chaty a chalupy

Ubytování Panenská Hůrka - chaty a chalupy, penziony, apartmány, levné ubytování v soukromí v Panenské Hůrce - oblast Lužické hory

Chaty a chalupy k pronajmutí Panenská Hůrka

Ubytování Panenská Hůrka

Panenská Hůrka - Bílý Kostel nad Nisou, okres Liberec

Zobrazit ubytování v okolí Panenské Hůrky na mapě.

Okolní chaty a chalupy:

Bílý Kostel n/N
ubytování Panenská Hůrka na chalupě k pronajmutí
10 až 12 osob
Křížany
ubytování Křížany Penzion na horách
12 osob
 
Liberec
Chalupa k pronajmutí - okolí Panenské Hůrky
5 osob
Mníšek
ubytování Panenská Hůrka na chalupě k pronajmutí
2 až 12 osob

Ubytování v okolí Panenské Hůrky

V okolí Panenské Hůrky byly nalezeny další možnosti levného i kvalitního ubytování v Lužických horách v těchto 16 obcích:

Okolní obce:

Možnosti sportu a zábavy

Dostupné skiareály a lyžařské sjezdovky: Ještěd, Světlá pod Ještědem, Dolní Pláně, Vesec, Obří sud Jeřmanice - Javorník, Buřín - Hodkovice nad Mohelkou.

Vodní plochy v dosahu Panenské Hůrky: vodní nádrž Fojtka, aquapark Centrum Babylon - Liberec, přehrada Harcov, Vesecký rybník - Tajch, vodní nádrž Hamr na Jezeře, vodní nádrž Horka - Stráž pod Ralskem, koupaliště Obří sud - Javorník, Koupaliště Hodkovice, Malý a Velký písečák, koupaliště Dolní Bukovina.

Přidejte svůj tip k obci Panenská Hůrka

Víte o nějaké zajímavosti v obci Panenská Hůrka nebo v okolí? Máte zde oblíbenou restauraci, hospůdku, skiareál nebo sjezdovku? Víte o zajímavém místě, možnosti koupání, tipu na výlet či atrakci v Panenské Hůrce v Lužických horách? Podělte se s námi a dejte tip ostatním, kteří se chystájí navštívit Lužické hory!

Panenská Hůrka - přidat informaci nebo Váš tip

Navigace: Chaty a chalupy   Katalog 2017   Lužické hory   Ubytování   Panenská Hůrka
byty k pronájmu :: ubytování, penziony Lužické hory :: chaty a chalupy k pronajmutí :: EET a ubytování :: ochrana osobních údajů
Můj výběr objektů

Do 'Mého výběru' lze přidávat objekty, které Vás zaujmou. Tlačítko 'přidat do výběru', je přístupné pouze na prezentacích objektů. Objekty ve výběru zůstanou i po odchodu z katalogu až do příštího návratu.