Říčky v apartmánu

 - 

Říčky v Orlických horách

(č.0067)
apartmán ubytování Říčky v Orlických horách Orlické hory
spustit prohlížení fotogalerie Říčky v Orlických horách - apartmán k pronájmu - 1 Říčky v Orlických horách - apartmán k pronájmu - 2 Říčky v Orlických horách - apartmán k pronájmu - 3 Říčky v Orlických horách - apartmán k pronájmu - 4
Říčky v Orlických horách - apartmán k pronájmu - 5 Říčky v Orlických horách - apartmán k pronájmu - 6 Říčky v Orlických horách - apartmán k pronájmu - 7 Říčky v Orlických horách - apartmán k pronájmu - 8 Říčky v Orlických horách - apartmán k pronájmu - 9 Říčky v Orlických horách - apartmán k pronájmu - 10 Říčky v Orlických horách - apartmán k pronájmu - 11 Říčky v Orlických horách - apartmán k pronájmu - 12 Říčky v Orlických horách - apartmán k pronájmu - 13 Říčky v Orlických horách - apartmán k pronájmu - 14 Říčky v Orlických horách - apartmán k pronájmu - 15 Říčky v Orlických horách - apartmán k pronájmu - 16 Říčky v Orlických horách - apartmán k pronájmu - 17 Říčky v Orlických horách - apartmán k pronájmu - 18

Ubytování Říčky v O. h. soukromý apartmán v Orlických horách apartmán k pronájmu Ubytování v apartmánu Orlické hory Bazén u chaty apartmán s krbem

Nově postavený apartmánový dům s venkovním posezením a grilem v centru Říček v Orlických horách se nachází poblíž SKI CENTRA, lanového parku a tenisových kurtů, u zastávky autobusu, skibusu a cyklobusu. Výjimečná poloha apartmánu Říčky poskytuje klidné prostředí ve středu chráněné krajinné oblasti. Ubytování je v luxusním apartmánu (2 + kk + balkon, cca 50 m2; 5 lůžek, plně vybavená kuchyň). V Říčkách jsou ideální podmínky pro celoroční rekreaci. V zimě pro sjezdové i běžecké lyžování. V létě pro turistiku a cykloturistiku. Na podzim pro houbaření, sběr borůvek a pod. Od objektu jsou snadno dostupná (využitím autobusů, skibusů, cyklobusů nebo vlastní dopravy) nedaleká horská střediska: Rokytnice, Deštné, Bedřichovka, Šerlich a další.

Ubytování v apartmánu

Apartmán nabízí ubytování pro 5 osob v celkem 2 pokojích.

Ložnice a pokoje: Jedna dvoulůžková obytná místnost spojená s kuchyňským koutem. Jedna třílůžková ložnice (+ možnost dětské postýlky).

Sociální zařízení: Součástí apartmánu je koupelna se sprchovým koutem + WC.

Vytápění: Elektrické topení.

Doprava, parkování: Doprava je možná autobusem nebo autem. Zajištěno 1 parkovací místo u budovy. Dále lze parkovat poblíž objektu.

Stravování

Obchod, restaurace, kuchyň.

Vybavení apartmánu

Vstupní předsíň s věšákovou stěnou a botníkem. Obytná místnost (rozkládací sedací souprava, skříň, TV + satelit, DVD, internet, stůl, židle) spojená s plně vybaveným kuchyňským koutem (kuchyňská linka se sklokeramickou varnou deskou, lednička, mikrovlnná trouba, rychlovarná konvice, nádobí apod. ). Ložnice (3 lůžka + možnost dětské postýlky, skříň, vchod na balkon). Koupelna (sprchový kout + WC). Balkon. Dále je k dispozici uzamykatelná sklepní kóje pro lyže nebo kola. Ručníky, povlečení, toaletní a čistící prostředky jsou k dispozici.

Výlety, atrakce, zábava

V blízkém okolí jsou výborné podmínky pro sjezdové i běžecké lyžování, turistiku a cykloturistiku, houbaření, sběr borůvek a pod. Je zde unikátní rozsáhlá síť cyklostezek, bílých stop a naučných stezek. U SKI CENTRA je vybudován nový lanový park a tenisové kurty. Od objektu jsou snadno dostupná (využitím autobusů, skibusů, cyklobusů nebo vlastní dopravy) nedaleká horská střediska: Rokytnice, Deštné, Bedřichovka, Šerlich a další. Podrobnější informace na: www.skiricky.cz, skipas-zdarma.cz, www.lanovyparkricky.cz.

Veškeré podrobnosti o pěší turistice, cykloturistice, lyžařské turistice, o naučných stezkách, bílých stopách, o hradech, zámcích, lidové architektuře, muzeích, galeriích, rozhlednách, o přírodních, technických, vojenských a židovských památkách a pod. , nacházejících se v turistické oblasti Orlické hory a Podorlicko najdete na webových stránkách: www.orlickehory-cz.info.

Možnosti koupání: přehrada Pastviny, koupaliště Rokytnice v Orlických horách, aquapark Žamberk, bazén Deštné v Orlických horách, koupaliště Rychnov nad Kněžnou, bazén Rychnov nad Kněžnou, koupaliště Vamperk, koupaliště Dobré, bazén Mezilesí, koupaliště Bystré.

