chaty a chalupy

Ubytování Panenská Hůrka - chaty a chalupy, penziony, apartmány, levné ubytování v soukromí v Panenské Hůrce - oblast Lužické hory

Chaty a chalupy k pronajmutí Panenská Hůrka

Ubytování Panenská Hůrka

Panenská Hůrka - Bílý Kostel nad Nisou, okres Liberec

Zobrazit ubytování v okolí Panenské Hůrky na mapě.

Okolní chaty a chalupy:

Bílý Kostel n/N
ubytování Panenská Hůrka na chalupě k pronajmutí
10 až 12 osob
Zdislava
ubytování Zdislava Chalupa k pronájmu
10 osob
 
Nová Ves
Chalupa k pronajmutí - okolí Panenské Hůrky
8 osob
Křížany
ubytování Panenská Hůrka v penzionu na horách
12 osob
Křižany
Chalupa k pronájmu - Křižany Jizerské hory
6 osob
Liberec
ubytování Liberec - Karlinky Chalupa k pronajmutí
5 osob

Ubytování v okolí Panenské Hůrky

V okolí Panenské Hůrky byly nalezeny další možnosti levného i kvalitního ubytování v Lužických horách v těchto 18 obcích:

Okolní obce:

Možnosti sportu a zábavy

Dostupné skiareály a lyžařské sjezdovky: Ještěd, Světlá pod Ještědem, Dolní Pláně, Vesec, Obří sud Jeřmanice - Javorník, Buřín - Hodkovice nad Mohelkou.

Vodní plochy v dosahu Panenské Hůrky: vodní nádrž Fojtka, přehrada Harcov, Vesecký rybník - Tajch, vodní nádrž Hamr na Jezeře, vodní nádrž Horka - Stráž pod Ralskem, koupaliště Obří sud - Javorník, Koupaliště Hodkovice, Malý a Velký písečák, koupaliště Dolní Bukovina, rybník Žabakor.

Přidejte svůj tip k obci Panenská Hůrka

Víte o nějaké zajímavosti v obci Panenská Hůrka nebo v okolí? Máte zde oblíbenou restauraci, hospůdku, skiareál nebo sjezdovku? Víte o zajímavém místě, možnosti koupání, tipu na výlet či atrakci v Panenské Hůrce v Lužických horách? Podělte se s námi a dejte tip ostatním, kteří se chystájí navštívit Lužické hory!

Panenská Hůrka - přidat informaci nebo Váš tip

Navigace: Chaty a chalupy   Katalog 2016 / 2017   Lužické hory   Ubytování   Panenská Hůrka
byty k pronájmu :: ubytování, penziony Lužické hory :: chaty a chalupy k pronajmutí :: pizzerie Liberec :: Dovolená last minute ochrana osobních údajů
Můj výběr objektů

Do 'Mého výběru' lze přidávat objekty, které Vás zaujmou. Tlačítko 'přidat do výběru', je přístupné pouze na prezentacích objektů. Objekty ve výběru zůstanou i po odchodu z katalogu až do příštího návratu.