RS Karned

ubytování Lužické hory, RS Karned

Lužické hory

Navigace: Chaty a chalupy   Katalog 2018   Lužické hory   chata Sloup v Čechách

RS Karned - Sloup v Čechách

(č.0024)
chata ubytování Sloup v Čechách Lužické hory
RS Karned

Toto je archivní záznam!!!
>> zobrazit podobné ubytování

RS Karned nemá již aktivní prezentaci ubytování na e-chalupy.cz! Tato stránka slouží pouze pro možnost zpětného dohledání. K dispozici je úvodní fotka a poloha objektu v obci Sloup v Čechách.

Prezentace bývá zrušena z různých důvodů: majitelé objekt prodají, začnou ho používat pro vlastní potřebu a již ho dále nepronajímají nebo si u nás nepřejí nadále inzerovat.

Respektujte to prosím, pokud chcete objekt RS Karned kontaktovat použijte kontaktní údaje, které jste získali při komunikaci v minulosti.

Je možné, že objekt RS Karned je v katalogu prezentování znovu pod jiným číslem objektu. Použijte prosím vyhledávání, odkazy v menu nebo výpis podobných objektů níže.RS Karned - podobné ubytování:

Sloup v Čechách

1 až 15 osob
Sloup v Čechách
ubytování  v hostelu na horách - Sloup v Čechách
1 až 24 osob
Sloup v Čechách
ubytování  na chatě k pronajmutí - Sloup v Čechách
1 až 5 osob
Radvanec
ubytování  v apartmánu na horách - Radvanec
5 osob
Janov
ubytování  v apartmánu na horách - Radvanec
4 až 10 osob
Radvanec
ubytování  v apartmánu na horách - Radvanec
8 až 14 osob
Velenice
ubytování  v apartmánu na horách - Radvanec
1 až 14 osob

Okolní koupaliště:

Možnosti koupání: přehrada Naděje, vodní nádrž Chřibská, Lesenská přehrada, vodní nádrž Horka - Stráž pod Ralskem, Máchovo jezero, vodní nádrž Hamr na Jezeře, Kyjovská přehrada, Radvanecký rybník, Kytlice - Lesní rybník, koupaliště Česká Kamenice, koupaliště Jiřetín pod Jedlovou, Holanský rybník, Milčanský rybník, aquapark Großschönau - Trixi Park, Školní rybník.

Podobné ubytování nebo pronájem v okolí Sloupu v Čechách

Horní Světlá : Kryštofovo Údolí : Sloup v Čechách : Kytlice-Falknov : Nové Hraběcí : Rozhled : Studený : Radvanec-Maxov

Nacházíte se na stránce ubytování Skalice u České Lípy v Lužických horách, objekt: Chalupa Skalice, Chalupa k pronajmutí.

Chaty a chalupy k pronajmutí -::- Archív neaktivních chat a chalup -::- webmaster e-chalupy.cz
ubytování Sloup v Čechách :: ubytování na chatách a chalupách :: pronájem chaty v Lužických horách :: penzion Lužické hory počítadlo :: chaty a chalupy s bazénem :: dovolená léto v ČR :: chaty a chalupy u vody :: ubytování u sjezdovky :: vánoční pobyty :: Silvestr 2018 :: chaty a chalupy přímo od majitele :: jarní prázdniny 2019 :: ochrana osobních údajů :: REGISTRACE objektu
0
Můj výběr objektů

Do 'Mého výběru' lze přidávat objekty, které Vás zaujmou. Tlačítko 'přidat do výběru', je přístupné pouze na prezentacích objektů. Objekty ve výběru zůstanou i po odchodu z katalogu až do příštího návratu.

e-chalupy.cz