Blízká lyžařská střediska: Říčky v O.h., Rokytnice v O.h. - Farák, Orlické Záhoří - Černá Voda, Ski centrum Zdobnice, Orlické Záhoří - Jadrná, Nella - Bartošovice.

Turistické cíle v okolí: Anenský vrch.

Ceník ubytování / pronájmu (kapacita 5 osob - 2 pokoje)


Minimální délka ubytování 3 noci.

Ceny za noc

Zimní sezona: 2000,- Kč za apartmán.
Letní sezona: 1500,- Kč za apartmán.

Cena za víkend

Zimní sezona: 5000,- Kč za apartmán.
Letní sezona: 4000,- Kč za apartmán.

Silvestr - máme ještě volno

3500,- Kč
Cena 3000,- Kč je účtována také za noc před a po Silvestru.

Provoz, poplatky, ceny

Provoz celoročně. Možnost ubytování i na víkend. Silvestrovské pobyty. Vánoční pobyty.

Cena je včetně poplatků.

ZÁLOHA - SMLOUVA - SLUŽBY - ODSTUPNÉ

Zaplacením zálohy je uzavřena smlouva mezi poskytovatelem služeb a zákazníkem. Poskytovatel služeb se zavazuje, že zákazníkovi poskytne služby v rozsahu uvedeném na těchto stránkách a zákazník se zavazuje, že zaplatí smluvenou cenu. Zaplacením zálohy se sjednává povinnost zákazníka uhradit poskytovateli služeb odstupné při odstoupení od smlouvy. Výše odstupného při odstoupení od smlouvy činí: Při odstoupení více než 60 dnů před dnem nástupu na ubytování 300 Kč; při odstoupení mezi 60 až 30 dny před dnem nástupu na ubytování 15% z ceny ubytování; při odstoupení mezi 29 až 22 dny před dnem nástupu na ubytování 30% z ceny ubytování; při odstoupení mezi 21 až 11 dny před dnem nástupu na ubytování 50% z ceny ubytování; při odstoupení mezi 10 až 6 dny před dnem nástupu na ubytování 75% z ceny ubytování; při odstoupení méně než 6 dnů před dnem nástupu na ubytování 100% z ceny ubytování. Odstupné se zavazuje zákazník uhradit do 30 dnů od data sjednaného nástupu na ubytování.


Kontakt na pronajímatele nebo provozovatele apartmánu

email
telefon 775 985 065, 773 985 065
www ubytovaniricky.cz

Přehled informací o ubytování v apartmánu v Orlických horách

destinace kde se nachází
autobus Říčky v Orlických horách
vlak Rokytnice v Orlických horách
restaurace Říčky v Orlických horách
koupání Žamberk, Vamberk, Rychnov nad Kněžnou
lyžařský vlek Říčky v Orlických horách
obchod Říčky v Orlických horách
pošta Rokytnice v Orlických horách
nákupní centrum Rokytnice v Orlických horách
bankomat Rokytnice v Orlických horách
les Říčky v Orlických horách

Přehled vybavení

Obecně:
Není možné ubytování domácího zvířete v apartmánu zákaz domácích mazlíčků
Internetové, wi-fi připojení wifi, internet
Zákaz kouření v apartmánu nekuřácký objekt
K dispozici dětská postýlka dětská postýlka k dispozici
apartmán s bezbariérovým řešením bezbariérové ubytování

Vnitřní vybavení:
Televize televize
Přehrávač audio video přehrávač
apartmán se satelitem satelitní příjem
Rychlovarná konvice rychlovarná konvice
v apartmánu je k dispozici mikrovlnka mikrovlnná trouba
S ledničkou lednička
Sprchový kout v apartmánu sprchový kout
apartmán má vnitřní bazén vnitřní bazén

Venkovní vybavení:
apartmán má vnější terasu terasa
U apartmánu venkovní krb krb
Se zahradním nábyktem zahradní nábytek
Ohniště ohniště
Gril k dispozici gril
Pískoviště u apartmánu pískoviště

Okolí apartmánu:
Oplocení kolem apartmánu oploceno
Parkování u apartmánu s parkováním
Okolní zahrada se zahradou
Travnatá plocha v okolí apartmánu travnatá plocha
Potok u apartmánu u potoku
Blízký les u lesa

Možnosti zábavy:
Bazén poblíž apartmánu koupaliště nebo bazén
Cyklostezky v okolí cykloturistika
Tenis tenisové kurty

Podobné ubytování nebo pronájem v okolí Říček v Orlických horách

České Petrovice : Rokytnice v O.h. : Orličky : Zdobnice : Ratibořice : Česká Skalice : Sendraž : Kounov : Čenkovice : Klášterec n. O.

Nacházíte se na stránce ubytování Říčky v Orlických horách v Orlických horách, objekt: Ubytování Říčky v apartmánu, apartmán k pronájmu.

Chaty a chalupy k pronajmutí -::- webmaster e-chalupy.cz
ubytování Říčky v Orlických horách :: ubytování na chatách a chalupách :: pronájem chat a chalup v Orlických horách :: penzion Orlické hory počítadlo :: EET a ubytování :: ochrana osobních údajů
Můj výběr objektů

Do 'Mého výběru' lze přidávat objekty, které Vás zaujmou. Tlačítko 'přidat do výběru', je přístupné pouze na prezentacích objektů. Objekty ve výběru zůstanou i po odchodu z katalogu až do příštího návratu.