Ubytování Říčky v Orlických horách

Ubytování Říčky v apartmánu

Ubytování v Říčkách v Orlických horách
soukromý apartmán k pronájmu v Orlických horách.

Ubytování Orlické hory

apartmán k pronájmu Říčky v O. h. Orlické hory
Říčky v Orlických horách
5 osob
o
Ubytování Říčky v Orlických horách Ubytování Říčky v apartmánu v Orlických horách
GPS apartmánu:
50.21099N, 16.45901E
ukázat polohu na mapěNavigace: Chaty a chalupy   Katalog 2017   Orlické hory   apartmán Říčky v Orlických horách

Ubytování Říčky v apartmánu

 - 

Říčky v Orlických horách

(č.0067)
apartmán ubytování Říčky v Orlických horách Orlické hory
spustit prohlížení fotogalerie Říčky v Orlických horách - apartmán k pronájmu - 1 Říčky v Orlických horách - apartmán k pronájmu - 2 Říčky v Orlických horách - apartmán k pronájmu - 3 Říčky v Orlických horách - apartmán k pronájmu - 4
Říčky v Orlických horách - apartmán k pronájmu - 5 Říčky v Orlických horách - apartmán k pronájmu - 6 Říčky v Orlických horách - apartmán k pronájmu - 7 Říčky v Orlických horách - apartmán k pronájmu - 8 Říčky v Orlických horách - apartmán k pronájmu - 9 Říčky v Orlických horách - apartmán k pronájmu - 10 Říčky v Orlických horách - apartmán k pronájmu - 11 Říčky v Orlických horách - apartmán k pronájmu - 12 Říčky v Orlických horách - apartmán k pronájmu - 13 Říčky v Orlických horách - apartmán k pronájmu - 14 Říčky v Orlických horách - apartmán k pronájmu - 15 Říčky v Orlických horách - apartmán k pronájmu - 16 Říčky v Orlických horách - apartmán k pronájmu - 17 Říčky v Orlických horách - apartmán k pronájmu - 18

Ubytování Říčky v O. h. soukromý apartmán v Orlických horách apartmán k pronájmu Ubytování v apartmánu Orlické hory Bazén u chaty apartmán s krbem

Nově postavený apartmánový dům s venkovním posezením a grilem v centru Říček v Orlických horách se nachází poblíž SKI CENTRA, lanového parku a tenisových kurtů, u zastávky autobusu, skibusu a cyklobusu. Výjimečná poloha apartmánu Říčky poskytuje klidné prostředí ve středu chráněné krajinné oblasti. Ubytování je v luxusním apartmánu (2 + kk + balkon, cca 50 m2; 5 lůžek, plně vybavená kuchyň). V Říčkách jsou ideální podmínky pro celoroční rekreaci. V zimě pro sjezdové i běžecké lyžování. V létě pro turistiku a cykloturistiku. Na podzim pro houbaření, sběr borůvek a pod. Od objektu jsou snadno dostupná (využitím autobusů, skibusů, cyklobusů nebo vlastní dopravy) nedaleká horská střediska: Rokytnice, Deštné, Bedřichovka, Šerlich a další.

Ubytování v apartmánu

Apartmán nabízí ubytování pro 5 osob v celkem 2 pokojích.

Ložnice a pokoje: Jedna dvoulůžková obytná místnost spojená s kuchyňským koutem. Jedna třílůžková ložnice (+ možnost dětské postýlky).

Sociální zařízení: Součástí apartmánu je koupelna se sprchovým koutem + WC.

Vytápění: Elektrické topení.

Doprava, parkování: Doprava je možná autobusem nebo autem. Zajištěno 1 parkovací místo u budovy. Dále lze parkovat poblíž objektu.

Stravování

Obchod, restaurace, kuchyň.

