RS Karned

ubytování Lužické hory, RS Karned

Lužické hory

chata k pronajmutí Sloup v Čechách Lužické hory
Navigace: Chaty a chalupy   Katalog 2016 / 2017   Lužické hory   chata Sloup v Čechách

RS Karned - Sloup v Čechách

(č.0024)
chata ubytování Sloup v Čechách Lužické hory
RS Karned

Toto je archivní záznam!!!
>> zobrazit podobné ubytování

RS Karned nemá již aktivní prezentaci ubytování na e-chalupy.cz! Tato stránka slouží pouze pro možnost zpětného dohledání. K dispozici je úvodní fotka a poloha objektu v obci Sloup v Čechách.

Prezentace bývá zrušena z různých důvodů: majitelé objekt prodají, začnou ho používat pro vlastní potřebu a již ho dále nepronajímají nebo si u nás nepřejí nadále inzerovat.

Respektujte to prosím, pokud chcete objekt RS Karned kontaktovat použijte kontaktní údaje, které jste získali při komunikaci v minulosti.

Je možné, že objekt RS Karned je v katalogu prezentování znovu pod jiným číslem objektu. Použijte prosím vyhledávání, odkazy v menu nebo výpis podobných objektů níže.RS Karned - podobné ubytování:

Sloup v Čechách
ubytování  na chatě k pronajmutí - Sloup v Čechách
1 až 5 osob
Radvanec
ubytování  v apartmánu na horách - Radvanec
5 osob
Radvanec
ubytování  v apartmánu na horách - Radvanec
8 až 14 osob
Chotovice
ubytování  v apartmánu na horách - Radvanec
15 osob
Velenice
ubytování  v apartmánu na horách - Radvanec
1 až 12 osob

Okolní koupaliště:

Možnosti koupání: přehrada Naděje, vodní nádrž Chřibská, Lesenská přehrada, vodní nádrž Horka - Stráž pod Ralskem, Radvanecký rybník, Kytlice - Lesní rybník, koupaliště Jiřetín pod Jedlovou, Holanský rybník, Školní rybník, aquapark Großschönau - Trixi Park, Milčanský rybník, koupaliště Česká Kamenice, koupaliště Jetřichovice.

Podobné ubytování nebo pronájem v okolí Sloupu v Čechách

Horní Světlá : Kryštofovo Údolí : Krompach : Sloup v Čechách : Kytlice-Falknov : Osečná-Chrastná : Nové Hraběcí : Rozhled : Studený : Radvanec-Maxov

Nacházíte se na stránce ubytování Skalice u České Lípy v Lužických horách, objekt: Chalupa Skalice, Chalupa k pronajmutí.

Chaty a chalupy k pronajmutí -::- Archív neaktivních chat a chalup -::- webmaster e-chalupy.cz
ubytování Sloup v Čechách :: ubytování na chatách a chalupách :: pronájem chaty v Lužických horách :: penzion Lužické hory počítadlo :: Dovolená last minute ochrana osobních údajů
Můj výběr objektů

Do 'Mého výběru' lze přidávat objekty, které Vás zaujmou. Tlačítko 'přidat do výběru', je přístupné pouze na prezentacích objektů. Objekty ve výběru zůstanou i po odchodu z katalogu až do příštího návratu.