Vybavení apartmánu

Vstupní předsíň s věšákovou stěnou a botníkem. Obytná místnost (rozkládací sedací souprava, skříň, TV + satelit, DVD, internet, stůl, židle) spojená s plně vybaveným kuchyňským koutem (kuchyňská linka se sklokeramickou varnou deskou, lednička, mikrovlnná trouba, rychlovarná konvice, nádobí apod. ). Ložnice (3 lůžka + možnost dětské postýlky, skříň, vchod na balkon). Koupelna (sprchový kout + WC). Balkon. Dále je k dispozici uzamykatelná sklepní kóje pro lyže nebo kola. Ručníky, povlečení, toaletní a čistící prostředky jsou k dispozici.

Výlety, atrakce, zábava

V blízkém okolí jsou výborné podmínky pro sjezdové i běžecké lyžování, turistiku a cykloturistiku, houbaření, sběr borůvek a pod. Je zde unikátní rozsáhlá síť cyklostezek, bílých stop a naučných stezek. U SKI CENTRA je vybudován nový lanový park a tenisové kurty. Od objektu jsou snadno dostupná (využitím autobusů, skibusů, cyklobusů nebo vlastní dopravy) nedaleká horská střediska: Rokytnice, Deštné, Bedřichovka, Šerlich a další. Podrobnější informace na: www.skiricky.cz, skipas-zdarma.cz, www.lanovyparkricky.cz.

Veškeré podrobnosti o pěší turistice, cykloturistice, lyžařské turistice, o naučných stezkách, bílých stopách, o hradech, zámcích, lidové architektuře, muzeích, galeriích, rozhlednách, o přírodních, technických, vojenských a židovských památkách a pod. , nacházejících se v turistické oblasti Orlické hory a Podorlicko najdete na webových stránkách: www.orlickehory-cz.info.

Možnosti koupání: přehrada Pastviny, koupaliště Rokytnice v Orlických horách, koupaliště Rychnov nad Kněžnou, bazén Deštné v Orlických horách, bazén Rychnov nad Kněžnou, aquapark Žamberk, koupaliště Dobré, koupaliště Vamperk, bazén Mezilesí, koupaliště Hroška, koupaliště Písečná - Rubínek, koupaliště Bystré, koupaliště Letohrad, koupaliště Kostelec nad Orlicí.

Blízká lyžařská střediska: Říčky v O.h., Ski centrum Zdobnice, Orlické Záhoří - Černá Voda, Rokytnice v O.h. - Farák, Orlické Záhoří - Jadrná, Nella - Bartošovice, Orlické Záhoří - Bedřichovka.

Turistické cíle v okolí: Anenský vrch.

Ceník ubytování / pronájmu (kapacita 5 osob - 2 pokoje)


Minimální délka ubytování 3 noci.

Ceny za noc

Zimní sezona: 2000,- Kč za apartmán.
Letní sezona: 1500,- Kč za apartmán.

Cena za víkend

Zimní sezona: 5000,- Kč za apartmán.
Letní sezona: 4000,- Kč za apartmán.

Silvestr - máme ještě volno

3500,- Kč
Cena 3000,- Kč je účtována také za noc před a po Silvestru.

Provoz, poplatky, ceny

Provoz celoročně. Možnost ubytování i na víkend. Silvestrovské pobyty. Vánoční pobyty.

Cena je včetně poplatků.

ZÁLOHA - SMLOUVA - SLUŽBY - ODSTUPNÉ

Zaplacením zálohy je uzavřena smlouva mezi poskytovatelem služeb a zákazníkem. Poskytovatel služeb se zavazuje, že zákazníkovi poskytne služby v rozsahu uvedeném na těchto stránkách a zákazník se zavazuje, že zaplatí smluvenou cenu. Zaplacením zálohy se sjednává povinnost zákazníka uhradit poskytovateli služeb odstupné při odstoupení od smlouvy. Výše odstupného při odstoupení od smlouvy činí: Při odstoupení více než 60 dnů před dnem nástupu na ubytování 300 Kč; při odstoupení mezi 60 až 30 dny před dnem nástupu na ubytování 15% z ceny ubytování; při odstoupení mezi 29 až 22 dny před dnem nástupu na ubytování 30% z ceny ubytování; při odstoupení mezi 21 až 11 dny před dnem nástupu na ubytování 50% z ceny ubytování; při odstoupení mezi 10 až 6 dny před dnem nástupu na ubytování 75% z ceny ubytování; při odstoupení méně než 6 dnů před dnem nástupu na ubytování 100% z ceny ubytování. Odstupné se zavazuje zákazník uhradit do 30 dnů od data sjednaného nástupu na ubytování.


Kontakt na pronajímatele nebo provozovatele apartmánu

email

Přehled informací o ubytování v apartmánu v Orlických horách

destinace kde se nachází
autobus Říčky v Orlických horách
vlak Rokytnice v Orlických horách
restaurace Říčky v Orlických horách
koupání Žamberk, Vamberk, Rychnov nad Kněžnou
lyžařský vlek Říčky v Orlických horách
obchod Říčky v Orlických horách
pošta Rokytnice v Orlických horách
nákupní centrum Rokytnice v Orlických horách
bankomat Rokytnice v Orlických horách
les Říčky v Orlických horách

Přehled vybavení

Obecně:
Není možné ubytování domácího zvířete v apartmánu zákaz domácích mazlíčků
Internetové, wi-fi připojení wifi, internet
Zákaz kouření v apartmánu nekuřácký objekt
K dispozici dětská postýlka dětská postýlka k dispozici
apartmán s bezbariérovým řešením bezbariérové ubytování

Vnitřní vybavení:
Televize televize
Přehrávač audio video přehrávač
apartmán se satelitem satelitní příjem
Rychlovarná konvice rychlovarná konvice
v apartmánu je k dispozici mikrovlnka mikrovlnná trouba
S ledničkou lednička
Sprchový kout v apartmánu sprchový kout
apartmán má vnitřní bazén vnitřní bazén

Venkovní vybavení:
apartmán má vnější terasu terasa
U apartmánu venkovní krb krb
Se zahradním nábyktem zahradní nábytek
Ohniště ohniště
Gril k dispozici gril
Pískoviště u apartmánu pískoviště

Okolí apartmánu:
Oplocení kolem apartmánu oploceno
Parkování u apartmánu s parkováním
Okolní zahrada se zahradou
Travnatá plocha v okolí apartmánu travnatá plocha
Potok u apartmánu u potoku
Blízký les u lesa

Možnosti zábavy:
Bazén poblíž apartmánu koupaliště nebo bazén
Cyklostezky v okolí cykloturistika
Tenis tenisové kurty

Podobné ubytování nebo pronájem v okolí Říček v Orlických horách

České Petrovice : Dolní Orlice : Rokytnice v O.h. : Orličky : Zdobnice : Ratibořice : Česká Skalice : Sendraž : Kounov : Čenkovice

Nacházíte se na stránce ubytování Říčky v Orlických horách v Orlických horách, objekt: Ubytování Říčky v apartmánu, apartmán k pronájmu.

Chaty a chalupy k pronajmutí -::- ubytovaniricky.cz -::- webmaster e-chalupy.cz
ubytování Říčky v Orlických horách :: ubytování na chatách a chalupách :: pronájem chat a chalup v Orlických horách :: penzion Orlické hory počítadlo :: chaty a chalupy s bazénem :: dovolená léto v ČR :: chaty a chalupy u vody :: ubytování u sjezdovky :: vánoční pobyty :: Silvestr 2017 :: jarní prázdniny 2018 :: ochrana osobních údajů
Můj výběr objektů

Do 'Mého výběru' lze přidávat objekty, které Vás zaujmou. Tlačítko 'přidat do výběru', je přístupné pouze na prezentacích objektů. Objekty ve výběru zůstanou i po odchodu z katalogu až do příštího návratu.